نتایج جستجو برای عبارت :

بخشی از مطالبات استقلالی ها پرداخت شد/ آبی پوشان به اردو رفتند

بخشی از مطالبات بازیکنان استقلال صبح امروز به حساب آنها واریز شد.
بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بعد از اینکه بازیکنان تیم استقلال شب گذشته در اعتراض به عدم پرداخت مطالباتشان به اردو نرفتند امروز بعد از واریز بخشی از طلب خود در هتل حاضر شدند.
اعضای تیم استقلال امروز بخشی از مطالبات خود را دریافت کردند و ساعت 12:30 در هتل حاضر شده تا برای برگزاری جلسه نالیز و فنی آماده شوند.
تیم فوتبال استقلال
آموزش و پرورش ناحیه 2 ری
دبیرستان شهید غفاری 1(نوبت صبح)
مهلت ثبت نام در اردوی پارک آبی تا جمعه98/8/26 می باشد
حد نصاب تشکل اردو 45 نفر می باشد. در غیر این صورت اردو تشکیل نمی شود.
پس از تایید و گرفتن مجوز اردو ، رضایت نامه به افراد داده خواهد شد.
مشخصات اردو:1- مبلغ اردو 80/000 تومان می باشد
2-زمان اردو چهارشنبه 98/8/29 می باشد.
5-انتخاب نهایی دانش آموزان برای اردو ،  مربوط به تصمیمات شورای آموزشی مدرسه می باشد.
لینک ثبت نام در اردو _کلیک کنید
وکیل وصول مطالبات در شهریار 
شهریار به عنوان یکی از شهرستانها و شهرهای بزرگ استان تهران معمولا شاهد یکسری اتفاقات در خصوصوصول مطالبات هستید و پیش آمده که به خاطر جمعیت زیاد و شلوغی آن به کارهای شخصی یا اداری خود در یک روز مشخص نمی توانید برسید. البته این یک موضوع عمومی است ولی بطور مثال برای یک مشکل حقوقی نظیر وکیل وصول مطالبات در شهریار نمی توانید راسا و مستقیم خودتان نظارت کنید و
آموزش و پرورش ناحیه 2 ری
مهلت ثبت نام در اردوی پارک آبی تا جمعه98/8/26 می باشد
مشخصات اردو:1- مبلغ اردو 80/000 تومان می باشد
2-زمان اردو چهارشنبه 98/8/29 می باشد.
5-انتخاب نهایی دانش آموزان برای اردو ،  مربوط به تصمیمات شورای آموزشی مدرسه می باشد.

گروه ایران در راه جام جهانی
با استراحت ملی پوشان فوتبال ایران در هفته اول بازی‌های مقدماتی جام جهانی، چهار همگروهی ایران روز گذشته به میدان رفتند و جالب اینکه با دو تساوی یک بر یک به کار خود پایان دادند.

به گزارش "ورزش سه"، ملی پوشان فوتبال ایران با حضور در گروه سوم بازی‌های مقدماتی جام جهانی و جام ملت‌ها، اولین روز از برگزاری بازی‌ها را با استراحت از سر گذراندند اما چهار هم‌تیمی ایران یعنی تیم‌های عراق، کامبوج، هنگ‌کنگ و بحرین در او
به رسم هر ساله در فاصله چند روز مانده به ماه محرم، آئین سیاه پوشان و چادرپوشان حسینیه‌ها و تکایای شهرستان نطنز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نطنز ، همه ساله و در آخرین جمعه پیش از ماه محرم‌الحرام، آئین کهن و سنتی سیاه پوشان و چادرپوشان در حسینیه‌ها و تکایای شهرستان نطنز برگزار می‌شود.در این مراسم که با
ادامه مطلب
آموزش و پرورش ناحیه 2 ری
مهلت ثبت نام در اردوی پارک آبی تا جمعه98/8/24باشد
مشخصات اردو:1- مبلغ اردو 90/000 تومان می باشد
2-زمان اردو بعد از گرفتن مجوز اعلام می گردد.
3- پس از تایید،روز شنبه 98/8/25، لیست نهایی اعلام خواهد شد.
4-ثبت نام این اردو فقط مخصوص پایه هشتم و
آموزش و پرورش ناحیه 2 ری
مهلت ثبت نام در اردوی قم جمکران تا یکشنبه 98/8/26باشد
حد نصاب تشکل اردو 44 نفر می باشد. در غیر این صورت اردو تشکیل نمی شود.
مشخصات اردو:1- مبلغ اردو 90/000 تومان می باشد (به همراه ناهار )
2-زمان اردو پنجشنبه 98/8/30
4-ثبت نام این اردو برای تمامی پایه ها می باشد
5-انتخاب نهایی دانش آموزان برای اردو ،  مربوط به تصمیمات شورای آموزشی مدرسه می ب
تیم فوتبال استقلال در تعطیلات نیم فصل یک اردوی خارجی را پشت سر خواهد گذاشت.
بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، با هماهنگی بین کادر فنی و مسئولان باشگاه استقلال این تیم در تعطیلات نیم فصل، راهی اردوی خارج از کشور خواهد شد.قرارداد برگزاری یک اردوی 10 الی 12 روزه در یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس امضا شده و اعضای تیم استقلال در تعطیلی لیگ یک اردوی آماده سازی را در خارج از ایران برگزار خواهند کرد.هماهن
  اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بر برگزاری اردوی این تیم پیش از آغاز برگزاری لیگ برتر تاکید کردند.

بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
از پسفردا اردو به طور رسمی شروع میشه و کی باورش میشه که فقط روز های
۲۷ و ۲۹ اسفند
۱ و ۲ و ۳ و ۱۵ و ۳۰(به صورت نصفه روز بعد از سنجش) فروردین
۱۳ و ۲۲ اردیبهشت
۱۵ و ۱۶ خرداد
تعطیل باشیم؟! :///
انصافا خر هم از یه جایی به بعد جفتک میزنه بعد اینا میخوان میخوان مارو کنترل کنن :/
  مهاجم تیم فوتبال استقلال تصمیم خود را برای جدایی از جمع آبی پوشان گرفت و با این تیم راهی کشور ترکیه نخواهد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اعضای تیم فوتبال استقلال ساعت 14:30 امروز تهران را به مقصد ترکیه ترک خواهند کرد تا اردویی 10 روزه را در این کشور برگزار کنند.

در این اردو بازیکنانی که مد نظر آندره‌آ استراماچونی روی آنها نظر نداشت حضور پیدا نخواهند کرد و قرار است این نفرات از جمع
** این مطالب مربوط به اسفند 97 هست ولی اون موقع نتونستم بیام بنویسم. الان می نویسم (4فروردین 98)

دیگه می دونستم نمی خوام برم اردو جهادی.
 به مهدی رمضا... مسئول فرهنگی اردو گفتم اگه کاری چیزی بود حتما بهم بگو حالا که نمی خوام بیام حداقل اینجا کمک کنم.
شنبه صبحی بود که مهدی رمضا... پیام داد نمیای می خوایم بریم وسایل فرهنگی رو بخریم. منم گفتم میام. راه افتادیم رفتیم میدون شوش. از اون طرف محمد سنکـ... هم اومد. بعد انجام کارها بود که داشتیم برمی گشتیم مهدی ر
 با وجود تعاملی که بین باشگاه پرسپولیس و بازیکن پیشین این تیم وجود دارد اما هنوز مطالبات بازیکن برزیلی سرخ‌پوشان پرداخت نشده و وضعیت 102 هزار دلار در این میان نامشخص است.
بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری  فارس، فرناندو گابریل بازیکن برزیلی و پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با وجود جدایی از این تیم هنوز سال‌هاست که از این باشگاه طلبکار است و این در حالی است که پرداخت مطالبات او دچار اتفاقات عجیب و پیچی
خاطرات اردو جهادی شهریور نود و هشت: (شماره یک)
ترم تابستون کرمانشاه بودم.
برگشتم خونه. حدود بیست روز مونده بود به زمان اردو جهادی تابستون. امسال گلستان آق قلا بود.
مطرح کردم با بابا و اینا که برم یا نه؟
پدرم گفتن: من خودم اردو جهادی هستم!
بنده خدا راست می گفتند. برا ایام مهر تو مغازشون کمک نیاز داشتند. منم گفتم چشم. هستم کمک شما.

