نتایج جستجو برای عبارت :

والیبال قهرمانی آسیا| سریلانکا به قطر هم باخت/ هند از سد عمان گذشت

می‌دونی از نظر من دو نوع باخت وجود داره؛  یکی باختن با اختلاف کم، که من اسمشو گذاشتم باخت قابل جبران ... از همون باخت های یک هیچ همیشگی که آدم به خودش دلداری میده و میگه چیزی نیست، دفعه بعد جبرانش میکنم. اما نوع بعدی، من اسمشو گذاشتم نابودی... باختن با اختلاف زیاد...از همونا که دیگه نمیشه کمر راست کرد...
 آره آقا، این نوعشو واسه دشمناتون هم آرزو نکنید.
دانلود آهنگ جدید غمگین و احساسی از کاوه آفاق به نام بیزار من بیمار من اونکه باختو باختو باخت من من من با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang bizar man bimar man onke bakhto bakhto bakht man man man az Kaveh Afagh
دانلود آهنگ بیزار من بیمار من اون که باخت و باخت و باخت من من من کاوه آفاق
بیزار من بیمارمن …♬!
اون که باخت و باخت و باخت من من من …♬!
دانلود اهنگ بیزار من بیمار من اون که باخت و باخت و باخت من من من کاوه آفاق
لینک دانلود آهنگ
در بین کشورهای حوزه همکاری خلیج فارس، عمان بیشترین طرفدار را دارد. کارآفرینان زیادی برای اخذ اقامت عمان و راه اندازی کسب و کار در این کشور اعلام آمادگی کرده‌اند. ثبت شرکت عمان، یکی از متداول‌ترین راه‌ها برای اخذ اقامت این کشور است. بسیاری از کارآفرینان هنگام مراجعه برای اخذ اقامت عمان، تمایل دارند که خصوصیات این کشور را بدانند تا بتوانند انتخاب آگاهانه‌تری را تجربه کنند.
در این مطلب، به چند موضوع مهم پیرامون زندگی در عمان اشاره می‌کن
در صورتی که قصد دارید وارد فرآیند ثبت شرکت عمان شوید و کسب و کاری قدرتمند و پردرآمد در این کشور ایجاد کنید، باید طبیعتاً زمانی را برای پشت سر گذاشتن فرآیندهای اداری اختصاص دهید و پس از آن نیز برای اخذ اقامت عمان اقدام کنید.
در این مطلب قصد داریم به مدت زمانی که باید برای ثبت شرکت عمان صرف کنید، بپردازیم.
گام اول: نوشتن بیزینس پلن یا طرح کسب و کار
اولین مرحله‌ای که باید برای ثبت شرکت عمان روی آن وقت بگذارید، نوشتن طرح کسب و کار است. در این طر
یکی از مهم‌ترین عواملی که یک سرمایه‌گذار یا کارآفرین را به یک کشور جذب یا از آن کشور دفع می‌کند، هزینه‌های زندگی است. اقامت عمان و هزینه‌های زندگی در این کشور برای بسیاری از کارآفرینان مناسب است. افرادی که وارد فرایند ثبت شرکت عمان می‌شوند و پس از آن برای گرفتن اقامت این کشور اقدام می‌کنند، بر این باور هستند که عمان هم از نظر کسب و کار و هم از نظر زندگی، یکی از بهترین کشورهای حاشیه خلیج فارس محسوب می‌شود.
در این مطلب سعی کردیم به بخشی از
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته شهرستان اقلید شهر سده میزبان تیم ملی کاراته عمان میباشد
تیم ملی عمان(رده سنی نوجوانان و جوانان)به مربیگری حاج محمدعلی زارع15و16تیرماه 98،جهت اردوی دو روزه و تمرین مشترک با تیم کاراته شهر سده (با مربیگری محمد شریفی) در شهر سده حضور خواهد داشت.

مسابقات کشوری کیوکوشین کاراته 8 شهریور ماه. استان های شرکت کننده : اصفهان, ایلام, البرز, آذربایجان غربی, آذربایجان شرقی, بوشهر, زنجان, تهران, خوزستان, چهارمحال و بختیاری, خراسان رضوی, خراسان شمالی, فارس,سمنان, کردستان, کرمانشاه, گیلان, لرستان, مرکزی, مازندران, هرمزگان, همدان و یزد. در این مسابقات 849شرکت کننده در رشته کومیته و 269 شرکت کننده در رشته کاتا به رقابت پرداختند . نمایندگان خوزستان از شهرستان شوش : در بخش کاتا خوزستان تنها ۳ نماینده داشت
ثبت شرکت عمان در مناطق آزاد تجاری یکی از روش‌های مرسوم برای ورود به بازار تجاری بزرگ عمان است. یکی از این مناطق آزاد تجاری که می‌تواند پس از ثبت شرکت در آن به اقامت عمان دست پیدا کنید، منطقه آزاد تجاری صحار است که خصوصیات و شرایط خاص خود را دارد.در این مطلب قصد داریم به اطلاعاتی در رابطه با ثبت شرکت عمان در این منطقه آزاد تجاری بپردازیم تا متقاضیان ثبت شرکت در کشور عمان بتوانند با دیدی باز و نگاهی وسیع محل راه اندازی شرکت و کسب و کار خود را
دانلود اهنگ اخرش باخت دلم با همه چیت ساخت دلم (کیفیت 320) (ارون افشار) : دانلود آهنگ جدید آرون افشار به نام دلشوره Download New Music Aron Afshar - Delshoore. ... آخرش باخت دلم با همه چیت ساخت دلم نیستی و من تاب ندارم بی تو آوار شدم از ...
 در ادامه ی این مطلب متن کامل بهمراه لینک دانلود آهنگ دلشوره از آرون افشار را مشاهده می فرمایید ... آخرش باخت دلم با همه چیت ساخت دلم نیستی و من تاب ندارم
دانلود آهنگ ایرانی دلنشین آرون افشار به نام آخرش باخت دلم با همه چیت ساخت دلم با ک
وقتی صحبت از ثبت شرکت عمان به میان می‌آید، منطقه آزاد تجاری یکی از مکان‌هایی است که به کارآفرینان و سرمایه‌گذاران توصیه می‌شود. در صورتی که بتوانید شرکت خود را در این منطقه ثبت کنید، امکان اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت نیز برای شما وجود دارد. این منطقه آزاد مشوق‌ها و طرح‌های تشویقی خاصی دارد که بسیاری از کارآفرینان را مایل به ثبت شرکت عمان در خود کرده است.
در این مطلب قصد داریم به طرح‌های تشویقی و مزایای منحصر به فرد ثبت شرکت عمان د
موسسه یورو اقامت به عنوان یکی از شرکت‌های صاحب نام در زمینه ثبت شرکت در عمان بر این باور است که در آینده، تعداد زیادی از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران در اقصی نقاط جهان به دنبال مسیری برای ثبت شرکت در عمان و اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت خواهند بود؛ زیرا این کشور مسیر بسیار روشنی از نظر اقتصادی در پیش دارد و این مسیر به لطف صرف نظر از نفت و منابع زیرزمینی باز شده است.
در این مطلب قصد داریم به آن دسته از خصوصیات عمانم بپردازیم که موجب جذب بخش
انفجار نفتکش‌ها  این بار در عمان!
و باز انگشت‌های خون‌آلود به سمت ایران می‌رود،
در شورای امنیت مطرح می‌شود،
امّا رسیدن به اجماع بین المللی علیه ایران، سراب می‌شود،
آیا در حال تکمیل پازلی برای بدست گرفتن تنگه و دریای عمان هستند؟
+سید علیرضا مصطفوی
موسسه یورو اقامت چندی پیش چند تن از سرمایه‌‌گذاران و کارافرینانی که مراحل ثبت شرکت عمان و اقامت در این کشور را گذرانده بودند، دور هم جمع کرد تا مزایا و معایب اقامت عمان و زندگی در این کشور و همچنین معایب سرمایه‌گذاری در این کشور را از آن‌ها بپرسد. در مقاله «مزایای ثبت شرکت عمان و اقامت در این کشور» به مزایای این کشور اشاره شد و اکنون زمان بررسی معایب فرارسیده است.
محدودیت منزل مسکونی در عمان
هر چند که اخیراً تصویب شد که خارجی‌ها، حق مال
 تیم ملی والیبال سریلانکا در سومین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا مغلوب قطر شد.

بخش تور و توپ مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، مصاف تیم‌های قطر و سریلانکا در چارچوب مسابقات قهرمانی آسیایی با برتری 3 بر صفر تیم ملی تیم قطر به پایان رسید. 
قطری‌ها در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵-۲۱،  ۲۵-۱۴ و ۲۵-۱۵ توانستند به راحتی سریلانکا را شکست دهند تا نخستین پیروزی خود و سومین شکست سریلانکا در این دوره از مسا
مزایای ثبت شرکت عمان و اقامت در این کشور
امروزه عمان به عنوان یکی از محبوب‌ترین و باثبات‌ترین کشورهای منطقه خلیس فارس شناخته می‌شود و کارآفرینان زیادی برای ثبت شرکت عمان و سرمایه‌گذاری در این کشور اقدام می‌کنند. انگیزه برخی از سرمایه‌گذاران از ثبت شرکت، اخذ اقامت عمان است. در صورتی که قصد ثبت شرکت عمان و اقامت در این کشور را دارید، باید با مزایا و معایب آن آشنا باشید. در این مقاله، مزایا و در مقاله «معایب ثبت شرکت عمان و اقامت در این ک

با وجود حضور به موقع و سریع عوامل اورژانس فرد به دلیل جراحات وارده ناشی از برخورد با قطار در دم جان باخت.

ساعت 20 و 28 دقیقه سه شنبه شب، وقوع برخورد یک نفر با قطار در شهر قم به اورژانس گزارش شد و ماموران اورژانس به سرعت خود را به محل حادثه رساندند.
با وجود حضور به موقع و سریع عوامل اورژانس فرد به دلیل جراحات وارده ناشی از برخورد با قطار در دم جان باخت.
متن آهنگ اخرش باخت دلم با همه چی ساخت دلم
دانلود اهنگ جدید غمگین آخرش باخت دلم با همه چی ساخت دلم آرون افشار با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang Akharesh Bakht Delam Ba Hame Chi Sakht Delam az Aron Afshar
دانلود آهنگ اخرش باخت دلم با همه چی ساخت دلم آرون افشار (کیفیت عالیMp3)
شاید برای تو کمی سخت /// است بفهمی حال من را ...×!##
باید شبیه من کمی دیوانه /// باشی بفهمی حال من را...×!##
من حاضرم از عشق تو چتر /// از سر بارون بگیرم...×!##
من بیخیال زنده موندن /// حا
با امان اشتباه نشود.
سلطان‌نشین عمان
سلطنة عُمان
عمان

پرچم
سرود ملی: سلام سلطانی
فهرست0:00

پایتخت
(و بزرگترین شهر) مسقط
۲۳°۳۶′ شمالی ۵۸°۳۳′ شرقی
زبان رسمی زبان عربی
نوع حکومت سلطنت مطلقه
نام حاکمان 
• سلطان
• صدراعظم
قابوس بن سعید
فهد بن محمود السعید 
موارد منجر به تشکیل
استقلال از پرتغال ۱۶۵۱
مساحت
 - مساحت ۳۰۹، ۵۰۰کیلومتر مربع 
جمعیت
 - سرشماری ۲٬۵۷۷٬۰۰۰ 
(۱۳۹ام)
 - تراکم جمعیت ۸٬۳‎/km۲‏ (۱۸۲ام)
تولید ناخالص داخلی (تخمین ۲۰۱۲)
 - مجم
از برق چشمان تو من شارژ می شوم، باخت های سنگین زندگی ام با برد تمام می شود. از بس که چشمان تو مثل رود پاک بوده اند ،این سال ها با آب پشت بغض های تو در فکر احیای رودخانه ها بوده اند.گفتم به روزگار نزدیک بین که چشمان تو توربین نیست، برق می خواهد از دولت بخت خویش طلب کند.از پارسال تا به امسال چه آب هایی که در خم شراب نریخته اند، چه کلاه هایی که از سرها، چه سرهایی که از تن ها بر نداشته اند،  چه عکس هایی که از رخ یار من به اخم تصویر نکرده اند، چه کمرهایی
من نمی دانم  چرا ؟!!
 مردم به آدم عاشق می گویند  دلباخته 
مگر عشق باخت هم دارد ؟!
عشق  همه برد است 
 به تو مگر می شود باخت ؟!
  تو که باشی 
 تازه اول برد است.
آنها که می گویند عشق دلباختگی ست 
تو را نمی شناسند 
عاشق تو نشده اند 
آدم با تو  به همه چیز می رسد.

دلباخته
 کسی ست که از دنیا برود 
بدون آن که عاشق تو شده باشد 

لطیفه صمدوند
در چند سال اخیر تمایل سرمایه‌گذاران و کارآفرینان خارجی به ثبت شرکت در حوزه خلیج فارس افزایش یافته است. موسسه یورو اقامت، تمام تسهیلات و امکانات لازم برای ثبت شرکت در حوزه خلیج فارس را دارد و می‌تواند اقامت قطر و اقامت عمان را از طریق راه اندازی شرکت و کسب و کار برای شما اخذ نماید.
راه اندازی کسب و کار در کشورهای قطر و عمان مزایا و معایب خاص خود را دارد. در این مقاله تصمیم داریم یک سری اطلاعات کلی و عمومی در رابطه با ثبت شرکت در حوزه خلیج فار
عمان
در حال توسعه‌ی زیر ساختهای خود در زمینه های IT است و صاحبین شرکت و کسب و
کار هایی در این حوزه در عمان، خواهان همکاری و فعالیت متقابل با شرکتهای
ایرانی هستند.
حوزه های مورد تقاضای عمان بسیار گسترده و قابل رشد است. این امر، فرصت خوبیست برای کسانی که قصد استارت‌آپ یا ثبت شرکتی تجاری در عمان
را دارند. این شرکت‌ها برای افرادی که ورود به تجارت در حوزه الکترونیک،
فناوری اطلاعات، زیر ساخت‌های تلکام، صادرات و واردات قطعات کامپیوتری عمان
هد
عمان
در حال توسعه‌ی زیر ساختهای خود در زمینه های IT است و صاحبین شرکت و کسب و
کار هایی در این حوزه در عمان، خواهان همکاری و فعالیت متقابل با شرکتهای
ایرانی هستند.
حوزه های مورد تقاضای عمان بسیار گسترده و قابل رشد است. این امر، فرصت خوبیست برای کسانی که قصد استارت‌آپ یا ثبت شرکتی تجاری در عمان
را دارند. این شرکت‌ها برای افرادی که ورود به تجارت در حوزه الکترونیک،
فناوری اطلاعات، زیر ساخت‌های تلکام، صادرات و واردات قطعات کامپیوتری عمان
هد
با سلامیک سری نکات از بازی انفجار میگم که تجربه خودمه و اینو هم بدونید که هر بازیکن یک روش خاص خودشو داره که به مرور باید تجربه بشه اما با دونستن این موارد میتونید تو روش بازیتون تغییر ایجاد کنید و بهتر نتیجه بگیرید:- دونستن اصول و قوائد و روش درست بازی مهم نیست مهم رعایت کردنشونه- همیشه تو یک سایت بازی کنید فقط در یک سایت- وقتی روزهای اولیه که با این بازی آشنا شدید سعی کنید حد اقل تا دو هفته با مبالغ پایین بازی کنید- وقتی روزهای اولیه که در یک س
یک سایت عربی مدعی شد که مسقط پایتخت عمان نزدیکترین گزینه میزبانی ذوب آهن با النصر عربستان است.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار
به گزارش خبرگزاری فارس، سایت «الکوره» مدعی شد که مسقط پایتخت عمان جدی‌ترین گزینه برای میزبانی از بازی ذوب آهن ایران با النصر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا است.
ذوب آهن پیش از این ورزشگاه کربلا را برای میزبانی از این بازی انتخاب کرده اما اتفاقات دیدار تیم ایرانی با الزوراء عراق باعث شد تا AFC این دیدار را ل
کشور عمان طبق برنامه ی بلند مدت خود تا سال
۲۰۴۰ قصد دارد ۱۳ هزار کادر بیمارستانی، از جمله: پزشک، پرستار، تکنسین و …
را استخدام کند. این کشور در لیستی جدید و به روز شده؛ رشته های مورد نیاز
و شرایط پذیرش را اعلام کرده است که موسسه‌ی آرتا اندیشه پویان سپنتا در راستای فعالیتهای اخیر خود در کشور عمان، جهت مشاوره و بررسی شرایط متقاضیان، جهت مهاجرت پزشکان و پرستاران، بستری قابل اعتماد فراهم آورده است.
شرایط برای مهاجرت پزشکان و پرستاران به عمان
کشور عمان طبق برنامه ی بلند مدت خود تا سال
۲۰۴۰ قصد دارد ۱۳ هزار کادر بیمارستانی، از جمله: پزشک، پرستار، تکنسین و …
را استخدام کند. این کشور در لیستی جدید و به روز شده؛ رشته های مورد نیاز
و شرایط پذیرش را اعلام کرده است که موسسه‌ی آرتا اندیشه پویان سپنتا در راستای فعالیتهای اخیر خود در کشور عمان، جهت مشاوره و بررسی شرایط متقاضیان، جهت مهاجرت پزشکان و پرستاران، بستری قابل اعتماد فراهم آورده است.
شرایط برای مهاجرت پزشکان و پرستاران به عمان
بسم‌الله الرحمن الرحیم
حسن نوروزی نماینده مجلس شورا از رباط کریم فرمودند دولت حق واگذاری کیش رابه چینی ها ندارد!!!
یعنی میشودروزی بیاید که مردم خبر شنیدن پس گرفتن حقوق از دست رفته شان باشند؟؟؟
آیا نباید این اقتدار را بدست می آوردیم که آنچه قاجار و پهلوی باخت را برگردانیم ؟؟؟
چهل سال از جمهوری اسلامی گذشت و ادعای اینکه هشت سال جنگ ویک وجب از خاک ایران نرفت ولی امروز با کمال تأسف باید صحبت درخصوص واگذاری کیش بشنویم که نشان ضعف است...
اللهم عجل
کنکور شده یه چیز ترسناک برای همه...بعضیا از شدت استرس شب قبل کنکور مریض میشن...بعضیا از حال میرن و...اما اینو بدونید با یه امتحان 4 ساعته مشخص نمیشه که کی بدبخت میشه کی خوشبخت...بعضیا هستن هممون هم داریم میبینمشون که نه درسی خوندن و کنکورشون هم خراب کردن اما موفق هستند چون برای رسیدن به هدفشون از هیچ باختی نترسیدن چون ذهن برنده ای داشتن...اگه هدف داری هدفتو ادامه بده اگه میخوای به چیزی برسی براش بجنگ ولی از یه باخت کوچیک نترس 
باخت مقدمه پیروزی تو
نویسنده: اشرف الفلاحی
دیپلماسی ایرانی: عمان خود را "دوست همه" می
داند. با این حال برخی با دیده شک به این ادعا نگاه می کنند و معتقدند که
سلطان قابوس در پس این ادعا مسیر قاچاق اسلحه برای انقلابیون یمنی را هموار
می کند.