حقیقتش خودم انتظار این پاسخ رو داشتم از مون وقت که کرمانشاه بودم. واسه همین به مسئول فرهنگی این اردو جهادی تابستون گ
ترم تابستون کرمانشاه بودم.
برگشتم خونه. حدود بیست روز مونده بود به زمان اردو جهادی تابستون. امسال گلستان آق قلا بود.
مطرح کردم با بابا و اینا که برم یا نه؟
پدرم گفتن: من خودم اردو جهادی هستم!
بنده خدا راست می گفتند. برا ایام مهر تو مغازشون کمک نیاز داشتند. منم گفتم چشم. هستم کمک شما.

حقیقتش خودم انتظار این پاسخ رو داشتم از مون وقت که کرمانشاه بودم. واسه همین به مسئول فرهنگی این اردو جهادی تابستون گفته بودم که اگه کاری برای قبل اردو هست بگو من ا
از واژگان پرتکرار رسانه‌ی دولتی است، که این ایام موجب تلخی احوال شنوندگان و بینندگان عزیز است. نه کسی می داند اینکه «مطالبات به حق» نامیده می شود، کجاست و به چه صورت یافت می شود! و نه احدی داعه دار این روش مبهم مطالبه!
این واژه نیر به سرعتی بس فراتر از آنچه به نظر می رسید کلیشه شد و به ژانر های ناموفق این دستگاه، اضافه.
علی ایّ حال نه مرحمی از این أعلام و رسانش ها، بل هیزمی است بر آتش احوال امّت بیش از پیش...
 مطالبات بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال استقلال تا فردا به حساب آنها واریز خواهد شد.

بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در شرایطی که قرار بود بخشی از مطالبات بازیکنان و کادر فنی تیم استقلال روز گذشته پرداخت شود اما این موضوع به تاخیر افتاد.
چک مورد نظر باشگاه برای واریز به حساب بازیکنان صادر شده اما در صورتی که این رقم تا ساعت 14 امروز به حساب بازیکنان واریز نشود، فردا آبی‌
در یکی دو سال اخیر، تشکلهای دانشجویی چه در مسائل کشوری و چه در مسائل بین المللی کارهای خوبی کردند. در مسئله هفت تپه و ماشین سازی رفتند و مشکل را حل کردند؛ اینها نه پول دارند و نه قدرت قانونی اما حضورشان در پیگیری مطالبات کارگران اثر داشته/ درباره یمن، نیوزلند، نیجریه و... دانشجوها اعلام حضور کردند. حضور جلوی سفارتها خوب است؛ البته متانت و عقلانیت لازم است. در همه جا از دیوار بالا رفتن خوب نیست؛ هرچند در یک جاهایی مثل لانه جاسوسی خوب است.
اردو یک روزه علمی تفریحی ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی تهران*بازدید از پارک علم و فناوری البرز (مرکز ناباروری و تولید جنین تعیین جنسیت شده_مرکز شبیه سازی حیوانات پژوهشکده ابن سینا و رویان) به مدت 3ساعت تقریبا*مسابقه دارت و طناب کشی و دورهمی به مدت 1ساعت تقریبازمان:پنجشنبه 27آذرماه98_زمان دقیق حرکت اعلام میشه متعاقبا ولی حدودا 8_9صبح و برگشت2_3بعدازظهر
مدیرعامل قطار شهری اهواز با عنوان اینکه برای تحقق حقوق و مطالبات مردم عقب نشینی نمی‌کنیم، گفت: مطالبات ما از شرکت کیسون بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان است و تأخیر در پروژه نیز جریمه‌هایی در پی دارد که شرکت باید پرداخت کند.

شهرام شاهین زاده ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مناقصه قطار شهری اهواز در سال ۸۵ برگزار شد و در این مناقصه شرکت کیسون به دلیل اینکه علاوه بر ارائه قیمت، پیشنهاد آوردن فاینانس را نیز داشت در این مناقصه پیروز شد.
به نام خدا
بهترین قسمت زندگی لحظه ای است که قبل از غروب، در طبیعتبه درختان و ابرها نگاه کنیو هم صدا با کوهها و گنجشک ها، خدا را ستایش کنیسبحان اللهباسلام خدمت همه کاربران بیان موضوع امروز من بهترین روز زندگی من است حالا بگو چرا؟پریروز خیلی غمگین بودم به خاطر زبان چون گفته بود که در کتاب زبان اخرش سه سفحه درباره فعل ها است که باید به گذشته بگویی و همراه با معنی حالا توجه اش اینجاست که کسی بهم نگفت که فردا یک شنبه این روز تعطیل است حالا فکر کنم
به نام خدا
بهترین قسمت زندگی لحظه ای است که قبل از غروب، در طبیعتبه درختان و ابرها نگاه کنیو هم صدا با کوهها و گنجشک ها، خدا را ستایش کنیسبحان اللهباسلام خدمت همه کاربران بیان موضوع امروز من بهترین روز زندگی من است حالا بگو چرا؟پریروز خیلی غمگین بودم به خاطر زبان چون گفته بود که در کتاب زبان اخرش سه سفحه درباره فعل ها است که باید به گذشته بگویی و همراه با معنی حالا توجه اش اینجاست که کسی بهم نگفت که فردا یک شنبه این روز تعطیل است حالا فکر کنم
تو باید به این اردو بیای، جمله‌ایی بود که معلم جان با تحکم به من گفت! من دانش آموز جدید بودمو هیچوقت نتونستم با بچه ها کنار بیام، کلاس جدید دانش آموز های بدی داشت(به غیر ۲ نفر که کم و بیش باهم صمیمی شدیم)! اردوها همیشه به من بد میگذشت، خیلی کم به اردو ها میرفتم، ولی این اردو رو میخوام صددرصد برم، آخه آخرین اردوی من با این بچه ها و توی این مدرسه محسوب میشه، سال دیگه برمیگردم مدرسه قدیمی:) 