عمان از حمله ائتلاف نظامی به رهبری عربستان در یمن برای
حمایت از عبد ربه منصور هادی در برابر انقلابیون یمنی (حوثی ها) که از مارس
2015 آغاز شد، فاصله گرفت. عمان تنها کشور شورای همکاری خلیج فارس است که
حضور خود را در این ائتلاف عربی ا
دولت اوباما قصد داشته است که بصورت محرمانه به ایران امکان دسترسی به سیستم مالی آمریکا را بدهد و این تصمیم پس از به سرانجام رسیدن توافق هسته‌ای در سال ۲۰۱۵ میلادی و لغو تحریم‌های آمریکا اتخاذ شده است. بر اساس تحقیقات جمهوریخواهان سنای آمریکا که گزارش آن روز چهارشنبه منتشر شد، در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما، وزارت خزانه‌داری بصورت محرمانه مجوزی را در فوریه سال ۲۰۱۶ میلادی صادر کرده است که به ایران اجازه می‌داد معادل ۵.۷ میلیارد دلار
یک
دستگاه خودروی وَن حامل زائران عراقی در جاده ملایر - اراک و نزدیکی شهر
زنگنه واژگون شد که پس از انتقال مصدومان به بیمارستان یکی از آنها جان
باخت.
این خودروی «ون» با 9 سرنشین هنگام بازگشت از مشهد  در جاده ملایر -
اراک تردد می کرد که به علت لغزندگی سطح جاده و تردد با سرعت غیرمطمئنه در
سر پیچ، واژگون شد. هفت تن از سرنشینان این خودرو به صورت سطحی مصدوم شدند اما وضعیت جسمی 2 تن از آنها وخیم بود. یکی از مصدومان دچار شکستگی های متعدد بود و دیگر مصدو
بازی های مرحله نیمه نهایی جام قهرمانان اروپا یا همان ( UEFA Champions League ) را کم و بیش دیدم بیشتر از فوتبال اینبار انگیزه ها بازی کردند انگیزه نباختن که به باخت رسید انگیزه بردن که به برد رسید و حتی انگیزه باخت با دو گل که با چهار گل به پایان رسید. بیشتر از این که جالب و باور نکردنی باشد خنده دار است.
چند دقیقه پیش آقای صدر از آن ور دنیا در فوتبال 120 گفت یورگن کلوب مرد تسلیم شدن نیست و روحیه جنگنده اش باعث شد بازی به شکل دیگری تغییر کند. تمامی لیورپولی
قمار را می توان از فجیع ترین بازی های بشری شمرد، هیجان شدید قمارباز در حین بازی و نظاره گرانی که در برد و باخت آنها سهیم هستند فشار روانی بسیاری ایجاد می کند.
قمارباز وقتی تمام ثروت و گاهی نوامیس خود را در معرض قمار قرار می دهد، و عملًا با سرمایه اندوخته در تمام عمر خود ریسک می نماید، پذیرش واژه «باخت» برای وی از هر سمّی کشنده تر و از هر تیری برنده تراست. وی برای رهائی از این بحران روانی به مشروبات الکلی روی می آورد و یا اساساً به زندگی خود خاتم
فرهنگ مردم عمان

کشور سلطان نشین عمان، در جنوب غربی آسیا قرار دارد.
در سفر به عمان بهتر است قبل از شروع گشت و گذارتان، کمی درمورد فرهنگ ویژه و آداب و رسوم جالب مردم آن اطلاعات به دست بیاورید تا درک بعضی از رفتارهای آن‌ها برایتان آسان‌تر شود.زبان رسمی کشور عمان، عربی است؛ اما زبان‌های مختلف دیگری از جمله بلوچی و هندی نیز در کشور رواج دارد. با توجه به ارتباط تاریخی بین دو کشور عمان و «زنگبار» (Zanzibar)، بعضی از مردم به زبان «سواحلی» (Swahili) هم صحبت
وقتی دیگر چیزی برای خلق کردن نداشتی، شاید آنگاه خویشتن را آفریدی...*
یه قصه بنویس با theme «ما نمی‌بازیم؛ یا می‌بریم، یا می‌آموزیم**»... و توش از قدرت واژه‌ها استفاده کن.
---------------------------------
* ترتیب socialization و individuation
** واژه‌ی باخت رو انکار نمی‌کنی! transformش می‌کنی...
---------------------------------
پ.ن.1: تمرینات کلاس ژرف، ترم آفرینش‌گر
دانلود آهنگ جدید آرون افشار به نام دلشوره آهنگساز: آرون افشار ، تنظیم کننده: معین راهبر ، ترانه سرا: علیرضا مرتضی قلی ، نوازنده گیتار: فرشید ادهمی Download New Music Aron Afshar Called DelShoore آهنگ جدید و شنیدنی آرون افشار به نام دلشوره را با بهترین کیفیت و لینک مستقیم از سایت یک موزیک دانلود کنید.   متن آهنگ دلشوره آرون افشار »───♫♫●|●|●♫♫───« شاید برای تو کمی سخت است بفهمی حال من را … ! باید شبیه من کمی دیوانه باشی بفهمی ، حال من را … ! »──|♫●|──« من
وابستگی
دلبستگی
وارستگی / بلوغ احساسی /آغاز خود عشق ورزی / کنده شدن از موانع 
تلنگرهای زیادی در این چند سال خوردم . از کسانی که بینهایت دوست شون داشتم و دارم .