برمیگردیم شهر خودمون و اسم این اتفاقو گذاشتم (زندگی جدید
به نام خدا
در تاریخ 98/2/11 اردوی یک روزه آموزشگاه اسماعیل بختیار بلداجی برگزار شد.این اردو به مقصد مجتمع فرهنگی  تفریحی آفتاب  متویی واقع در بخش چغاخور منطقه بلداجی برگزار گردید.
اعضای شورای دانش آموزی این آموزشگاه در اطلاع رسانی ،کسب رضایت نامه از دانش آموزان و فعالیتهای تفریحی ، فرهنگی در این اردو همکاری داشتند.
پسر جوانی با موها و محاسن بور جهت صدور مجوز ازدواج مجدد به محل کارم آمده بود، هزینه ارجاع پرونده اش به دادگاه 70هزارتومان شد، قدرت پرداخت این هزینه را نداشت. کارگر مرغداری بود از یک استان دیگر به شهر ما آمده بود. دوستش هزینه دادخواستش را پرداخت کرد و رفتند... با خودم فکر می کردم آدمی که زن دارد، کارگر است، هزینه پرداخت و ثبت دادخواست خود را ندارد واقعا رن دوم به چه کارش می آید؟ اصلا آن دختری که قرار است زن دوم این آقا شود با چه امید و آرزویی تن به
صعود شیر بچه های تبریز به مسابقات لیگ برتر فوتبال زیر ۱۷ سال کشورراهیان عاشورا تبریز 4⃣ولایت اهواز 2⃣مرحله نهایی مسابقات فوتبال زیر ۱۷ سال کشور که به میزبانی مقاومت تهران برگزار شد و در نهایت تیم های خلیج فارس شیراز و راهیان عاشورا تبریز ضمن صعود به شش تیم برتر ایران جواز حضور در مسابقات کشوری سال آتی را کسب کردند.⭕️تبریک به ریاست محترم هیات فوتبال استان جناب آقای حاج جواد ششگلانی و عوامل اجرایی و جامعه ورزش استان و پیشکسوتان فوتبال و با
به نام خدا
رایحه شبانه
بهترین عطر زنانهما اکثر اوقات برای وعده دیدار های شبانه ی خویش از عطرهایی با بوی توانا و جلب کننده به کارگیری میکنیم. نت هایی مثل وانیل و مشک هوس انگیزی و گرمی را با خویش به ارمغان می‌آورد. ولی در عین حالا ما به عطری نیاز داریم تا ماندگاری آن تا انتها میهمانی مراقبت شود براین اساس از عطرهایی بایستی به کار گیری کنیم که نت های دارای اسم و رسم ماندگاری زیرا خس خس و کهربا داشته باشند.
رایحه شیک پوشان تعدادی گونه است رایحه شبانه
سفارش
 تیم فوتبال استقلال در دیداری دوستانه که حریفش 2 پنالتی را از دست داد مقابل سرخپوشان به برتری رسید. 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم استقلال از ساعت 11:45 در دیداری دوستانه در ورزشگاه غدیر به مصاف سرخپوشان رفت که این دیدار در پایان با نتیجه 3 بر2 به سود شاگردان استراماچونی به پایان رسید. گل های استقلال را سینا خادمپور (35) و فرشید اسماعیلی (67 و 92) به ثمر رساندند و گل‌های سرخپوشان توسط امیر حس
  معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: پرداخت مطالبات 2 بازیکن خارجی و سه وکیل بین المللی باشگاه استقلال از طریق فیفا پرداخت می شود.
بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش  خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه استقلال، امیر سلطانی معاون ورزشی باشگاه استقلال اظهار داشت: از طریق روابط بین الملل فدراسیون رایزنی هایی با فیفا صورت گرفت تا مطالبات برخی از طلبکاران باشگاه از محل مطالبات ما در فیفا پرداخت شود.
وی افزود: بدین ترتیب مطالبا
به نام خدا
بسم الله الرحمن الرحیم

دانشجویان عزیز دانشگاه های پیام نور استان تهران میتوانند با پر کردن فرم زیر جهت حضور در اردوی بازدید از یادمان های راهیان نور جنوب، ثبت نام کنند.

نکات ضروری مربوط به این اردو:
۱- اردو ویژه دانشجویان دانشگاه پیام نور استان تهران می باشد. اولویت با دانشجویانی است که زودتر در سایت ثبت نام کنند. ممکن است به دلیل استقبال زیاد و عدم ظرفیت کافی دانشجویانی که دیرتر ثبت نام میکنند نتوانند در اردو شرکت کنند.
۲- زمان اردو خواه
به نام خدا
بسم الله الرحمن الرحیم

دانشجویان عزیز دانشگاه های پیام نور استان تهران میتوانند با پر کردن فرم زیر جهت حضور در اردوی بازدید از یادمان های راهیان نور جنوب، ثبت نام کنند.
نکات ضروری مربوط به این اردو:
۱- اردو ویژه دانشجویان دانشگاه پیام نور استان تهران می باشد. اولویت با دانشجویانی است که زودتر در سایت ثبت نام کنند. ممکن است به دلیل استقبال زیاد و عدم ظرفیت کافی دانشجویانی که دیرتر ثبت نام میکنند نتوانند در اردو شرکت کنند.
۲- زمان اردو خواهرا
این اردو یک روزه  در مکانی بنام روستای دره دُر، واقع در شهرستان رفسنجان که همه در استان کرمان به واسطه چشم انداز سرسبز، کوهستانی زیبا و چشمه های روانش می شناسند، توسط کادر بسیج دانشجویی دانشگاه حضرت نرجس برگزار شد. که در کنار آن دانشجویان را به خانه خشتی حاج علی که در شمار بزرگترین خانه های خشتی جهان می باشد، نیز بردند.
این اردو از استقبال ویژه دانشجویان این دانشگاه برخوردار شد.
  اردوی تیم فوتبال امید از 19 تیر آغاز می شود اما هنوز مکان برگزاری اردو مشخص نشده است.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، اردوی تیم امید برای برگزاری یک بازی تدارکاتی بین شاگردان فرهاد مجیدی و تیم ملی بزرگسالان از چهارشنبه هفته جاری قرار است برگزار شود.

در اخباری که فدراسیون فوتبال برای اعلام اردو و اسامی تیم امید منتشر شده خبری از محل برگزاری اردو و هتل محل اقامت ملی پوشان نیامده است.

پیگیری های خبرنگ
بوسیله گزارش "ورزش سه"، با اخبار رسمیباشگاه السد قطر ژاوی هرناندز بوسیله عنوان سرمربی متاخر این تیم انتخاب شد و رسما بوسیله نشانی خلیفه اوسوالدو فریرا پرتغالی کار خود را در اولین تجربه مربیگری آغاز می نرم. قرار است سرجیو اوریل، ایوان توریس، اسکار هرناندز، ژوزه مانوئل سرجیو گارسیا و آنتونی ترامولاس قصه سابق بارسلونا را در این امر مدد دهند و به نشانی دستیاران ژاوی برگزینی شده اند. طبق برنامه قرار است السد همراه با ژاوی از ۱۴ تا ۲۹ جولای ارد
  سرمربی تیم ملی فوتبال اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی را در اردوی تیرماه اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مدت زمان اردو که قرار بود با توجه به لغو اردوی ملی پوشان در دوره زمانی اسفندماه سال گذشته ۱۱ روز باشد،با توجه به نظر سرمربی تیم ملی به جهت همراهی هرچه بیشتر بازیکنان با باشگاهها در مقطع زمانی پیش فصل به سه روز تقلیل یافت.

فهرست ملی پوشان دعوت شد
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
اجتماعی
مرور فصل های 10 11 و 12
امادگی برای جلسه بعد

دوم
فارسی
به دلیل رفتن به اردو فعالیتی انجام نشد
امادگی برای جلسه بعد

سوم
کار و فناوری
به دلیل رفتن به اردو فعالیتی انجام نشد
امادگی برای جلسه بعد

چهارم
ریاضی
حل تمرین از ک م م و ب م م 
کارگاه بازی نقطه بزار شلیک کن به همراه گروه کامل شود ، سوالات 1 تا 6 صفحه 81 و 82 تکمیلی در دفتر
آخرین خبر از مذاکرات مدیرعامل پرسپولیس با وکیل برانکو ؛ پروفسور تخفیف می دهد؟!
انصاری‌فرد به دنبال تخفیف 40 درصدی از برانکو و پرداخت مطالبات در 3 قسط 

وکیل برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پیشین پرسپولیس به تهران آمد تا پای میز مذاکره با سرخ‌پوشان پایتخت بنشیند.

برانکو که به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بود حاضر به تخفیف دادن نیست، حالا وکیلش را به تهران فرستاده تا رودرروی محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل پرسپولیس بنشیند و با او بر سر مط
در ابتدا بایستی دادخواست مطالبه وجه به دادگاه حقوقی ارائه شود
و بعد از بررسی در صورت مستدل بودن مدارک فرد بدهکار وی محکوم به پرداخت وجه خواهد شد.

وصول مطالبات و یا همان مطالبه ی طلب بر اساس تعهدی صورت می گیرد
که فردی در مقابل فردی دیگر قبول کرده است.