حالا دارم فکر میکنم .
اولی گذشت . سخت گذشت اما گذشت . سپردم اش به زمان .
دومی گذشت .اونم سخت بود و شوکه آور . سپردم اش به زمان .
و این آخری که سخت ترین هست هم خواهد گذشت ...
رنج آدم را پخته میکنه . بخصوص وقتی دلش میشکنه و میشکنه و میشکنه . 
حالا با خودم میگم عجب احمقی بودم که اجازه دادم آدم ها با د
تحلیل اولین قسمت از فصل جدید سریال دستم را رها نکن elimi birakma
در بهترین روز از زندگی کاراکترهای اصلی داستان اتفاقات غیرمنتظره ای می افتد . وبعد از تصادف جنک cenk خود را مسئول مرگ مرت mert میداند . و برای نجات آزرا azra از زندان مجبور به توافق با سومرو sumru میشود . و آزرا که هنوز تحت تاثیر فوت برادرش بود . با ترک شدن توسط جنک روحیه ی خود را باخت . جنک و آزرا یکسال بی خبر از هم به زندگی خود ادامه دادند و در جریان مراسمی همدیگر را دیدند .

دقیقا چند سال پیش بود‌‌...
بهمن ماه...
تعداد خواب های واقعی یا به نگاه دین، رویاهای صادقانه، بیشتر شده بود...
با مرگ دوستم شروع شد و به...
یادم نیست به چی ختم شد.
اون زمان دانشجو بودم، حاج اقای دانشگاه میگفت احتمالا غلبه شیطانی هست که خواب های واقعی میبینی، خواب هایی که واقعا اذیتم میکرد...
گذشت و گذشت و گذشت تا با یه سری از ادعیه و این چیزها بهتر شدم، تا این چند روز...
انگار دوباره رویاهای صادقه برگشتند...
بوسیله گزارش مهر،  تو این حادثه، خرس پیرمرد ۶۰ ساله را در مسیر آبگرم بخش کندوان زخمی کرد. این پیرمرد بعداز زخمی شدن و به برهان شدت جراحات وارده از لفظ خرس جان خود را از مشت داد. سال گذشته نیز حمله خرس باعث جان باخت یک نفر تو ولایت کندوان میانه شده حیات.
رمضان هم گذشت...
یادمه بچه که بودم، داداش بزرگه میگفت عید فطر که میشه،  وقتی میگن الحمدلله علی ما هدانا و الی اخر، انگار یه پارچ آب یخ رو سر آدم خالی میکنن که ایوای! رمضان هم گذشت... 
انگار کم کم دارن آب یخ رو سرم خالی میکنن
رمضان هم گذشت و من آدم نشدم
اصلا نفهمیدم چی بود، چی شد! 
به قول استاد بخشی اصلا اینجا کجاست؟ من کی ام؟؟ تو کی هستی؟؟ (اینقدر من در درک عظمت این ماه نابودم!)
خدایا من که نفهمیدم چی شد و چی بود که گذشت، ولی تو به حق حسینت نذار دست خ
آنها که مصونیت کامل دارند...
هواداران استقلال تمام صندلی‌های ورزشگاه فولادشهر را پس از باخت به ذوب آهن شکستند دریغ از حتی یک  تذکر!!
جالب است حال این جماعت کاسه داغ‌تر از آش شده‌اند که چرا فقط پرسپولیس ۳۰ میلیون جریمه شده است!!!
شاید انتظار داشته‌اند ۶ امتیاز هم از پرسپولیس کسر شود و بدهند به تیم وزارتی و مربی گران و خوشتیپ و عصبانی‌اش تا گریه نکند
بازهم لیگ برتر شروع شد و حرص و جوش خوردن ماهم دنبالش. 
به خدا نمیدونم چیکار کنم چی بگم ازی طرف اولین بازی استقلال بود ولی از طرف دیگه همین بازی اول هست که میبازیم و آخرش کارمون با یک دو امتیاز ضایع میشه.
خلاصه، داستان این فصل استقلال خدا کنه حکایت این چنداسال نباشه و انشالله این آخرین باخت فصلمون باشه
در اخبار امروز استقلال درج شده بود که قدرت های سنتی آسیا در این دوره راه سخت و پر فراز و نشیبی را باید طی کنند. به غیر تیم ملی فوتبال کشورمان که خبرش را خواندیم عربستان خیلی ضعیف ظاهر شده است بطوریکه با یمن به تساوی دو بر دو رسید و در این گروه فلسطین با برد مقابل ازبکستان و باخت به سنگاپور شرایط ویژه ای را در این گروه بوجود آورده است.
در 