در مورد مطالبه ی وجه نسبت به اسناد عادی باید بگوییم که حتما بایستی رسید پرداخت وجه وجود داشته باشد
و در غیر این صورت باید به وسیله ی اظهارنامه شخص بدهکار را نسبت به مقدار بدهی خود آگاه کنید.
ب
اردو خوری چرخشی طرح گل
مشخصات اردوخوری چرخشی طرح گل :
مناسب برای نگهداری انواع تنقلات نظیر آجیل, شیرینی و میوه و …
مناسب جهت پذیرایی از میهمانان در مجالس و مراسم ها
تولید شده از جنس پلاستیک مقاوم و با کیفیت
دارای استند موبایل جهت نگهداری گوشی
ابعاد ظرف در حالت باز : 42* 8.5 سانتیمتر
ابعاد ظرف در حالت بسته : 27 سانتیمتر
دارای سوییچ روی ظرف برای چرخاندن
تازه ماندن مواد غذایی داخل ظرف
دارای برچسب پایه ضد لغزش
بسیار سبک و قابل حمل
دارای 5 محفظه مجزا

ق
اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی از 17 الی 21 خردادماه در مرکز ملی فوتبال برگزار می‌شود.

اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است :

مسلم مسیگر ، مصطفی کیانی ، محمد معصومی زاده ، علی میرشکاری ، میلاد دریایی (پارس جنوبی)
سعید پرامون ، هادی فرهمند (ایفا)

محمد داستان ، سیدعلی ناظم
 هافبک تیم فوتبال استقلال از امروز در برنامه‌های تاکتیکی آبی پوشان شرکت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در شرایطی که استقلال روز 4 آذر در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به میدان می‌رود ولی تا امروز میلاد زکی‌پور در تمرینات استقلال شرکت نکرده است. این بازیکن از ناحیه زانو احساس درد می‌کند و این احتمال وجود دارد که این بازیکن به دیدار با نساجی مازندران نرسد.
فرشید باقر
کلیک کنید

گابریل کالدرون به موضوع بی پاسخ از سوی پرسپولیس تبدیل شده است و در شرایطی که این مربی آرژانتینی در اولین فصل حضورش در این تیم، موفق شد با سرخ‌ها به قهرمانی نیم فصل دست یابد و حضور در نیمه نهایی جام حذفی را نیز تجربه کند، هنوز هیچ پاسخ روشنی درباره زمان بازگشت او وجود ندارد.
کالدرون پیش از ترک ایران در پایان آخرین بازی تیمش، گلایه‌های تندی را بابت عدم  احترامی که مدنظر و شایسته است را اعلام کرد و در ادامه نیز شروطی برای ادامه همک
اردو مطالعاتی نوروز99
اردوی مطالعاتی نوروز، فرصت طلایی شما برای پیشرفت،تثبیت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف!
اردو مطالعاتی نوروز99
چرا پیشنهاد ما برای اردوی مطالعاتی نوروز 99 با استادسلام بودن است؟
چرا عید و تعطیلات عید آن قدر اهمیت دارد و از آن به عنوان دوران طلایی نام برده می شود؟

چون در این زمان ها به دلایل مختلف، اغلب داوطلبان درس نمی خوانند و اگر داوطلبی در این زمان تلاش کند از سایرین به شدت جلو می افتد و نه تنها عقب افتادگی های خود را جبران
با سلام و عرض ادب و احترامجلسه صندوق مهر فامیلی امروز جمعه ۲۸ تیر ماه ۹۸  در منزل آقای امیر حیدری برگزار شد.مصوبا این جلسه جهت اطلاع اعضاء محترم بشرح ذیل اعلام می گردد:- اعضاء بر وصول مطالبات اتفاق نظر  داشتند و سرگروه ها بر دریافت مطالبات اهتمام داشته باشند.- وام ۳ نفر از اعضاء پرداخت شد.- مبلغ حق عضویت کماکان تا پایان سال مبلغ ۳۰ هزار تومان خواهد بود و برای سال آتی تا ۵۰ هزار تومان قابل افزایش خواهد بود.- مبلغ وام تا پایان دوره چهارم ۳ میلیون

کتاب اردو با کیفیت بالا و کاملا خوانا در زمینه انواع کنز دعا و طلسم به زبان اردو که توسط دایال سنگها نوشته شده است که از جمله افراد سرشناس در زمینه علوم غریبه قرن حاضر است امیدواریم این کتاب برای شما سودمند باشد و از آن در زمینه تحقیق و آشنایی و اهداف خیر استفاده کنید
ادامه مطلب
بهتره از اولش بنویسم چون نمیتونم تمرکز کنم, بهش  زنگ زدم و گفتم میخوام اخر این هفته با بچه های دانشگاه برم اردوی سه روزه ,نمیتونم بیام خونه ,اما در عوض تمام مدت فرجه رو میام خونه و کنارتم,که دیدم ساکت شد ,صداش دورگه شد و گفت آهان! پس برنامه ریزی هاتو کردی مرسی که خبر دادی! بعد هم ساکت شد ,هر چی که گفتم و خواستم توضیح بدم حرف خاصی نمیزد و اخرش هم سرد خداحافظی کرد و قطع کرد! 
میدونستم چی میخواد و حرفش یعنی چی ! یعنی حق نداری بری ,باید بیای خونه, نباید
شایعه‌ای که در خصوص ماریو بودیمیر نیز وجود دارد و هرچند برانکو در آخرین مصاحبه خود نیز اعلام کرده بود مرخصی پنج روزه این مهاجم برای طی درمان در کرواسی بوده است اما شایعات موثق و قوی خبر از نارضایتی او بابت عدم پرداخت مطالبات توافق شده با او می‌دهد.
ادامه مطلب
** این مطالب مربوط به اسفند 97 هست ولی اون موقع نتونستم بیام بنویسم. الان می نویسم (4فروردین 98)
ثبت نام اردو جهادی به روز آخر رسید.من فرم رو پر کرده بودم. ولی به مسئول فرهنگی این اردو (مهدی رمضا...) گفته بودم احتمال نیومدنم زیاده دلیلش هم بهش گفته بودم.
یادمه که دو سه باز از اول اسفند پدر و مادر ازم پرسیدن کی میای خوبه برا عید؟! منم می گفتم معلوم نیست! و سعی می کردم کم کم مقدمه چینی کنم!
واسه اربعین 97 هم یادمه همین کارو کردم. روز آخر ثبت نام به بابام سر

از تعطیلات بین دو ترم که یعنی اول بهمن تا 12 بهمن که اومده بودم خونه ، احتمال می دادم با رفتنم به اردوجهادی خانواده مخالفت کنند! چرا؟! خلاصه بگم چون دیگه ترم قبل دو تا درس رو افتادم پدرم گفتند دیگه عید خبری از اردو جهادی و اینا نیست! منم گفتم افتادنم به خاطر این اردوها و کارها و فعالیت ها نیست ...
واقعا هم به خاطر این ها فعالیت ها تو هیئت و بسیج و کارهای فره
وکیل وصول مطالبات در کرج
وکیل وصول مطالبات در کرج
موسسه حقوقی هما در نظر دارد برای وصول مطالبات مالباختگانی که توانایی پرداخت حق الوکاله به وکیل پایه یک دادگستری را ندارند بصورت اقساطی و با حق الوکاله های منصفانه و به دور از هیاهو اقدام کند. یعنی به این شکل که هر کس نیاز به وکیل وصول مطالبات در کرج دارد تنها کافیست با مجموعه که دفتار آن در کرج و تهران است تماس تلفنی بگیرد و بعد از آن ابتدا بهخ صورت مشاوره تلفنی سپس به شکل حضوری در دفتر وکیل حض
پرسپولیس و سایپا در جام شهدا در شرایطی برابر یکدیگر به میدان رفتند که سفیدپوشان در دقایق ابتدایی توسط سلیمانی به گل دست یافتند.
به گزارش افکارنیوز، پرسپولیس و سایپا در جام شهدا در شرایطی برابر یکدیگر به میدان رفتند که سفیدپوشان در دقایق ابتدایی توسط سلیمانی به گل دست یافتند. گلی که فارغ از اعتراضی که سرخ‌پوشان بابت اعتقاد به آفساید داشتند، از حیث زننده آن از نکته جالب توجهی برخوردار بود.
اخبار ورزشی- محمدرضا سلیمانی، زننده این گل که فص
  کاپیتان تیم فوتبال استقلال بعد از پایان قراردادش با این باشگاه از جمع ‌آبی‌پوشان جدا شد و فصل آینده زیر نظر یحیی گل‌محمدی کار خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سیدمهدی رحمتی کاپیتان تیم فوتبال استقلال بعد از سال‌ها حضور در جمع آبی‌پوشان سرانجام از این تیم جدا شد و در توافقی که با مسئولان باشگاه پدیده داشت به این تیم پیوست.