دانلود آهنگ بی تو آوار شدم از همه بیزار شدم (کیفیت خوب mp3)
دانلود آهنگ جدید آرون افشار به نام دلشوره
شاید برای تو کمی سخت است بفهمی حال من راباید شبیه من کمی دیوانه باشی بفهمی حال من رامن حاضرم از عشق تو چتر از سر بارون بگیرممن بیخیال زنده موندن حاضرم با تو بمیرممن بیخیال زنده موندن حاضرم با تو بمیرمدانلود آهنگ بی تو آوار شدم از همه بیزار شدم (کیفیت خوب mp3)بی تو آوار شدم از همه بیزار شدم نیستی و من خواب ندارمآخرش باخت دلم با همه چیت ساخت دلم نیس
روزی که خودم دنبال این مطلب بودم واقعا وقتی دیدم مطلبی نیست ناامیدترشدم.
یعنی راهی برای موفقیت در شرطبندی نیست؟ داستانم رو نمیخام بگم فقط اینو
میگم که مجبور شدم دست به دزدی از خانواده حتی بزنم تا بتونم.جبران باخت
هایم رو کنم ولی فایده ای نداشت.
چگونه در شرطبندی موفق باشیم
استقلال تهران ملقب به کیسه در سال 92 . بازی ای با العین داشت . این بازی در مرحله ی خذفی بود و در ورزشگاه العین بود . در بازی رفت استقلال موفق شد با نتیجه ی 2-1 العین را ببرد اما در بازی رفت اتفاقی عجیب افتاد . استقلال به مساف العین رفت انها در لاک دفاعی بودند که 6 گل از العین دریافت کرد و استقلال در تاریخ محو شد و عمر عبدالرحمان بابای استقلالی ها شد 
نزدیک دوسال از آخرین پستم میگذره.... دوسالی که تو یه چشم بهم زدن گذشت و از طرفی زندگیم رو هم زیر و رو کرد...مهر تا آذر 97 سختترین روزای زندگیم بود... روزایی که باید یه تصمیم مهم میگرفتم و وسط یه دوراهی سخت گیر کرده بودم... یه طرفش دلم بود و کلی خاطره.. یه طرفش عقلم بود و یه اینده ی شاید خوب.... اولش راه دوم رو انتخاب کردم... ولی هرچی که گذشت دیدم من آدم دست کشیدن از دلم نیستم.... روزایی که جز گریه و دعا هیچ کاری ازم برنمیومد و فک میکردم که باید تسلیم سرنوشتم
مغزم، دلم، روحم، جسمم مدام طعنه می‌زنند که ۲۸ام هم گذشت، پس چه شد آن وعده و وعیدها و من خودم را به کوچه علی چپ زده و طعنه‌ها را بی پاسخ گذاشته و به باقی کارهای مانده مشغول می‌شوم. به "خود" قول داده‌ام، تیر نگذرد، جهادیِ تیر نگذرد...تا یار که را خواهد!
این مدت که فقط یه ناظر منفعل بودم مثل خدا، فهمیدم زیادی قرن بیست یکمی هستی. قرنی که توش کارای بشر خیلی قابل درک نیست. بنظر خیلی وقته دنبال یه شادی میگردی: یه شادی بی انتها، پُر از احوالات تکراری، پرُ از عکسهای سلفی با ژست های نمایشی، پُر از بقیه، پُر از قمارای دو سر باخت. میدونی بنظرم وارد بازی قرن شدی. باید یه فکری کرد.
این مدت که فقط یه ناظر منفعل بودم مثل خدا، فهمیدم زیادی قرن بیست یکمی هستی. قرنی که توش کارای بشر خیلی قابل درک نیست. بنظر خیلی وقته دنبال یه شادی میگردی: یه شادی بی انتها، پُر از احوالات تکراری، پرُ از عکسهای سلفی با ژست های نمایشی، پُر از بقیه، پُر از قمارای دو سر باخت. میدونی بنظرم وارد بازی قرن شدی. باید یه فکری کرد.
هنوز فکر چارشنبه‌ی بردنه، یه عمره که باخت‌هاشو رج می‌زنه.
پ.ن. حس می‌کنم منتظرم برگردم به ریتم روتین زندگیم، و حواسم نیست که اون ریتم روتین زندگیم تموم شده خیلی وقته. 
نه این که الآن خیلی عجیب‌غریب باشه، و نه این که خوشم بیاد از داشتن ریتم روتین ... صرفا داشتم فکر می‌کردم الکی و شاید غیرارادی منتظر برگشتن به یه حالتی‌م که مدت‌هاست ازش گذشتم.
در دیدار اساتید: آمریکاییها «فشار» برایشان راهبرد است؛ یک تاکتیک هم دارند به اسم مذاکره/ فشار می آورند تا طرف خسته شود و بعد میگویند حالا مذاکره کنیم. این مذاکره مکمل فشار است و برای آن است که محصول فشارها نقد شود/ راه مقابله هم این است که طرف مقابلشان، از ابزار فشار خود استفاده کند تا فشار را کم کند. اما اگر فریب دعوت به مذاکره را بخورد و بگوید پس احتیاجی به استفاده از اهرمهای فشار من نیست، آنوقت لغزیده و رفته و این یعنی باخت قطعی.
پنج شنبه عصر رفتم بیرون که چرخی بزنم که هوا ابری شد با ابرای سیاه. میشد دید که مردم قدمهاشونو سریع تر برمیدارن چون رعد و برق مثل یه لامپ یهو آسمانو روشن میکرد. بر عکس بقیه من قدمامو آروم تر برمیداشتم چون علاقه عجیبی به رعد و برق دارم: گوشه ی یه آپارتمان یه جا برای نشستن پیدا کردم که بیشترین میدان دید رو به آسمون داشت نیم ساعتی همینطور گذشت که مادرم زنگ زد که بیا خطرناکه و فلان که منم دیگه برگشتم منظره های قشنگی رو دیدم.
- یه دوست تنبلیم دارم که ت
پنج شنبه عصر رفتم بیرون که چرخی بزنم که هوا ابری شد با ابرای سیاه. میشد دید که مردم قدمهاشونو سریع تر برمیدارن چون رعد و برق مثل یه لامپ یهو آسمانو روشن میکرد. بر عکس بقیه من قدمامو آروم تر برمیداشتم چون علاقه عجیبی به رعد و برق دارم: گوشه ی یه آپارتمان یه جا برای نشستن پیدا کردم که بیشترین میدان دید رو به آسمون داشت نیم ساعتی همینطور گذشت که مادرم زنگ زد که بیا خطرناکه و فلان که منم دیگه برگشتم منظره های قشنگی رو دیدم.
- یه دوست تنبلیم دارم که ت
الان کهداشتم نظرات قدیمیمو نگاه میگردم ( ماله اواخر سال ۹۵،۹۶) وقتی وارد سایت چند نفر از قدیمیا شدم به طرز عجیبی همشون تبلیغاتی شده بودن !!! 
 گردشگری ، بازاریابی ، کامپیوتر ، جالبتر اونیه که نوشته بود برنج مرغوب!! 
مگه میشه یهو چند تا اینطوری بشه ؟ نکنه بلاگایی که بعد یه مدت خاک میخورن خود به خود میشن صفحه تبلیغاتی ؟:/ 
+ اعصابم خورده چون سهیل و برهان تو سریال بوی باران مردن + لیورپول باخت + فردا ساعت ۶ صبح کلاس دارم ! 
بای  
از صبح درگیر موتور خونه ی ساختمان بودم و خو بالاخره جمع و جور شد و کار اکی شد
اومدم بالا مصطفی تازه داشت بیدار میشد 
گوشیش زنگ خورد بی اینکه با من هماهنگ کنه آخرش گفت اکی فقط اینکه من آرشم میارم.
کجا!؟
ساحل جفرود ناهار میریم خانوادگی.
هیچی نگفتم و گذشت گذشت گذشت و دیدم توو ساحلم 
یه خانومی خیلی با عجله اومد سمتمون
آقا شما گوشیتون آیفونه!؟
نه!
سامسونگه پس؟
آره چی شده؟
هیچی داشتم عکس میگرفتم شما داخل کادرم بودید حیفم اومد ندم بتون.
ممنونم.
بعد از
قلم برداشتم تا بنویسم، هر بار واژگانم مرا به سمت تو فرستادند! خواستم بنویسم تا تو را فراموش کنم، در تک تک کلمات ذهنم جا خوش کردی! روزگاری نوشتن دوای دردم بود. خواستم تو را فراموش کنم، نوشتن فراموشم شد! یک سال گذشت. یک بهار... یک تابستان... یک خزان و یک زمستان بی تو گذشت. آب از آب تکان نخورد اما گویی درختِ واژگانم خشکید. "نوشتن" که روزگاری قلبمان را به هم پیوند میداد حالا انگار فرسنگ ها از روزمرگی هایم دور است. یک سال گذشت و من هنوز مینویسم تا تو را ف
یه جای نوشت : بچه ها انقدر حرف برای گفتن دارم . ولی نمیتونم بگم . سخته برام صحبت کنم و این نتونستن داره خفم میکنه ...
گذشت گذشت دیروز نوشت که الان خیلی آرومم .

دنیا همینه یه وقتی های جوری خفت میکنه که نمیتونی حرفم بزنی  ، به در و دیوار میپری تا آزاد کنی خودتوو . یه چند وقت که بگذره آروم میشی ولی تموم شدن نداره ای خفتگی ها  .
قانون دنیا اینه که هیچ چی تو این دنیا بند نمیمونه ، همه چی عین عقربه ساعت میمونه وقتی بگذره دیگه گذشته .
مثلا همین حالا گذشت ...
 هرروزیه مشغله یاچالش جدید منو بخود مشغول می کنه وهردل مشغولی که دردنیایی از احساس غوطه وراست رنگ تک تک موهای منو سفید وسفیدترمی کنه .
هرروز که می گذرد نشان از کوتاهی فرصت های زندگی است . درخیابان وکوچه وبازار دنیایی جدید درپیش رو هست که ما هم گوشه ای از ان هستیم دنیایی متعلق به نسلی جوان ترازما . وهمتراز های ما هرکدام به نوعی سردرگریبان خود وزندگی با هزاردل مشغولی این ور وان ور می روند وبادیدن هم سن خود گویی همزبانی دردنیایی نااشنایی جوان ه
ولی فقط گذشت...
هیچ چیز عوض نشد، جز احساسم نسبت به پوچ بودن زندگی!
به پوچ شدن آدما و روابطشون و حرفا و عملشون!
از خودم و تلاشم در راستای بهتر زیستن هنوز راضی نیستم!
باز هم تلاش و تلاش و تلاش!

+ممنون که به یادم بودین! :)
نمینویسم ولی هستم،آدرس بذارین!
+فیلم و سریال و کتاب و آهنگ خوب معرفی کنین!
تا
که چشمت مثل موجی مسخ از من می گذشت
جـای خون انگار
از رگـهــایم آهـــن می گذشت
مـی گذشـتی از
ســرم گـویی که از روی کویر
با غروری سر به
مهر ابری سترون می گذشت
یا که عـزرایـیل
با مـردان خود با سـاز و برگ
از میــان نقـب
رازآلــود معـــدن مـی گذشـت
قطعه قطعه می
شـدم هر لحـظه مـثل جمله ای 
که مردد از لبان
مردی الکن می گذشت
ساحران ایمان می
آوردند موسی را اگر 
ماه نو از کوچه
ها در روز روشن می گذشت
شوق انگشتان من
در لای گیسوهای تو 
باد آتش بود و از
گی
سلام
از چهارشنبه هفته پیش تا جمعه شب رفته بودیم بوشهر.
یک سفر سه روزه که به غایت خوش گذشت. لحظه هایی که به جرات به بهترین شکل گذشت و حس خوبی که کاش تمام نمیشد!
اینکه تو با کسی که دوستش داری صبح را شب کنی و شب را صبح، بهترین اتفاق ممکن است..
به قدری برایم شیرین بود که واقعا نمیدانم چه درباره اش بگویم..
حس خوبی که بسیار دلتنگش شده ام همه فکر به سمت خاطراتش می رود!