این بازیکن که قراردادش با آبی‌پوشان به پایان ر
7 دختر نوجوان پس از اینکه به اردوی دسته جمعی با اولیای مدرسه رفتند پس از بازگشت از اردو باردار به خانه برگشتند. این مدرسه ۲۸ نفر از دانش اموزان دختر را به این اردوی علمی در سارایوو(پایتخت صربستان) میبرد.ولی ۷ نفر از ان ها باردار به شهرشان برمیگردند.

۷ دختر بین ۱۳ و ۱۴ ساله بوسنیایی بعد از اردوی ۵ روزه مدرسه باردار به خانه هایشان برگشتند. این مدرسه که در شهر بانجا لوکا قرار دارد دانش اموزان خود را برای بازدید های علمی به مدت ۵ روز به پایتخت می
رسیدم خونه دیدم رفتند دسته جمعی یعنی آبجی خانم سمیه و شوهر ش و مامان خانم رفتند حجامت برگشتنی پیتزا متری خریده بودن من یه چند تیکه شو بیشتر نتونستم بخورم حالم بد شد اون نشسته بودن سر سفره و من روی مبل قشنگ روبروم به سر روی خونه !!! احساس تهوع بهم دست داد . اومدم توی اتاقم پای لب تاپ سرخودم گرم کنم . تا حالام بد نشه

دلار آمریکا از اردیبهشت ۹۷ تا مهر ۹۷، بیش از ۴۰۰ درصد افزایش پیدا کرد تا رکوردی تاریخی در افزایش قیمت ارز را از انقلاب ۱۳۵۷ تجربه کنیم. دلاری که برای خیلی ها، ۳۰۰۰ تومنش گران بود، مثل آب خوردن به ۱۹ هزار تومان رسید تا با دو چشم خویشتن، شاهد افزایش قیمت موشکی آن در بازه چند ماهه باشیم.
ادامه مطلب
مهاجم تازه وارد پرسپولیس به‌زودی یکی از ستاره‌های تاثیرگذار تیم گل‌محمدی می‌شود.
آنتونی استوکس به عنوان خرید جدید سرخ پوشان در نیم فصل دوم به جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی اضافه شد تا خط حمله این تیم تقویت شود.
در دو بازی که استوکس برای پرسپولیس به میدان رقته نشان داده علاقه زیادی به بازی در بیرون باکس دارد. نزدیک شدن به هافبک‌ها، گرفتن توپ اول، جاگیری در باکس برای گرفتن پاس بعدی و ضربه نهایی‌. شیوه‌ای که به او فرصت شوت‌زنی از داخل و بیرون
باشگاه استقلال فرصت زیادی برای پرداخت پول به شیخ دیاباته ندارد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
درخشش فوق العاده شیخ دیاباته در ترکیب استقلال باعث شده تا او خیلی زود به یک چهره محبوب در بین هواداران این تیم تبدیل بشود.دیاباته اما مثل سایر بازیکنان خارجی لیگ برتر بعد از تعطیلی لیگ به دلیل شیوع ویروس کرونا به کشورش سفر کرد و دقیقا از همان زمان بود که شایعاتی در مورد اینکه تا او دیگر به ایران باز نخواهد گشت به راه افتاد.
در نهایت پیش
زهرای بابا سلام

همان روزهای اولی که از پیش ما رفته بودی خواب دیدم انگار عالم برزخ یا تشبیهی از آن بود. باز هم خودم ناظر بودم و جزئی از آنجا نبودم. بیانش سخت است  ولی سعی می کنم توصیفش کنم.

جایی بود شبیه یک ایستگاه مترو.یک طبقه.آجر سفالهای کوچک البته فکر می کنم. انگار همه داشتند به سوی آن می رفتند.از همه طرف به سمت مرکز می رفتند. مثل شعاع های نوری یا مثل یک قاچ بزرگ از یک دایره که همه به سمت در ساختمان که مرکزش بود می رفتند. همه راه می رفتند ولی ا
  تیم ملی تنیس روی میز بانوان کشورمان در آغاز رقابت‌های قهرمانی آسیا مقابل نپال پیروز شد.
بخش سایر ورزش ها مجله خبری اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس، در آغاز رقابت‌های تنیس روی میز قهرمانی آسیا که به میزبانی اندونزی برگزار می‌شود، زنان ایران در نخستین رقابت خود مقابل نپال به میدان رفتند و موفق شدند این تیم را 3 بر صفر از پیش رو بردارند.
نتایج کامل این بازی به شرح زیر است:
ندا شهسواری ۳ - نپال صفر
فاطمه جمالی فر ۳ - نپال صفر
مهشید صامت ۳ -
کلیک کنید>>>بازدهی 100 درصدی در کوتاه مدت

سخوز
مجوز افزایش سرمایه ١١۵ درصدی شرکت سیمان خوزستان از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی را صادر نمود.

بسویچ
مجوز افزایش سرمایه 67%از محل مطالبات و آورده نقدی را دریافت کرد . محل این افزایش سرمایه تأمین منابع مالی جهت اجرای پروژه تولید پست‌های برق از نوع سیستم‌های گازی و سرمایه‌گذاری در شرکت صنایع زنگان پارت قطعه است
احمد احمدنژاد مسئولیت مرکز کنترل اردویی را صرفاً در حوزه صدور
مجوز حرکت اتوبوس‌ها دانست و گفت: «تمام مسئولیت‌ها و فرآیند برگزاری یک اردو در اختیار
استان است اما قواعدی باید در این حوزه از سوی مربی و سرپرست اردو رعایت شود.»
او تأکید کرد سرپرست اردو موظف است اردو را تا ساعت 23 به مقصد
برساند و اگر توانست این موضوع را انجام دهد طی مسیر حرکت می‌کند و اگر نتوانست حتماً
باید در یک‌جا اسکان داشته باشد.
احمدنژاد افزود: «اکثر تصادفات اردویی در شب ات
 من از فردا تا چهار شنبه همون هفته نیستم (22تا26تیر) اردو بسیجی شروع میشه و من دسترسی به اینترنت ندارم 
برام دعا کنید که با گروهمون مچ بشم و موفق بشیم ..
ازین به بعد مسئولیت  بسی سنگینی دارم و باید توی اردو نشون بدم که لیاقت مقام فرماندهی رو دارم ...
فقط و فقط دعا کنید برام ..(البته اول برای کسایی که بیشتر به دعای شما عزیزان احتیاج دارن بعد واسه من ... الان هم از کنار بهشت الرضا  توی مشهد رد شدیم ما که فاتحه خوندیم شما هم برای شادی روح اموات حداقل صلوا
فیفا باشگاه تراکتور را به خاطر شکایت کوین کنستانت به جریمه مالی سنگین محکوم کرد.
در حالی که باشگاه تراکتور پس از ترک تیم توسط کوین کنستانت از این بازیکن شکایت کرده بود اما این بازیکن هم به بهانه عدم پرداخت مطلباتش از باشگاه تبریزی به فیفا شکایت کرد. این بازیکن که هفته گذشته از دنیای فوتبال خداحافظی کرد توانسته در این شکایت باشگاه تراکتور را مغلوب کند و فیفا در حکمی باشگاه تراکتور را به دلیل عدم پرداخت به موقع مطالبات این بازیکن به ۸۲۰ هزا
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قصد دارد برای مطالباتش از این باشگاه شماره حسابی را به این باشگاه ایمیل کند تا مطالباتش واریز شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حالی صبح امروز تهران را به مقصد کرواسی ترک کرد که هنوز بخش زیادی از مطالبات خود را از این باشگاه نگرفته و منتظر است تا مسئولان پرسپولیس با او تسویه حساب کنند. 