من، شباهت های دردآلود با «در» داشتماز فشار بی کسی دیوار، در بر داشتمتکیه ام بر شانه ی دیوار بود و مثل دراز عبور او دلی در سینه پرپر داشتممی گذشت از من، عبورش درد و درمان بود و منسخت بر اعجاز چشمی ناز، باور داشتمدست در دست یکی که من نبود، از من گذشتقژقژی در سینه.... انگاری ترک برداشتمچینی قلبم ترک برداشت، ویران تر شدمدردهایی بود و من، یک درد دیگر داشتممی رود با یاری جز من، می رود با رفتنشمثل زلف او به باد آنچه که در سر داشتممن گذرگاهی برایش
ما از کی داریم به ژاپن می بازیم؟

تیم فوتبال ایران در روز دوشنبه 8بهمن 1397 با نتیجه سه گل بر هیچ به ژاپن باخت
امّا این باخت چندان مهم نیست.
 همه مسابقات ورزشی هم بُرد دارد و هم باخت.
ممکن است در یک بازی دیگر با تغییر بازیکنان نتیجه مسابقه معکوس شود.
باخت واقعی و غیرقابل جبران ما از ژاپن از حدود 150سال پیش آغاز شد
 در زمان امیرکبیر روند اصلاحات همزمان در ایران و ژاپن آغاز شد.
 ژاپنی ها روند اصلاحات را پی گرفتند و امروز دارند بر جهان دانش و فناوری ف
تو دوران سربازی اموزشی که بودم لحظه شماری میکردبم که تموم شه و بریم یگانبهمون گفته بودن هشت هفته طول میکشهآخر هفته ها که میرفتیم مرخصی میگفتیم خب یه هفته اش گذشت ولی مگه تموم میشدخلاصه با همه سختی هاش تموم شد ولی نرفتیم یگان چون دوره کد خوردیمخیلی برامون زور داشتدو سه تا از بچه ها فرار کردندوره کد مثل این میموند که بهمون گفته باشن دوباره از اول بیاید آموزشیولی انقدر این دوره کد راحت گذشت که حد نداره اونم تو تیپ زرهییکی از دلایلی که دوره کد ب
مدتی کلافه و سردرگم و کم تحمل شده بودم. تصور بازی چند دقیقه ای با برنا هم برام سخت بود.
در حال تعقیب و گریز با خودم و آدمها بخصوص برنا و همسرم قرار گرفته بودم.
چندباری حتی رفتاری که مورد پسند خودم نبود و مغایر شخصیت خوب برنا، با پسرم داشتم که دیگه این خیلی منو مستأصل کرده بود.
با یکی از مامانهای کلاس پسرم تماس گرفتم برای همفکری... برام یه مقدار چالش بود! بعد از مدتها  خیلی تونسته بودم اجازه بدم ضعفم رو شخصی بغیر از همسرم و تراپیستم ببینه.
الهه عزی

یرِیدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَ الله بِأَفْواهِهِمْ وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ.
.
 ...شاید برای ما از عجایب عصر انتظار، این باشد که خداوند علیم و حکیم چگونه آیندۀ اسلام را با دیانتِ جمهوریِ سوراخ شده ای مثل ایران مکرُمَت می بخشد؟!!
جمهوریتی که دولت انتخابی اش، شریعت را هوا کرده، فساد را نهادینه ساخته، پاکی را زدوده، هرزگی را ترویج نموده، ریاست طلبی را سیاست پنداشته، دزدی و دغلبازی را مباح انگاشته، دروغ را جایز دانسته،
باخت به الهلال و حذف از لیگ قهرمانان آسیا، کسب 4 امتیاز از سه بازی لیگ و نهایتا اخراج تو هفته سوم. بله! قطعا این بهترین خبری بود که تو این هفته‌ شنیدم. آدم فروشی هیچ وقت نتیجه نداشته آقای برانکو. این رو باید از سرنوشت بعضی از بازیکنات می‌فهمیدی که نفهمیدی یا نخواستی بفهمی. شماها که بالاخره تاوان پس میدین، مهم اینه، سَر خُم می سلامت.

شاید قرار است حر تو باشم...

**أللَّهُمَ عَجِّل لِوَلیکَ أَلفَرَج**

این هفته نیز جمعه ما بی شما گذشت / آقا بپرس این که چه بر حال ما گذشت

این هفته هفت روزِ به ظاهر گذشتنی / بر من ولی عزیز دلم قرن‌ها گذشت

در خارزارِ حوصله هایت دویده ام / حالا ببین چه بر سَرِ این دست و پا گذشت

هفتاد گوشه ناله زدم تا که جمعه شد / جانم به لب رسید ولی، جمعه تا گذشت

گفتند جمعه بوی تو می آورد نسیم / اما نسیم آمد و سَر در هوا گذشت

خورشید هم هوای مرا تازه تر ن
از طرف دیگر یک حساب تویتر به نام بدون سایه (without__shadow) که خود را افسر اطلاعاتی امارات می نامد و بیش از دویست هزار فالور دارد، نوشته است این انفجارها کار امارات بوده تا ایران مجبور به مذاکره با ترامپ شود و ترامپ، پیروزی در انتخابات آینده را بدست آورد. در صورتی که ایران قبول نکند، این اقدامات تروریستی افزایش خواهد داشت.

ادامه مطلب
روزی که شروع کردم فقط  یک دختر هفده ساله بودم
حالا وقتی به خواسته ام میرسم
یک دختر بیست ساله می شوم
هیفده سالگی،  هیجده سالگی و نوزده سالگی ام
به اشک و اه گذشت
به غم و نرسیدن گذشت
به خواستن و نتوانستن گذشت
من حتی اگر به خواسته ام برسم به ماه ها روانشناسی و کمک نیاز دارم تا دوباره به خودم برگردم اگر برگردم 
سه سال اسیر شدن کم نیست 
سه سال اسیر چنگال نرسیدن شدن کم نیست
میترسم سکته کنم و مادرم دق بکند 
میترسم پدرم از نبود من گریه کند 
میترسم سکت
اونور آبیا میگن هر آدمی یه  the one داره..یکی که مثل یه نبات میفته تو چای زندگی آدم و بیشتر از هرکسی زندگی رو شیرین میکنه...همونی که بهترین قطعه پازله برای کامل کردن  آدم...همونی که گمه...همونی که همیشه نیست...همونی که همه عالم و آدم دنبالشن و چپ و راست واسش شعر سرودن و داستان گفتن و فیلم ساختن و ساختن و سرودن و ... در وضعیتی هستم که اگه این عزیز گمگشته از در اتاقم بیاد تو و بگه " های هانی! من اومدم! "  اونوقت پامیشم زانومو میارم بالا و همینجوری لی لی میرم
دو سال پیش بدون خداحافظی تنهاشون گذاشتم و رفتم پی درس و زندگیم که  مهمترین هدف زندگیم بود و هست ...
بعد دوسال برگشتم و مهدیه ازم خواست بالا سرشون باشم به عنوان مربی و کوچر تیم ....
هزینه ی سنگینی بابت این دو روز براشون کردم مخصوصا زمانی که باید به صد نفر جواب پس بدم ....
شهر من میزبان مسابقات آسیایی سبکی بود که بودن تیم های رنگارنگ تاجیکستان ، پاکستان و عمان و الی غیره با لباس های خوشگلشون حال و هوای خاصی به مسابقات داده بود و کاش از رژه ی تیم ها فی

+ تو آمار ابتدایی تحقیقم پسرا افسرده تر بودن.

+ تو آمار ابتدایی تحقیقم پسرا افسرده تر بودن.
 7 سال ار خرید مودریچ گذشت. بازیکنی که آنچلوتی اون رو همه کاره میانه میدان کرد و تاثیر مهمی در یکی از طلایی‌ترین دوران های تاریخ باشگاه داشت
لوکیتا در این مدت 15 جام برد : 4 قهرمانی اروپا ، 4 جام باشگاه‌ های جهان، 3 قهرمانی سوپر جام اروپا ، 1 لیگ ، 1 جام حذفی و 2 سوپر جام اسپانیا
تصور کنید همین امشب دنیا تمام شود ... داور آسمان ها و‌ زمین سوت آخر بازی را بزند و تمام... فکر‌کنیم به کارهایی که انجام نداده ایم ، به حرف هایی که در دلمان پوسیده و گفته نشده ، به آرزوهایمان ...به بردها و باخت هایمان ، به گل های زده و خورده مان ، گل به خودی هایمان ... تمام که شد به شرایط زندگی و اجتماع نگاه کنیم _ به کیفیت زمین بازی _ بعد به داور آسمان ها و زمین انتقاد کنیم که هوای رقیب را بیشتر داشته ... وقتی در این افکار غرق شدیم