در همین رابطه برانکو در جلسه‌ای ک
۱⃣اگر کسی توانایی مالی نداشته باشد که هم به زن و هم به خویشاوندان نسبی خود نفقه دهد،زن بر دیگران مقدم خواهد بود. ماده ۱۲۰۳ ق.م در این خصوص بیان داشت: «در صورت بودن زوجه و یک یا چند نفر واجب¬النفقه دیگر، زوجه مقدم بر سایرین خواهد بود.”
۲⃣زن می تواند نفقه ی زمان گذشته ی خود را مطالبه نماید و برای وصول آن اقامه دعوی کند،در حالی که “اقارب فقط نسبت به آتیه می توانند مطالبه نفقه نمایند.”(ماده ۱۲۰۶)
۳⃣زن اگر چه ثروتمند باشد می تواند از شوهر نفقه بخ

بهبهان/ تیم فوتبال زردپوشان امروز جمعه در یک دیدار تدارکاتی در ورزشگاه سپاه بهبهان به میدان رفت. این دیدار با نتیجه 3-2 به سود زردپوشان پایان یافت. در این بازی تدارکاتی شاهرخ شجاعی، اسماعیل محمدی و آریا شجاعی برای تیم زردپوشان گلزنی کردند.
طالب امروز جمعه شاگردان خود را در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم آبی پوشان فرستاد.این بازی از ساعت 14 و 30 دقیقه آغاز شد و ترکیب نفرات زردپوشان برای شروع مسابقه عبارت بودند از؛ احمد عزیزی، عبداله جهانگرد، م

بهبهان/ تیم فوتبال زردپوشان امروز جمعه در یک دیدار تدارکاتی در ورزشگاه سپاه بهبهان به میدان رفت. این دیدار با نتیجه 3-2 به سود زردپوشان پایان یافت. در این بازی تدارکاتی شاهرخ شجاعی، اسماعیل محمدی و آریا شجاعی برای تیم زردپوشان گلزنی کردند.
طالب امروز جمعه شاگردان خود را در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم آبی پوشان فرستاد.این بازی از ساعت 14 و 30 دقیقه آغاز شد و ترکیب نفرات پرسپولیس برای شروع مسابقه عبارت بودند از؛ احمد عزیزی، عبداله جهانگرد، م
با اعلام برنامه سرمربی نارنجی پوشان تمرینات تیم فوتبال سایپا، 20 خرداد شروع خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا، فصل نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، طبق برنامه پیشنهادی سازمان لیگ فوتبال از تاریخ 10 مرداد ماه آغاز خواهد شد و تیم فوتبال سایپا با سرمربیگری ابراهیم صادقی در این دوره از رقابت ها حضور خواهد داشت.
باشگاه سایپا با تعیین سرمربی این فصل خود پیش از
  باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که مطالبات کالدرون طبق توافق به حساب وی واریز شده است.
بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین جزییات از پرداخت‌های مالی به گابریل کالدرون، سرمربی آرژانتینی پرسپولیس توضیحاتی را به شرح ذیل ارائه کرد:
قسط اول آقای کالدرون امروز پرداخت شد‌ و‌ اقدام‌ لازم‌ برای واریز وجه به حساب ایشان‌ در قطر انجام شد. آقای کالدرون موافقت
یک مشکل به مشکلات استقلال اضافه شد
مدافع بلغاری تیم فوتبال استقلال هم از این تیم شکایت کرد.

به گزارش مشرق، نیکولای بودورف مدافع بلغاری استقلال که قبل از ایام کرونا راهی کشورش شد، قرارداد خود را به صورت یکطرفه با این باشگاه فسخ کرد.
این بازیکن فرصتی 15 روزه به استقلال داد تا مطالبات 60 هزار دلاری‌اش پرداخت شود اما با عدم پرداخت این رقم، شکایتی را تنظیم کرد و خواستار دریافت کل رقم قرارداش شده است.
قرارداد این بازیکن با استقلال برای مدت 5 ماه 125
اردوی تفریحی نوجوانان  فعال در کلاس های قرآنی و برنامه های مسجد برگزار شد ، این اردو صبح روز جمعه 7 تیرماه به مقصد بندرعباس بود که با گردش از مکان تفریحی آبگرم گنو شروع شد و  با بازی و تفریح در ساحل بندرعباس و بازدید از باغ پرندگان به پایان رسید.
از دوستانی که در برگزاری این اردو ما را همراهی کردند ، به ویژه فرمانده محترم پایگاه شهید مستأجری برنطین تشکر و قدردانی می شود.

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب
ادامه مطلب
تقدیم به شهدای عزیز به ویژه شهید مظلوم حجت‌الاسلام محمد تولاییرفتند که این نام سرافراز بماندبر مأذنه‌ها نام علی باز بماندرفتند که در این قفس تنگ، در این شهریک پنجرۀ رو به خدا باز بماندرفتند که در دل، دلِ ما عشق نمیردرفتند که زیبایی این راز بماند...هر کس به دلش شوق خطر هست بیایدهر کس که ندارد دل پرواز، بماندگفتند که اعجاز حسین است شهادترفتند که این راهِ پُر اعجاز بماند
  تیم فوتبال پرسپولیس تمرین نوبت صبح امروز شنبه را در یکی از زمین‌های مرغوب کمپ کارتپه برگزار کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان صبح امروز ساعت 8:15 دقیقه به وقت محلی بیدار باش داشتند و در ساعت 8:30 صبحانه را در رستوران هتل صرف کردند و ساعت 9:30 دقیقه با ماشین عازم محل تمرین شدند.

تمرین نوبت صبح امروز شنبه پس از صحبت‌های سرمربی، از ساعت 9:50 دقیقه آغاز شد.

چون راز باده نوشان ، دانند می فروشاندیگر چه حاجتی به ، دکان دین فروشانیک جرعه از تعالی ، گر بر تو عرضه گردددیگر غبا نخواهی ، از جنس زهد پوشانان سان که ره ندارد ، مستی به بارگاهیزاهد خبر ندارد ، از درک راه و کوشانما مست بادگانیم ، ایمان ما به عشق استکی راز عشق گویند ، هر آینه خموشان
چون راز باده نوشان ، دانند می فروشاندیگر چه حاجتی به ، دکان دین فروشانیک جرعه از تعالی ، گر بر تو عرضه گردددیگر غبا نخواهی ، از جنس زهد پوشانان سان که ره ندارد ، مستی به بارگاهیزاهد خبر ندارد ، از درک راه و کوشانما مست بادگانیم ، ایمان ما به عشق استکی راز عشق گویند ، هر آینه خموشان
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی ایران، رقابت های کانوپولو قهرمانی آسیا مردادماه امسال به میزبانی تهران برگزار می شود و تیم ملی ایران به عنوان مدافع عنوان قهرمانی باید به مصاف حریفان خود برود. اشکان صیادی مربی تیم ملی ایران است که ملی پوشانش سومین مرحله اردوی آماده سازی را نیز پشت سر گذاشته اند و قرار است به زودی مرحله جدید تمریناتشان را شروع کنند.
مربی تیم ملی کانوپولو ایران درباره وضعیت کنونی ملی پوشان اظهار کرد: سه مرحله اردو را پ
ختصاصی | حرکت مشکوک ملی‌پوشان خروج سوپراستار سرخ‌ها را علنی کرد.
ورزش 11 - شب گذشته اتفاق عجیب و مشکوکی در فضای مجازی رخ داد که هواداران پرسپولیس را به شدت نگران و مضطرب کرد.