ادامه مطلب
متاسفانه با خبر شدیم خانواده ی آقای  سیدرحیم حسینی خالدی دچار گازگرفتگی شده اند و مادر خانواده متأسفانه جان به جان آفرین تسلیم کردند و آقای حسینی و 2 فرزندش  دربیمارستان بستری هستند از همشهریان عزیز عاجزانه تقاضامندیم جهت شفای عاجل آسیب دیدگان این حادثه دعا بفرمایند . آقای حسینی باجناق مجید کریمی خالدی ( حاج حسن آقا ) هستند .
سال‌های دانش‌آموزی همیشه دوست داشتم تولدم ایام مدرسه‌ها می‌بود و تبریک دوستان و همکلاسی‌هایم رو‌ هم می‌شنیدم، ایامی چند گذشت و هر سال خوش‌حال تر که متولد تابستانم و دوستان واقعیم فقط تبریک می‌گویند، که خب این امر هم سال‌های آخر دبیرستان و حضور گوشی‌های همراه محقق می‌شد، بعدتر اما دیدم فقط دوستانی که بعد از تولد هم میبینمشون و مرتبطم باهاشون تبریک می‌گویند و هر سال فراری‌تر می‌شدم از تبریک‌های زبانی و در یاد تقویم‌های گوشی!!! در
دیشب یه خواب عجیبی دیدم. خواب دیدم تمام دندانهایی که پر کرده بودم ایراد پیدا کرده بودن. این موادها که سیاهه باهاش پر میکنن مدام میریخت. من هرچه با زبونم سعی میکردم نگهشون دارم نمیشد. هی میربخت تو دهنم و من خیلی میترسیدم نمیدونم چرا. 
با صدای ننه بیدار شدم. میگفت چرا انقدر جیغ میزدی تو خواب؟
خیر باشه...
+اون روزهای سخت هم گذشت. هرچی گذشت و گذشت من تحمل کردم. حالا دیگه مدت کمی مونده. کاش میتونستم همین امروز برم. این روزهای آخر دلتنگی داره منو میکشه.
عصر امروز جمعه 22 شهریور 98، مرد ۳۵ ساله افغانی کارگر در استخر ذخیره آب کشاورزی واقع در جاده حبیب آباد شهرستان برخوار که چاه آن متعلق به یکی از اهالی شهر دستگرد بود غرق شد و جان باخت.سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان در این خصوص بیان نمود: این حادثه در ساعت ۱۶ و ۳۹ دقیقه و در کانال آبرسانی غرب اصفهان رخ داده و تیم امداد و نجات غواصی در محل حاضر شدند اما متاسفانه فرد حادثه دیده پیش از نجات فوت کرده بود. علت غرق شدگی این فرد هنوز
هفته ی قبل که صبح ها کارآموزی غدد بودم چند تا عصر هم شیفت داشتم تو بیمارستان
کاردانشجویی،  این هفته هم که گذشت از یکشنبه تا خود امروز صبح ها تمام بیمارستان
کاردانشجویی بودم عصر ها هم غیر 2 روز کارآموزی ccu ...
دلم میخواد دقیق و با همه ی جزییات بنویسم ولی خواب چشمامو پر کرده !
فقط میگم ابن هفته جدید قراره خونه خواهر باشم ، فردا بلیط داریم از شهر ما به مقصد شهر خواهر....
این جمعه هم گذشت، تو اما نیامدیپایانِ سبز قصه دنیا، نیامدیمانده ست دل اسیر هزاران سؤال تلخای پاسخ هر آنچه معمّا، نیامدیکِز کرده اند پنجره ها در غبار خویشای آفتاب روشنِ فردا، نیامدیافسرده دل به دامن تفتیده کویرای روح آسمانی دریا، نیامدیای حسّ پاکِ گم شده روح روزگارزیباترین بهانه دنیا نیامدیای از تبار آینه ها، ای حضورسبزای آخرین ذخیره طاها نیامدیاین جمعه هم گذشت و غزل ناتمام مانداین است قسمتِ دلِ من، تا نیامدی
مدت زیادی بود که نمیشد هچی بنویسمانگار فقط سکوت میتونست حرفمو بگه ،حرفی که توی جمله و کلمه جا نمیشد
یک ماهی که گذشت شاید سخت ترین ماه زندگیمون بود .... واقعا سخت بود ....گذشت ..باهم 
خوشحالیم..باهم
دوسش دارم ..فقط خودم میدونم چقد...به خودشم نمیگم 

‏وقتی میگید«هیچی از ارزش هامون کم نشده»عملا و علنا به شعور و شخصیت خودتون و مخاطب توهین میکنید!چون خودتون بهتر میدونید که در مواقع باخت و شکست؛چیزی که از بین رفته ⁧#زمان⁩ و ⁧#عمر⁩ آدمیزاده که از هر چیز با ارزش تری با ارزش تره!پس هیچوقت سعی نکنید بعد از ⁧#شکست⁩ از این جملات استفاده کنید.
هکرقلب من هلیا….ملقب به هکر قلب…و تو پسری مرموز….ملقب به هکر ماشین…من دختری که نه عاشق بوده و نه سعی به معشوق شدن داشته…داستان من و تو داستان دو آدمی است پر غرور…باخت از آن من نیست…..عشق من تو را به زانو در خواهد
ادامه مطلب
موضوع قیمت ماشین بعد از عید ۹۸ موضوع
داغی است که این روز ها سر زبان هر محفلی شده است. با وجودی که بیشتر از 100 روز
از روزهای آغازین سال می گذرد، اما هنوز هم قیمت ماشین نرخ ثابت و قابل قبولی
ندارد. با توجه به تغییرات پیش آمده در وضعیت کشور و بالا رفتن قیمت خودرو در
مقایسه با آنچه که پیش از این متداول بود، بسیاری از خانواده ها باید رویای خرید
خودرو را فراموش کنند یا به خرید یک خودرو فوق العاده معمولی و البته بسیار گران
تر از آنچه که ارزشش را دارد، ب
یکی دیگر از خصیصه‌های بزرگسالی من که کم کم دارم به آن دچار می‌شوم؛ علاقه به تکرار است. من هرگز کتابی را دوبار نخواندم، فیلمی را دوبار ندیدم، و همه چیز خیلی زود در نظرم رنگ می‌باخت. اما هرچه بزرگتر می‌شوم؛ انگار به دنبال نقطه‌ی امنی باشم، یا شیرجه در عمق، بیشتر به تکرار علاقه مند شده‌ام. شاید هم جلوه‌ای از ترس باشد، ترس از دیدن و خواندن و شنیدن و تجربه کردن آنچه ممکن است آزارمان بدهد. 
هربار جلوه‌ای تازه می‌بینم. دلم میخواهد همه چیز را به
‫سحردختری که خودسوزی کرده بخاطراینکه به ورزشگاه رفته بود و بازداشته شده بود اگر حکومت عوض نمی‌شود و این ⁧‫فرقه تبهکار‬⁩ سرکار بود سحر مثل خیلی دیگه میرفت ورزشگاه بازی مید و بعد بازی یا با خوشحالی بخاطر برد تیم ش توی جشن خیابانی که بخاطر جمع شدن هواداری تیم ش بیرون ورزشگاه بود جشن میگرفت  و یا ناراحت بخاطر باخت تیم برمی‌گشت خونه و هی به خودش میگفت گاو بهتر این بازیکن ها هستند یا بدترین مربی تاریخ تیم بهتر از این مربی ... و یا با چند از دوس
یکی از مواردی که قصاص را منتفی می‌کند اعلام گذشت اولیای‌دم از اجرای حکم قصاص است که این امر ممکن است با گرفتن غرامت به میزان دیه یا به مصالحه کمتر یا بیشتر از دیه باشد یا عفو مجرم بدون گرفتن دیه و به‌طور رایگان صورت گیرد.هنگامی که قتلی رخ می‌دهد، بستگان مقتول در پی قصاص قاتل و گرفتن تاوان خون متوفی برمی‌آیند. قصاص حق است اما ممکن است برخی از اولیای دم به دلایل متفاوت خواه نیاز مالی، خواه نیکوکاری و بخشش قاتل از قصاص گذشت و جان انسان دیگری ر
سلااااام 
آقا من یادم رفت بیام بنویسم از بس قضیه این سیل و این اتفاقات اعصابمو داغون کرد که هیچی ننوشتم از روزایی که گذشت
از اول فروردین مسافرتمونو شروع کردیم و هشتم برگشتیم خییییلی خوش گذشت اما متاسفانه آخرای مسافرت همه برنامه هامونو ریخت بهم و همون آبادان موندیم و اهواز و شهرای اطرافشو گشتیم
بعدشم که تو راه برگشت بودیم شد باد و بارون و ازینجور چیزا و خبرای بعد از همه شهرای ایران..
بهرحال هرچی روزای اول خوش گذشت روزای آخر خیلی سخت و ناراحت
ناصر تقی‌زاده به دنیای‌اقتصاد گفت: به زودی گل‌گهر به مرکز بزرگ آموزشی تبدیل می شود و بومی‌سازی و تولید قطعات مصرفی خطوط تولید در شهرستان سیرجان در دستور کار قرار گرفته است. طی سال جاری خبری از جهش تولید نخواهد بود و حداکثر یک میلیون تن به ظرفیت فعلی افزوده خواهد شد اما سال آینده ۷ تا ۸ میلیون تن به ظرفیت فعلی اضافه خواهد شد.
کلیک کنید و به کانال  رایگان ما بپیوندید

وی افزود: آغاز عملیات اجرایی و توسعه طرح تیتانیوم کهنوج، برنامه تولید ۱۰
گزارش تصویری از تیم شهرستان اقلید باشگاه آسیا (برادران مسموعی) در تاریخ ۱۶ و۱۷ اسفندماه نودوهفت شرکت در مسابقات بین‌المللی کرمان باحضور کشورهای عراق،عمان،افغانستان، آذربایجان و ایران که تنها نماینده فارس تیم اقلید خوب درخشیدند و دستاورد هنرجویان با هفده شرکت کننده شش نفر مقام دوم وهفت نفر مقام سوم بوده ودرآخر تشکر میکنم از جناب آقای مبارکی ریاست محترم هیأت استان با حمایت خوب ایشان مایه دلگرمی تیم های استان می باشند.
تصمیمو گرفتم 
میخوام شغلمو بزارم کنار 
شاید از نظر خیلیا احمقانه باشه 
اما این ریسکو میپذیرم و میزارمش کنار و فقط کاریو میکنم ک بهش علاقه دارم 
این کار نیس
 ی عشقه 
باید بهش بها بدم 
اگر بهش بها ندم نابود میشه 
مهم نی از نظر مالی چقد اذیت میشم 
هر چند ک میدونم ی روز خیلی بیشتر ازینا بدست میارم 
ولی مهم اینه ک چندیدن سال بعد ک ب الان فکر میکنم از خودم راضی باشم 
ک درست ترین تصمیمو گرفتم 
البته 
قرار نی خوش بگذره 
بی پولی هس 
حرف مردم هس 
بی کسی
تیم فوتبالی تشکیل دادیم و از هر پایه بازیکنانی انتخاب کردیم و راهی مسابقات بین مدارس شهر شدیم و البته تا نیمه نهایی نیز صعود کردیم نکته ی جالب تیممان این بود که هر بازی را می باختیم همه با هم بلند میگفتیم ما باختیم ماباختیم هی هی و از ورزشگاه خارج می شدیم که این کار ما باعث تعجب حتی بازیکنان داخل زمین می شد و برای دقایقی بازی متوقف می شد و همه ما را تماشا میکردند به تیمی که از باخت ناراحت نمی شد...
روزی، گوساله ای باید از جنگل بکری می گذشت تا به چراگاهش برسد، گوساله ی بی فکری بود و راه پر پیچ و خم و پر فراز و نشیبی برای خود باز کرد!
روز بعد، سگی که از آن جا می گذشت از همان راه استفاده کرد و از جنگل گذشت. مدتی بعد، گوساله راهنمای گله، آن راه را باز دید و گله اش را وادار کرد از آن جا عبور کنند!
مدتی بعد، انسان ها هم از همین راه استفاده کردند : می آمدند و می رفتند
به راست و چپ می پیچیدند، 
بالا می رفتند و پایین می آمدند،
شکوه می کردند و آزار می دید
همواره همه مشکلات راسازندگان سلاح های کشتارجمعی درکاخ کرملین.کاخ سفیدوغیره نمیتوانستندحل کنند.کاخ هاوثروت های بادآورده گاهی باجماعتی ازبین میرفتند.ماننداین بودکه یک یاچنددایناسورگوشتخوارتوسط مورچه های گوشت خوارخورده شوند.همیشه طبیعت درحال انتقام ازقاتلان خبیث بود.اگریک کشورسمت کشتارملتی باهماهنگی خاص میرفت طبیعت هم باهماهنگی خاص انتقام میگرفت.
قانون برابرهزاران عمل هزاران عکس العمل وبیشترساکن برهمه فرهنگ هاوملت هابود.چیزی که دم
بالاتر از ایثار جان، در مواردی ایثار عزیزان است. اگر به حکمت عید قربان توجه شود، خیلی از راه‌ها برای ما باز می‌شود. ایثار و گذشت حضرت ابراهیم علیه‌السلام برای مؤمنانی که می‌خواهند راه حقیقت، تعالی و عروج به مدارج عالیه را طی کنند، یک نماد است. بدون گذشت، امکان ندارد.
دریافت تصویرحجم: 67.5 کیلوبایت 
کودک باید بتواند در ٧ سالگی شکست و باختن را تحمل کند وگرنه در زندگی با هر شکستی از پا می‌افتاد.
او را داور کنید و شما و همسرتان بازی کنید، هر کسی باخت خوشحالی کند و بازنده دو جایزه و برنده یک جایزه بگیرد.
نگران از بین رفتن رقابت و برنده شدن در کودک نباشید! رقابت در وجود کودک از تولد وجود دارد؛ هدف پدر و مادر باید کم‌کردن این رقابت و جایگزین کردن همکاری در کودک باشد.
بسم الله الرحمن الرحیم
خداوکیلی موندم تو این سیل و مصیبت مجری های سیما چطور روشون میشه بگن عید و سال نو مبارک!!!!
سیل غارتگر اومد
از تو رودخونه گذشت 
پلآ را شکست و برد 
زد و از خونه گذشت
دست غارتگر سیل
خونه رو ویرونه کرد
پدر پیرم و کشت
مادرو دیوونه کرد
حالا من موندم و این ویرانه ها
پر خشم و کینه دیوونه ها
من خسته
من زخمی 
من پاک
می‌نویسم آخرین حرف و رو خاک
کی میاد دست توی دستم بزاره
تا بسازیم خونمونو دوباره
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر
گذشتم تا گذشت، اینجا رسیدمبه کوی و منزل آوا رسیدم
دمی دیروز و هم فردا ندیدمز حالا بودم و حالا رسیدم
پریدم تا پرید از دل غم دل ز بالا بودم و بالا رسیدم
می خونین‌دل رقصیده در عشقبنوشیدم که نوش‌آسا رسیدم
سرم تا قلّه‌های مست پاشیداز آن نادرکجا در جا رسیدم
نه درجایی و ناجایی ندانمکه بی‌خود بودم و بی‌جا رسیدم
چو بی‌دنیا بدم آسان گسستم چو با زیبا بدم زیبا رسیدم
مرا گوید شبیه عشق گشتیبلی شکل تو گشتم تا رسیدم
به حلمی بس کن این شیرین‌زبانیکه تلخی
چرا چرت میگه؟ من مطمئنم هنوز بهم فکر میکنه. اگه به من فکر نمیکرد سیگار مارلبرو نمیکشید. اگه به من فکر نمیکرد اون پست های لعنتی رو پاک میکرد. اگه به من فکر نمیکرد پا نمیشد بره کنسرت ارکستر فیلارمونیک. اگه به من فکر نمیکرد دایرکت منو هم پاک میکرد. 
اینا البته هیچ کدوم دلیل محکم نیستن. ممکنه هیچ وقت حتی به دایرکتش اون ته مه ها فکر هم نکنه. ممکنه کنسرت رفته باشه که حال و هواش عوض شه. ممکنه پست ها رو پاک نکنه چون صرفا به عنوان بخشی از گذشتش پذیرفته باش
بهار دارد تمام می شود. ماه این روزها عجیب زیبا شده است. ساری گلین گوش می دهم و از هزاران حرف ناگفته در گلو رنج می برم. کاش می توانستم سازی بنوازم، نقشی بکشم، آوازی بخوانم. روزها را با سر اومد زمستون زمزمه کردن می گذرانم و شب ها را با گوش دادن به بندر تهران صبح می کنم. بهار سختی بود و گذشت. خوب که گذشت. سال ها بعد از این بهار یاد می کنم. بهاری که ماهش ماه شده بود، که بی نهایت پروانه داشت، بابونه هایش با طروات بود، با مریم و محسن گوجه پلو خوردیم و من ز

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گروه آموزشی دبیران زبان انگلیسی دوره دوم متوسطه ناحیه 1 اصفهان اعتراض آموزشگاه علامه طباطبایی کنرک املاک امامت عقل سرخ عکاسی زیر آب سفر به انتهای شب صافی مو خاطرات روزانه یک تاجر Download