چندین ستاره تیم ملی مانند علیرضا جهانبخش، رامین رضاییان، مهدی طارمی و... که رابطه نزدیکی با علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس دارند، همگی به اتفاق و در یک زمان در پست آخر فوق ستاره سرخ‌ها بدون هیچ توضیحی کامنت " تبریک" گذاشتند و پاسخی به سوال کاربران ندادند.
باتوجه به نزدیکی پایان سال تحصیلی اردوی یک روزه دانش آموزی درمحل اردوگاه فجرگندمان باحضور تمامی دانش آموزان وهمکاران برگزارگردیددراین اردو که دانش آموزان باحس همکاری واتحاد وکمک به همنوع آشنا شدنددراین اردو دانش آموزان بابرگزاری مسابقه کلاسی به شورنشاط پرداختند
امام باقر ع می فرمود جماعتی از مسلمین به سفری رفتند و راه گم کردند نا بسیار تشنه شدند کفن پوشیدند از جاده برکناری رفتند و خود را بریشهای در  خت که اندک رطوبتی داشت چسباندند پیر مردی سفید پوش نزد انهاامد و گفت برخیزید باکی بر شما نیست این آبست آنها برخاستند و آشامیدند سیراب گشتند کی ستی تو خدایت رحمت کند و گفت من از طائفه جنی هستم که با رسولخدا ص بیعت کردند من از رسولخدا ص شنیدم که فرمود مومن برادر مومن است چشم او وراهنمای او است پس شما نباید د
وکیل مطالبات
مطالبات که جمع طلب میباشد باید بصورت وجه یا مال باشد و بعبارتی تعهد مالی باشد بنابراین اگر کسی از دیگر بخواهد کاری برای او انجام دهد که جنبه مالی نداشته باشد نمیتوان آنرا مطالبه دانست ولی اگر بموجب یک رسید یا چک یا سند تجاری یا با ارائه هر نوع دلیل قانونی از دیگری درخواست وجهی نمود و اتبات نمود که قبلا به او وجهی پرداخته ولی مقرر بوده آن وجه را به او مسترد کند یا اینکه در نتیجه خلف تعهدات قراردادی و عرفی طرف مقابلش مسئول پرداخت
  ماندن یا نماندن برانکو در پرسپولیس این روزها سوژه اصلی رسانه‌ها شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، با وجود اینکه مسئولان باشگاه پرسپولیس مدعی هستند مطالبات برانکو را آماده کرده‌اند اما اخبار ضد و نقیض در خصوص ادامه همکاری این مربی کروات با قهرمان ۳ دوره اخیر فوتبال کشورمان سوژه رسانه‌ها شده است.

برانکو شرط ادامه همکاری را پرداخت مطالبات خود و دستیارانش عنوان کرده و به همین دلیل تا رو
خاطرات اردو جهادی شهریور نود و هشت: (شماره سه)
من شب آخر رسیدم اردو جهادی!
اون شبو خوابیدیم.
صبح بیدار شدیم.
دیگه خبری از بچه های روستا نبود.
چون دیروز اختتامیه برگزار شده بود.
با (حسین.ب ، صالح.م ، ابوالفضل.ح ، حسین.ع) سوار چهارصد و پنج شدیم و راه افتادیم طرف روستای انقلاب. رفتیم مدرسه و کلاساشو که 20 روز اونجا کلاس برگزار شده بود، تمیز کنیم و وسایل اصافی رو بیاریم.
از اینا که فاکتور بگیریم
( جارو زدن سالن ورزشی مدرسه در حین گوش دادن مداحی اربعین ...
حقمان است اگر غم زده و سرد شدیم
یا که از مزرعه ی سبز خدا طرد شدیم
ما چرا عابر پس کوچه ی عادت شده ایم؟
دور افتاده ز دامان شهادت شده ایم؟
لب فروبند که مرغان غزلخوان رفتند
مرگان باد خدایا که شهیدان رفتند...
امروز رفتم قطعه ی 50 کنار خاک مهربان محمدعبدی که معلم و رفیق و عشق و علاقه ام بود....حال خوشی داشتم!
پرداخت کاری فلزات چیست ؟
پرداخت کاری فلزات چیست ؟ در ادامه مطلب به توضیحات می پردازیم.
پرداخت کاری فلزات شامل جلادادن و یا پولیش به فلزاتی میباشد که احتیاج به براق شدن دارند.
فلزاتی همچون:
پرداخت کاری برنج،پرداخت کاری استیل،پرداخت کاری لوله،پرداخت کاری آلومینیوم،پرداخت کاری مس،پرداخت کاری
شیرآلات،پرداخت کاری لوستر،پرداخت کاری طلا،پرداخت کاری نقره،پرداخت سطح فلزات میباشد.
پرداخت فلزات:
پرداخت فلزات با توجه به نیاز مشتری و همچنین پرد
مشاور تولید، مشاور فروش، مشاور برند
آذر ۱۸, ۱۳۹۷

مشاور برند و تبلیغات، مدرس برند و فروش، برندسازی با فروش و ارتباط با مخاطب
آذر ۱۸, ۱۳۹۷

آموزش و مشاوره در شرکت های تولیدی خدماتی صنعتی، استاد علی خویه
آذر ۱۸, ۱۳۹۷

تست های مورد نیاز برای استخدام و گزینش، خود شناسی و شخصیت شناسی
آذر ۱۸, ۱۳۹۷

تدریس و سخنرانی در سمینار وصول مطالبات، آموزش وصول مطالبات، اصول و فنون مذاکره در وصول مطالبات و معوقات
باتوجه به نزدیکی پایان سال تحصیلی اردوی یک روزه دانش آموزی درمحل اردوگاه فجرگندمان باحضور تمامی دانش آموزان وهمکاران برگزارگردیددراین اردو که دانش آموزان باحس همکاری واتحاد وکمک به همنوع آشنا شدنددراین اردو دانش آموزان بابرگزاری مسابقه کلاسی به شورنشاط پرداختند
بی کفایتی و دنیا طلبی برخی از مسئولان، درد مردم را به اوج رسانده است. نباید وظیفه دولت و مجلس در حل مشکلات به گردن رهبری و نظام انداخته شود. دولت باید از حالت اپوزیسیون خارج شده و پاسخگو باشد.مردم با جان خود پای انقلاب ایستاده اند ولی از مشکلات گله مند هستند، چرا مسئولان به فکر ولی نعمتان انقلاب نیستند؟مردم، شاه پلهوی را بیرون کردند، ولی هنوز تفکر پهلوی در برخی مسئولان وجود دارد.
سیاست های تیم اقتصادی دولت کمر مردم را خم کرده است.چگونه مسئول
ثفارس
شرکت عمران و توسعه فارس که درخواست افزایش سرمایه 100 درصدی داده
بود،توانست موافقت سازمان بورس را برای 80 درصد اخذ کند."ثفارس" سرمایه فعلی را از 100 به 180 میلیارد تومان می
رساند.افزایش سرمایه این شرکت از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی
اعمال می شود تا قادر به تامین مالی بخشی از پروژه های آسمان صدرا فاز 4 و
نیکان شود.
آپ
شرکت آسان پرداخت پرشین با گذشت ۴ ماه از سال جاری ۱.۶ هزار میلیارد تومان درآمد کسب کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۳ درص
الحمدلله الّذی جعلنا من المتمسکین بولایه مولانا امیرالمومنین ...
ای کاروان ! ای کاروان من دزد شب رو نیستم
                                                       من پهلوان عالمم تیغ رویارو زنم
بر قدسیان آسمان من هر شبی یاهو زنم
                                                       گر صوفی از لا دم زند من دم ز الا هو زنم
باز هوایی نیستم تا تیهوی جان آورم

الحمدلله الّذی جعلنا من المتمسکین بولایه مولانا امیرالمومنین ...
ای کاروان ! ای کاروان من دزد شب رو نیستم
                             من پهلوان عالمم تیغ رویارو زنم
بر قدسیان آسمان من هر شبی یاهو زنم
                             گر صوفی از لا دم زند من دم ز الا هو زنم
باز هوایی نیستم تا تیهوی جان آورم
                             عنقای قاف غربتم کی بانگ بر تیهو زنم؟
خاقان اردو دار اگر از جان مگردد ایل من

سه نفر آمریکایی و سه نفر ایرانی با همدیگر برای شرکت در یک کنفرانس می رفتند. در ایستگاه قطار سه آمریکایی هر کدام یک بلیط خریدند، اما در کمال تعجب دیدند که ایرانی ها سه نفرشان یک بلیط خریده اند. یکی از آمریکایی ها گفت: چطور است که شما سه نفری با یک بلیط مسافرت می کنید؟ یکی از ایرانی ها گفت: صبر کن تا نشانت بدهیم. همه سوار قطار شدند. آمریکایی ها روی صندلی های تعیین شده نشستند، اما ایرانی ها سه نفری رفتند توی یک توالت و در را روی خودشان قفل کردند. بع
فرماندار خاش: شرکت‌های توزیع گازمایع موظف به پاسخگویی به مطالبات مردم هستند

زاهدان - ایرنا - فرماندار خاش سیستان و بلوچستان گفت: تمامی مسوولان و دست‌اندرکاران بویژه مدیران شرکت‌های تامین و توزیع گازمایع و عاملان فروش موظف به پاسخگویی به مطالبه‌ها و حل مشکلات مردم در این زمینه هستند.

صاحب‌گل صالحی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید میدانی از شرکت های تامین و توزیع گازمایع خاش به خبرنگار ایرنا بیان کرد: با توجه به وجود ذخیره کافی گاز در این شه
چن وقت پیشا برای اردوی دختران آسمان باید  با مادر تماس می گرفتیم. و وسایل اردو و شرایط اردو را براشون می گفتیم زنگ زدم به یکی از مادر  سلام علیک کردم  گفتم شما خانم باقری هستید گفت بله ..باهاش حرف زدم کلی  و شرایطا گفتم  فرداش خانم جعفریان گفت چرا با یه مادرا تماس نگرفتی .. گفتم چرا تماس گرفتم .... یه بار دیگه می خواستیم بیرون بریم زنگ زدم به همون شماره.. گفت ببخشید اشتباه تماس گرفتید  قبلا هم اشتباه تماس گرفته بودید(خوب خانم حسابی چرا اون سری نگ
گزارش برنامه اردو میامی ..
درتاریخ ۳۰\۷\۹۸ روز سه شنبه جمعی از طلاب و اساتید حوزه علمیه حضرت ابالفضل علیه السلام به سرپرستی و مسئولیت حاج آقای رمضانی (مسئول آموزش حوزه) راهی میامی شدند ..
طلاب محترم همراه اساتید معزز ساعت هفت صبح از حوزه حرکت کرده و ساعت ۸:۳۰ در میامی استقرار یافتند.
طلاب و اساتید بعد از زیارت کلاس های درس را دایر کرده و تا اذان ظهر به کسب علم پرداختند ..
بعد اقامه نماز و قرائت زیارت آل یاسین ، طلاب عزاداری مختصری برگزار کرده و سپ
امروز دومین روز از اون ده روز تعطیلی که قرار بود بترکونمش با درس و تفریح هم گذشت.
فکر میکردم یه روزشو با گروه میرم اردو و 9 روزشو میرم بابل و از این خونه به اون خونه می چرخم و برا خودم حال می کنم پیش دخترعمه ها:)
گروه که اردو رو کنسل کرد با خودم فکر کردم حالا یه روز بیشتر میرم بابل. حالا اشکالی نداره که!
مامان اینا حتا به بابل رفتنم رضایت ندادن و با خودم فکر کردم هرروز با یکی از دوستام تا ظهر میرم اینور اونور و بعد هم تا شب درسم رو می خونم!
دیروز رفت
وکیل تقسیم ارث
وکیل تقسیم ارث
پس از مرگ یک شخص و گذشتن زمانی کوتاه می باید تکلیف ورثه ارث و میراث به جا مانده از وی را بین وراث تقسیم کنید. در هر قسمت از این کار باشید داشتن وکیل تقسیم ارث خیلی می تواند به شما عزیزان کمک بسزایی کند. تقسیم ارث ماد با تقسیم ارث پدر فرق ها و تفاوتی دارد که باید آنها را رعایت کرد تا مشکلی اساسی در تقسیم ترکه پیش نیاید که نیاز به رای دادگاه باشد.

دانستن مطالبی حقوقی از این دست که برای شما در این مقاله توضیح داده ایم
سید رضا ہاشمی کی فارسی تحریر کا اردو ترجمہ
مترجم صائب جعفری
اپریل ۲۰۱۹
بنام خدائے رحمان و رحیم
#عرفان، ایک شادی شدہ مرد ہے جو اچانک ایک معشقہ میں گرفتار ہوجاتا ہے، اس کو ہدف کے حصول میں بہت سےواقعات پیش آتے ہیں۔۔۔۔۔
ادامه مطلب

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: با روند افزایش تعداد مصدومان این تیم، نگرانی های سرمربی آبی پوشان برای دیدارهای آینده بیشتر می شود.

مهدی فنونی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص تساوی یک بر یک استقلال برابر الشرطه عراق از مرحله گروهی لیگ قهرمانان گفت: آبی پوشان می توانستند برنده باشند موقعیت های زیادی به دست آوردند که متأسفانه یا با بی دقتی یا بدشانسی از دست رفت و سهم آبی پوشان از دیدار اول در مرحله گروهی لیگ قهرمانان تنها یک امتیاز بود.
وی

در این مسیرِ پر خطر بسیارها رفتند
بر دارِ عشقِ مرتضی تمارها رفتند

مردم به خواب ناز بودند و سحرگاهان
حلاج‌ها با رقصِ خون بر دارها رفتند

ما غرق در آسودگی ماندیم و آنگونه
غرقابِ خون از بین ما سردارها رفتند

با عشق آری اختیار آمد به میدان‌ها
وز بومِ دنیا یکسره اجبارها رفتند

ما را غم عشق است باکی نیست از رفتن
مولا سلامت باد اگر عمارها رفتند

یا رب چه تقدیری‌ست ایران را در این ایام
سبحه به دستان مانده و کرارها رفتند

حسرت بَرَم بر حال عی
به گزارش همشهری آنلاین، پلیس باشگاه نجات در مناظره با آندره آ استراماچونی شایعه درخواست پول بیشتر از طرف این مربی برای بازگشت بوسیله ایران را تکذیب کرد. در روزهای اخیر یقین شده بود که خواسته های مربی ایتالیایی استقلال برای بازگشت، علاوه بر  کاهش مدت پیمان نامه و نابرابر بدهی های معوق، افزایش ۴۰تا ۵۰هزار یورو به قراردادش است که مورد تایید وزارت ورزش و هیات مدیره مجتمع تیمار قرار گرفته و بوسیله این مربی پرداخت شده است. با این وجود امیر سلط

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها