نتایج جستجو برای عبارت :

رادووشویچ: برای جلوگیری از قهرمانی پرسپولیس خواستار تعطیل لیگ شده‌اند

انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
همیشه یعنی همیشه؛ همیشه باید خدای را یاد نمود در جان و زبان و از او درخواست اصلاح امور را داشت؛ چه که انسان به همه چیز احاطه ندارد و همه چیز را دانا نیست؛ پس از او خواهش کنیم و البته خواهش بهترین ها را هم داشته باشیم؛ مادیات هر چند که گاهی ضروری هستند اما همیشه بهترین نیستند؛ پس اگر مادیات را از خدا خواستاریم، از همو خواستار بهترین اثر از این شیء برای تحقق کمال انسانی و نجات خود باشیم.
ادامه مطلب
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
درباره ی درختکاری اما در متون دین دستور ویژه ای وارد شده که البته نشانگر اهمیت ویژه ی دین به امر درختکاری است که حتی در حساس ترین لحظات خواستار حفظ زمین از انسان است و چنین بهانه ای را پذیرا نیست که انسان بگوید امروز را به تفریح می پردازم و در این راستا درختان و گیاهان را نابود سازد بلکه متون دین خواستار اهتمام ویژه به طبیعت است و هر گونه سهل انگاری در این زمینه را نمی پذیرد بلکه بر اهتمام به آن سفارش می کند.
ادامه مطلب
زندگی در یک منطقه شلوغ شهری امروز پر سر و صدا و خواستار است. احاطه شده توسط نویز به ویژه در اوج اوقات ، گاهی اوقات ممکن است از طرف همسایگان باشد یا ممکن است چیز دیگری باشد. امروزه حریم خصوصی کمیاب است و با تلاش برای گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود در …The post بررسی E8 Cowin – لغو نویز بهتر می شود! appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3eXv6UN
مشاهده مطلب در کانال
بسم الله
 
ترامپ بی‌راه نمی‌گوید. او گفته ترور سردار سلیمانی برای پیش‌گیری از جنگ بوده و امریکا خواستار صلح و دوستی با همه‌ی دنیاست.بی‌راه نمی‌گوید. آن‌ها خواستار صلح هستند؛ البته آن نوع صلحی که «ما کدخدا و هرچه جهان روستای ماست». آن‌ها که امروز ما را حتی در مورد دارو تحریم کرده‌اند، حاضرند تکه‌نانی هم جلوی ما اندازند البته به شرط این‌که جلوی‌شان دُم تکان دهیم و دَم بر نیاوریم - مثل برخی شیخ‌نشین‌های اطراف خودمان. آن‌ها طرفدار آرام
 
ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
2609 - «مریم معمارصادقی» از عناصر اپوزیسیونِ بهائی و دارای تابعیت آمریکا است که بارها اعتراف کرده از دولت آمریکا پول گرفته است. او پس از آنکه بارها خواستار حمله نظامی آمریکا به ایران شد، این‌بار با ارسال نامه‌ای به مقامات اتحادیه اروپا، خواستار تشدید تحریم‌ها علیه ملت ایران شد و نوشت باید همه قراردادها با ایران لغو شود. همه سفرای اروپایی را فرابخوانید و سفرای ایران را اخراج کنید. ایران را از کلیه رویدادهای فرهنگی و مسابقات ورزشی (ازجمله ال
سلام مائده عزیزم ؛
راستش انقدر خسته ام که حتی نمیتونم درست تایپ کنم اما دلم میخواد چیزی از بیست و ششمین روز آذر نود و هشت بنویسم که بمونه و بچسبه به تنه ی تاریخ.
عزیزم، میخوام برات از داستان "تو" بگم، از داستان خود خود خود "تو" ! باید بدونی که نباید خودت رو مقایسه کنی! به هیچ وجه! و با هیچ کس! باید و باید معطوف کار خودت باشی، میتونی بشنوی، میتونی بپذیری یا رد کنی، اما اما اما به هیچ کس اجازه نده مضطربت کنه، افراد زیادی هستن که دائماااا درحال قضاوت
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
سلام خدمت همه بیننده های عزیز می خواستم بگم خیلی هامون واسه عید برنامه ریزی کردیم تا به مسافرت بریم مخصوصا به شمال.می خواستم بگم با شیوع هرچه بیشتر covid-19 مازندران به علت سفر های غیر ضروری رتبه دوم را کسب کرده .از همه شما خواستار اینم که لطفا سفر بیرویه نکنید و اگر کار ضروری ندارید در خانه هایتان بمانید.با تشکر
یکی از شرکت های دولتی که در شاهین شهر مستقر است و خیلی از کارکنان آن برخواری هستند  در هر سال به کارکنان خود ۱۴ ماه حقوق می دهد . یعنی برج ۶ و ۱۲ دو تا حقوق می دهد .. به نظر شما آیا این کار قانونی است یا خیر ؟ از نماینده شهرستان خواستار ‍رسیدگی هستیم ..
‏دختر پادشاه یونان عاشق شاپور ساسانی شد و پیشنهاد ازدواج داد ، شاپور در قبال این پیشنهاد خواستار باز کردن دروازه‌های شهر برای سربازان ساسانی کرد . شاهدخت موافقت کرد و به پدرش خیانت کرد ؛شاپور پس از تصرف شهر دخترک را گردن زد و گفت : کسی که به پدرش خیانت کرد چگونه به من رحم کند ؟!!
+تا تو باشی دیگه با پسرای خاورمیانه نپری
ناسا برای طراحی ربات حفاری ماه درخواست کمک کردبه نقل از دیجیتال ترندز، ناسا رباتی را برای حفاری در ماه و نمونه برداری از عمق آن آماده خواهد کرد و برای ارتقای کیفیت آن خواستار همکاری و کمک هر فردی شده که در این زمینه تخصص دارد.
کاش حرمت خون سردار را نگاه می‌داشتید!
اظهار تمایل وزیر امور خارجه کشورمان به مذاکره، در مقابل گستاخی هرچه بیشتر رئیس‌جمهور امریکا بار دیگر موضوع مذاکره را به رسانه‌ها کشاند.
وزیر امور خارجه ایران در مصاحبه با نشریه آلمانی اشپیگل درباره احتمال مذاکره با امریکا در پی ترور سردار شهید سلیمانی گفته بود: «خیر، من هرگز این احتمال را رد نمی‌کنم که افراد، رویکرد‌های خود را تغییر دهند و حقایق را درک کنند. برای ما مهم نیست که چه کسی در کاخ‌سفید نش
در پی حادثه ویرانگر سیل شیراز، رهبر انقلاب در پیامی به امام جمعه شهر شیراز، ضمن تسلیت به مردم داغدار، سرعت و جدیت در امر امدادرسانی به حادثه دیدگان را خواستار شدند: ضمن ابلاغ سلام و تسلیت اینجانب به خانواده های مصیبت دیده و نیز به مجروحان این حادثه، در تلاش برای غمگساری و جبران مصیبتها و خسارت و کمک به مردم، با مسئولین دولتی همکاری و همگان را توصیه به سرعت و جدیت در انجام وظیفه نمائید.
دیگران وقتی در پرتو اسلام کوششی و جنبشی در راه اقامه حق و عدل تحقق نیافتند، نه تنها آنها سراغ ما و اسلام ما نمی آیند، بلکه مردم خود ما هم سراغ جایی می روند که می تواند ادعا کند در راه اقامه عدل قدمهای تحقق یافته مؤثرِ مثمرِ ثمر برداشته است. بیخود هم رفقا نیایید دور هم بنشینید که چه کنیم که جوانانمان منحرف نشوند. جوان با همان فطرت و بینش فطری اش خواستار عدل است.
مردم
شاهین‌شهر خواستار ورود سازمان بازرسی کل کشور و دادستان اصفهان به نحوه
افراز و تفکیک اراضی موسوم به بُرُم در شاهین‌شهر شدند.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا
از اصفهان، برخی از مردم شهر شاهین‌شهر طی تماس‌هایی تلفنی با این رسانه
خواستار ورود جدی نهادهای امنیتی و نظارتی ازجمله سازمان بازرسی کل کشور  و
دادستان استان اصفهان به نحوه افراز، تفکیک
2429 - «شیرین عبادی» دلال حقوق‌بشری که به‌سبب خدمت به دولتهای استعماری پولهای زیادی گرفته، پس از آنکه چندی پیش خواهان محدود شدن مبادلات تجاری غربی‌ها با ایران شد، این‌بار خواستار تلاش جهت ورشکستگی بانک‌های ایرانی شد تا اینگونه فشار به مردم و حکومت ایران بیشتر شود.منبع: www.yon.ir/mzdr91
دانلود فایل اصلی
در دیدار رمضانی دانشجویان: یکی از دانشجویان درباره خصوصی سازی سؤال کرد و خواستار توقف آن بود/ البته در خصوصی سازی خطاهای بزرگی صورت گرفته که بنده هم مکررا تذکراتی داده ام. اشکالاتی هست. منتها اصل خصوصی سازی نیاز مبرم اقتصاد است؛ این از جمله اشکالات ساختار بود که اصلاح شده است/ البته در عمل اشکالاتی وجود دارد؛ خطاها و بی توجهی ها و لغزشهایی صورت گرفته که باید جلوی لغزشها را گرفت.
 
مردی نزد حکیم امد و خواستار پندی ازحکیم پیرامون ازدواج شد حکیم بعد از دست کشیدن به محاسن خویش به مرد گفت تلاش کن مرد که از پاسخ خردمندانه حکیم بر اشفته شده بود گفت چه اقداماتی برای تلاش انجام بدم که حکیم عصبانی شد و به جوانک ابله گفت طلاش کن نه تلاش
«آگیم» در این عکس فقط دو سال دارد؛ کودک معصوم و بی‌گناهی که ترسیده و زندگی آن‌سوی سیم‌خاردارها انتظارش را می‌کشد.
جمهوری کوزوو نام کشوری در شبه جزیره بالکان در جنوب خاوری اروپاست که بخش زیادی از جمعیت آن را مسلمانان تشکیل می‌دهند. پس از جنگ جهانی دوم، جمهوری سوسیالیستی یوگسلاوی «کوزوو» را به عنوان یکی از استان‌های خودمختار صربستان به رسمیت شناخت. از طرفی ناسیونالیست‌های آلبانی همچنان در قالب شورش‌های خیابانی خواستار استقلال کوزوو ب
روز جهانی زن!!!!!
روز جهانی زن را زمانی پایه گذاری نمودند،که زنان کارگر از مشقت کار و نبود حقوق و پایمال شدن حقشان به خفقان رسیده بودند.
زنان ،مادرانی بودند که مردان را به دنیا آورده بودند و به آنها زندگی بخشیده بودند؛درحالی که مردان خواستار سلب حیات زنان بودند. زنان  شجاعانه لب به سخنان اعتراض آمیز گشودند و خواستار آسایش و آرامش و مدیریت خارق العاده مانند مردان گشتند.زنان چنان مطلومانه از حق خود دفاع نمودند که سالها روز جهانی زن در جهان یاد
رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی در ایالت میامی گفت که واشنگتن خواستار صلح بوده و به دنبال جنگ نیست.
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه در سخنرانی در ایالت میامی گفت که به دنبال جنگ نیست و ما خواستار صلح هستیم.
رئیس جمهور آمریکا در این سخنرانی مدعی شد که سردار سلیمانی مسئول کشته شدن صدها نفر از جمله آمریکایی‌ها بوده و وی به ارتش آمریکا دستور ترور فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران را صادر کرده بود.
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\
 
#حدیث_مهدوی 
کلام امام زمان(عج)
إن استرشدْتَ أُرشدت، وإن طلبت وجدت
ای شیعه ما اگر خواستار رشد و کمال معنوی باشی هدایت می‌شوی، و اگر طلب کنی می‌یابی.
منابع:کمال الدین و تمام النعمة / ج 2 / 509 / 45 باب ذکر التوقیعات الواردة عن القائم ع ..... ص : 482بحار الأن
عصبانیت زلیخا از تدبیر یوسف!
خانم #کتایون_ریاحی بازیگر نقش زلیخا در فیلم یوسف پیامبر با عصبانیت شدید از عملکرد روحانی خواستار برخورد مجلس با او شد! خانم ریاحی، این روحانی که توسط دوستانش به یوسف پیامبر تشبیه شد، همانی نیست که برایش لباس بنفش پوشیدید؟! این آش دهن‌سوز دست‌پخت شما سلبریتی هاست. این مجلس هم دسته‌گلِ شماهاست. انتظار بیهوده نداشته باشید. سعی کنید به رای خودتان احترام بگذارید. با روحانی تا ۱۴۰۰ شعار شماست. یادتان که نرفته؟ #نتیج
یه مینی سریال چهار قسمتی دیدم با موضوع عدالت.داستان واقعیه و برای چند تا پسر نوجوون سیاه پوست آمریکایی اتفاق میفته که بهشون اتهامی زده میشه و بین 6 تا 14 سال میفتن زندان،در حالی که حکم ابد داشتن و خیلی ها هم تو اون برهه خواستار برگشتن مجازات اعدام بودن.در نهایت پسرها بی گناه بودن و آزاد میشن ولی این سوال ایجاد میشه که اگه مجازات اعدام وجود داشت چی؟
قانون ها همیشه نیاز به بازنگری دارن.مسخره س که قانونی ده سال پیش نوشته شده باشه و بازنگری نشده با
2399 - «شیرین عبادی» دلال حقوق‌بشری
که به‌سبب اقدام در جهت منافع دول غربی چند سال پیش جایزه صلح نوبل را
به‌دست آورده بود با حضور در پارلمان کانادا خواستار تشدید فشارها به ایران
شد و گفت: “تجارت با ایران تنها باید به‌صورت معامله کالابه‌کالا و محدود
به غذا و دارو باشد.” منبع: www.yon.ir/mzdr73
دانلود فایل اصلی
2390 - «شیرین عبادی» دلال حقوق‌بشری و مدعی
آزادی‌بیان که به‌دلیل تبلیغ و اشاعه سیاست‌های کشورهای غربی برنده جایزه
نوبل شده بود، خواستار تحریم رسانه‌های غیرفارسی‌زبان صداوسیمای ایران شد و
گفت: “ممنوعیت استفاده از این شبکه‌ها، باعث قطع شدن بلندگوهای تبلیغاتی
ایران خواهد شد!”منبع: www.yon.ir/mzdr66
دانلود فایل اصلی
با درود به همه همشهریان گرامی و اعضا محترم کانال پیک خبری ملارد
کودک چهار روزه ای شوربختانه در بستر بیماری افتاده ....
در این لحظات و روزهای عزیز از همه همشهریان گرامی خواستار دعا شفا عاجل برای این کودک هستیم باشد با تکیه بر دعا و صفای قلب عزاداران حسینی،و به حق علی اصغر حسین (ع) خود آن حضرات والاتبار عاشورایی شفا بخش این نوزاد شیرخوار باشند
با سپاس، خانواده شیرخوار
‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎┄┅═══✼✼✼═══┅┄
️ #پیک_خبری_ملارد
@peikemalard
مشاهده مطلب
می‌گویند روزی برای سلطان محمود غزنوی کبکی را آوردند که یک پا داشت  .فروشنده برای فروشش قیمت زیاد می‌خواست.سلطان محمود حکمت قیمت زیاد کبک  را جویا شد.فروشنده گفت: «وقتی دام پهن می‌کنیم برای کبک‌ها، این کبک را نزدیک دام‌ها رها می‌کنم. آواز خوش سر می‌دهد و کبک‌های دیگر به سراغش می‌آیند و در این وقت در دام گرفتار می‌شوند.هر بار که کبک را برای شکار ببریم، حتما تعدادی زیاد کبک گرفتار دام می‌شوند.»
سلطان محمود امر به خریدن کرد و خواستار کبک ش
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از خبرگزاری رسمی کویت (کونا)، روحانی "صباح احمد جابر الصباح" شاه کویت، نخست وزیر را مکلف کرد وزاری جدید را معرفی بطی ء. امیر کویت نیز "ناصر صباح الاحمد الصباح" دستیار اول نخست وزیر و وزیر دفاع و "خالد الجراح الصباح" معاون نخست وزیر و وزیر ناحیه کویت را از منصب های خود برکنار کرد و "صباح جاوید الحمد الصباح" معاون مطلع وزیر و وزیر خارجه را مأمور رسیدگی به امور وزارت دفاع و "انس خالد ناصر الصالح" معاون نخست وزیر و و
با سلام و خسته نباشید خدمت شما توسعه دهنده ی گرامی .اگر از آمار دانلود اپلیکیشن خود راضی نیستید و یا خواستار افزایش آن هستید ما با بهترین و ارزان ترین روش و در سریعترین زمان به شما کمک می کنیم .بالا رفتن آمار برنامه شما باعث اعتبار بخشیدن به برنامه و نمایش آن در  جستجو ها شده و آن را از دیگر برنامه های مشابه متمایز می سازد و با داشتن میزان بالایی از نصب می توانید به صفحه اول بازار راه پیدا کنید .
در تاریخ 2/10/97 چهارمین جلسه ی شورای دانش آموزی در محل دفتر مدرسه برگزار گردید در این جلسه از زحمات دانش آموزان عضو شورا تشکر شد مسول کمیته ی علمی درخواست فرجه برای امتحانات نوبت دوم، همچنین تعطیلی کلاس های درس همزمان با امتحانات را خواستار شد . مسئول کمیته ی ورزشی قرار شد تا پایان امتحانات نوبت دوم ، اعلام توقف فعالیت های تربیت بدنی و ورزش را اعلام نمایند.در خاتمه نظارت بر حسن اجرای طرح مدام آذر ماه به عهده ی دانش آموزان عضو شورای دانش آموزی گ
بینی مناسب برای جراحی بینی در بانوان
بینی های فانتزی با توجه به ساختار صورت بانوان برای چهره آن ها مناسب است .اغلب خانم ها خواستار بینی عروسکی یا فانتزی هستند و کم تر به مدل بینی طبیعی علاقه نشان می دهند.باید به این نکته توجه کرد که بینی بیش از اندازه کوچک یا قوس زیاد روی بینی چهره را غیر طبیعی جلوه می دهد و موجب زیبایی صورت نمی شود.
ادامه مطلب
به چه می‌اندیشی!
نگرانی بیجاست...
عشق اینجا
و‎ ‎خدا هم اینجاست،
لحظه‌ها را دریاب
زندگی در فردا
نه، همین امروز است!
 
+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه و زیبا
 
یك زن
برای زیبا ماندن
به دوستت دارم های
مردی نیاز دارد
كه هرروز آرام
در گوشش زمزمه كند
 
+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه کوتاه
 
وقتی انسان‌ها همدیگر را دوست داشته باشند، همدیگر را می‌بخشند. اما وقتی دائما مجبور به این کار شوند، از دوست داشتن دست برمی‌دارند...!
 
++++++++++++++++++++
حکایت...
می‌گویند روزی برای سلطان محمود غزنوی کبکی را آوردند که لنگ بود.فروشنده برای فروشش قیمت زیاد می‌خواست.سلطان محمود حکمت قیمت زیاد کبک لنگ را جویا شد.فروشنده گفت: «وقتی دام پهن می‌کنیم برای کبک‌ها، این کبک را نزدیک دام‌ها رها می‌کنم. آواز خوش سر می‌دهد و کبک‌های دیگر به سراغش می‌آیند و در این وقت در دام گرفتار می‌شوند.هر بار که کبک را برای شکار ببریم، حتما تعدادی زیاد کبک گرفتار دام می‌شوند.»
سلطان محمود امر به خریدن کرد و خواستا
2441 - بعد آنکه «بهنوش بختیاری»
با انتشار ویدئویی خواستار برخورد با هنجارشکنی برخی افراد فاسد و عیاش در
فضای مجازی به‌‌اسم تِرَنس بودن شد، «سالومه سیدنیا» مجری بهائی شبکه
من‌وتو به این بازیگر ایرانی حمله و توهین کرد و مدعی شد که هرکس در جامعه
هرجور که دوست دارد باید لباس بپوشد و رفتار کند!منبع: yon.ir/mzdr98
دانلود فایل اصلی
تشکر از آغاز کننده پویش توسعه بیان و همچنان تشکر از رسپینا عزیز که منو به چالش دعوت کرد ...
اکثر پست های بچه ها رو خوندم در نهایت چیزی به فکرم نرسید که جدید باشه همچنین اکثر بچه ها به نیاز های سرویس بیان نیاز داره اشاره و نظر منم مثل بچه هاست . ولی من یه پیشنهاد برای بچه ها دارم برای پیگیری این توسعه
 1 - همه بچه ها که خواستار توسعه بیان هستن . پیشنهاد میکنم از قسمت تماس با شرکت بیان هم پست گزارش این پویش رو بفرستن هم به مراتب با این 6153 - 021 تماس بگیر
بین تمام پست ها و مطالبی که به مناسبت عید غدیر خم نوشته بودند،متن حامد عسکری به دلمان نشست
 
جناب آقای علی ابن ابیطالب(ع)
انتصاب شایسته و مبارک و هوشمندانه شما را به سمت جانشینی پیامبر اسلام و آراسته شدن نام جنابتان را به لقب
(امیرالمومنین)  تبریک و تهنیت عرض نموده و از شما و خداوند متعال خواستار توفیق نوکری و خدمت به آن جناب والامقام را به من
و فرزندانم عطا کنید
 
به گزارش مشرق،  محمد باقر قالیباف منتخب نفر اول تهران در مجلس یازدهم در روز اول سال نو و در کانال تلگرامی خود در دلنوشته ای، آغاز سال جدید را به سردار دلها شهید سلیمانی تبریک گفت و خواستار دعای این شهید برای همه ملت شد.
قالیباف نوشت:
وه که جدا نمی‌شود نقش تو از خیال منتا چه شود به ‎عاقبت در طلب تو حال من
تولدت مبارکعیدت مبارک
دعا کن برای ‎عاقبت به خیری همهٔ ما
اول فروردین ماه؛ زادروز  شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
منبع : مشرق نیوز
خرید کتاب
فمینیست‌های نخستین خواستار طیف وسیعی از حقوق قانونیِ شهروندی، از جمله حقِ رای، حقِ مالکیت، حقِ سرپرستی کودک و حقِ طلاق بودند. از زمان جنگ داخلی تا سال ۱۹۲۰، کم‌کم تمام توجهات به یک موضوع، یعنی حق رأی محدود شد. با تولد دوبارهٔ فمینیسم در دهه ۶۰، دامنه توجهات بار دیگر وسعت یافت تا گستره بزرگتری از حقوق جنسی، حقوق اقتصادی و حقوق مدنی را دربرگیرد. اما در دهه ۷۰ و اوایل دهه۸۰ فمینیسم آمریکایی بار دیگر خود را محدود به یک خواسته کرد: لایحهٔ
گزارش سفیرجنوب از مشکلات روستای بنه عباس دشتستان؛
اهالی روستای بنه عباس خواستار الحاق به بخش آب پخش هستند
 
 
روستای بنه عباس در 13 کیلومتری مرکز بخش آب پخش واقع شده و از قطب های گردشگری و دامداری شهرستان دشتستان محسوب می شود.
این روستا با چشم انداز طبیعی زیبایی که دارد از روستاهای گردشگرپذیر استان بوشهر است و بخاطر عدم وجود فرد مبتلا به اعتیاد،عنوان روستای پاک دشتستان را یدک می کشد.
ادامه مطلب
نظافتچی خانم مجرب با آشنا به کارهای منازل در شهرتهران می باشد.
شرکت نظافتی آرمان نظافت پاکان برای ارائه خدمات نظافتی برای آسان ترشدن کارهای شماعزیزان تلاش می کند.
 
 
نظافتچی خانم برای چه کارهای از نظافت منازل اعزام می شود؟
نیروهای خانم شرکت نظافتی برای کارهای سبک نظافتی منازل  مانند : تی کشی پذیرایی ، جارو زدن ، گردگیری وسایل منازل و خود خانه می باشد و قسمت کارهای آشپزخانه نیز از کارهای مهم نظافتچی خانم می باشد . ولی در بسیاری از خانه ها که
 یکی از سیستم‌های آلمان که ناکارآمدی آن تقریبا شهرت بدی دارد، سیستم بازیافت پیچیده آلمان و دیدگاه نامناسب این کشور در مورد آن است؛ چرا که زباله‌های بازیافت نشدنی آلمان اغلب سوزانده می‌شوند و این مسأله سبب ایجاد گازهای زائد بیشتری می‌گردد. از این رو گروه‌های زیست‌محیطی خواستار بهینه‌سازی بیشتر این سیستم به منظور افزایش بهره‌وری انرژی هستند. البته باید گفت که به کارگیری مصرانه و جدی مدیریت بازیافت یکی از مهم‌ترین بخش‌های تغییر و تح
یکی از مواردی که قصاص را منتفی می‌کند اعلام گذشت اولیای‌دم از اجرای حکم قصاص است که این امر ممکن است با گرفتن غرامت به میزان دیه یا به مصالحه کمتر یا بیشتر از دیه باشد یا عفو مجرم بدون گرفتن دیه و به‌طور رایگان صورت گیرد.هنگامی که قتلی رخ می‌دهد، بستگان مقتول در پی قصاص قاتل و گرفتن تاوان خون متوفی برمی‌آیند. قصاص حق است اما ممکن است برخی از اولیای دم به دلایل متفاوت خواه نیاز مالی، خواه نیکوکاری و بخشش قاتل از قصاص گذشت و جان انسان دیگری ر
2405 - «مسیح علینژاد» که اسناد پول
گرفتنش از آمریکایی‌ها برای فعالیت علیه فرهنگ اسلامی-ایرانی افشا شده،
به‌اتفاق جمعی از عناصر اپوزیسیون، با حضور در پارلمان کانادا، ضمن درخواست
از بیگانگان برای تشدید فشار و تحریم‌ها علیه ایران، خواستار تحریم سپاه
پاسداران، صداوسیما و چند نهاد دیگر ایرانی شد.منبع: yon.ir/mzdr76
دانلود فایل اصلی
2645 - «ربع پهلوی» در چهل و یکمین سالگرد آوارگی خود و خاندان خائنش، پس از شکست‌های متعدد در راه مبارزه با نظام جمهوری‌اسلامی، اکنون کارش به‌جایی رسیده که از طریق حمایت از یک خواننده نامتعادل دنبال جذب طرفدار است. وی در حمایت از «امیر تتلو» خواستار جلوگیری از انتقال او به ایران شد و این کار را ناقض حقوق بشر دانست!لینک کوتاه منبع:  www.tiny.cc/mzdr110
دانلود فایل اصلی
2487 - «مهدی جلالی تهرانی» ضدانقلاب فراری و
مواجب‌بگیر دولت آمریکا که پیشتر خواستار تحریم بیشتر ایران توسط آمریکا
شده بود، با هشدار به مقامات اروپایی و آمریکایی درباره افزایش قدرت ایران
در منطقه و جهان، پیش‌بینی کرد که در آینده ایران به هیولایی غیرهسته‌ای
برای غربی‌ها تبدیل خواهد شد که دیگر نمی‌توانند جلویش را بگیرند و با آن
مقابله کنند.لینک کوتاه منبع: yon.ir/mzdr121
دانلود فایل اصلی
دریا صفایی که خود را دندان‌پزشک معرفی می‌کند در آشوب‌های سال ۷۸ سابقه
دستگیری در ایران را دارد و پس از مهاجرت به بلژیک در سال‌های اخیر خود را
مبدع کمپینی می‌داند که خواستار ورود زنان به استادیوم‌های ورزشی است.
وی در سال‌های گذشته در مسابقات والیبال و فوتبال تیم های ملی ایران
در دیگر کشورها حاضرشد و با ایجاد اغتشاش در این مسابقات برای کمپین خود
تبلیغ نمود از ابراز هیچ حرکتی برای ایجاد آشوب و اغتشاش در بازی های تیم
ملی مضا
بیشتر ورزشکارانی که به ما مراجعه میکنن با پارگی رباط صلیبی یا aclو یا پارگی ناقص ربات صلیبی خواستار عمل بسته زانو که بسیار بهتر و مفیدتر از عمل باز هستن، و ما با تیم جراحی قوی بازسازی رباط acl را انجام میدیم که خداروشکر تا به امروز تعدادبیماران با رضایت کامل و بهبودی به زندگی و تولدی دوباره قدم برداشتن، جهت مراجعه به مطب عکس MRI برای زانو لازم است تا درمان بیمار سریعا انجام شود. باما تماس بگیرید
به گزارش"ویکی اسپورت"لاتزیو مجددا خواهان سردار آزمون شد!
سردار آزمون در این فصل عملکرد خوبی در تیم زنیت سن پترزبورگ داشت و در ۳۳ بازی برای روبین کازان و زنیت توانست ۱۷ گل به ثمر برساند و ۷ پاس گل نیز ثبت کند.
همین عملکرد خوب سبب شد که باشگاه لاتزیو خواستار به خدمت گرفتن این بازیکن ایرانی باشد. این باشگاه ایتالیایی قبلاً نیز خواستار جذب آزمون شده بود و اکنون برای بار دوم تمایل خود را به جذب بازیکن ایرانی نشان داده است.
سردار آزمون در این فصل توآخرین وصیت علی (ع) چه بوده است؟
 
 
 
اصبغ بن نباته گوید: هنگامى که امیرمؤمنان
علیه‏السلام ضربتى بر فرق مبارکش فرود آمد که به شهادتش انجامید مردم بردر
دارالاماره جمع شدند و خواستار کشتن ابن ملجم - لعنة الله - بودند.
 
ادامه مطلب
اعتصاب کارکنان شرکت گوگل در سراسر جهان در اعتراض به نحوه رفتار با زنان در این شرکت
کارکنان شرکت گوگل در سراسر جهان روز پنج‌شنبه در اعتراض به نحوه رفتار با زنان اعتصاب کردند و خواستار برخوردی جدی با مدیرانی شدند که به بدرفتاری جنسی متهم هستند.
نیویورک تایمز گزارشی چند روز پیش، درباره آزار و اذیت جنسی در گوگل منتشر کرد. طبق این گزارش اندی روبین، خالق نرم افزار اندروید توسط یک کارمند متهم به آزار و اذیت جنسی شده و سپس با دریافت ۹۰ میلیون دلار
2600 - «حسن شریعتمداری» کارشناس شبکه من‌وتو و از عناصر تجزیه‌طلب که مانند بسیاری از عناصر اپوزیسیون ارتباط نزدیکی با رژیم سعودی دارد، همچون «ربع پهلوی» در نامه‌ای به دبیرکل سازمان ملل خواستار تصویب قطعنامه‌ای علیه ایران در شورای امنیت سازمان ملل بر پایه فصل 7 منشور ملل متحد شد.قطعنامه‌های شورای امنیت ذیل فصل 7 مجوز مداخله خارجی از جمله تحریم بین‌المللی و اقدام نظامی را صادر می‌کند.
دانلود فایل اصلی
نایب رئیس فدراسیون فوتبال بانوان از عدم بودجه جایزه رقابت های تیم های فوتسال بانوان آسیا علی رغم اینکه 2 سال می گذرد و خواستار این بازی شد ، انتقاد کرد.
به گزارش نت سنتر ، تیم فوتسال بانوان ایران در تاریخ 12 مه 1997 برای دومین بار پیاپی قهرمان آسیا شد. پس از این اجرا ، تصمیم گرفته شد که فوتبال به اعضا بپردازد ملی با 22 میلیون تومان ، اما صرف نظر از این که دو سال از قهرمانی می گذرد ، هنوز این جایزه پرداخت نشده است و اعضای تیم ملی بار
عیدقربان تاغدیرخم سراسرشاد باش/دررکاب رهبری آماده بر میعاد باش/باولای حیدری اندرنسیم حق برو/بادل پرازصفا هرلحظه ای آباد باش/برسردشمن بزن تیری که نابودی اوست/درجهان بهرعدالت داد از بیدادباش/کن مجسم جحفه را با مصطفی ومرتضی/ازبرای آن حماسه طالبی بر یادباش/در رکاب رهبر خود شو مهیای نبرد/خواستار محو فتنه بارخ الحاد باش/ازتعلقهای دنیا خویش را فرما جدا/ باولایت از تمام غصه ها آزادباش/بهریاری ولایت خویش را آماده کن/مثل یاران پیمبر راسخ وپولادبا
سلام با قطع شدن اینترنت جهانی بعضی ها به فکر سو استفاده از مردم ساده افتادن و به دروغ خواستار مبلغی از اون ها شدن برای وصل کردن اونها به اینترنت جهانی
خواستم بگم لطفا مواظب باشید چون هیچ راهی وجود نداره برای وصل شدن و فریب اینطور آدم ها رو نخورید 
نمونه ای از وبلاگ ها
http://rbbet.blog.ir/1398/08/27/نحوه-استفاده-از-اینترنت-بین-المللی-باز-کردن-گوگل-تلگرام-و
 
http://netweb.blog.ir/post/ش52887587
 
حتی نظرات اونها ساختگی هستش خودشون نظر ساختگی فرستادن
 
 
#حدیث_مهدوی
کلام امام زمان(عج)
إن استرشدْتَ أُرشدت، وإن طلبت وجدت
ای شیعه ما 
اگر خواستار رشد و کمال معنوی باشی هدایت می‌شوی، و اگر طلب کنی می‌یابی.
منابع:کمال الدین و تمام النعمة / ج 2 / 509 / 45 باب ذکر التوقیعات الواردة عن القائم ع ..... ص : 482بحار الأنوار (ط - بیروت) / ج 51 / 339 / باب 15 ما ظهر من معجزاته صلوات الله علیه و فیه بعض أحواله و أحوال سفرائه ..... ص : 293

خواستار اخراج فوری مشاور عالی سفیدپوست برتر ترامپ ، استفان میلر شوید
توسط:  OD اقدام
گیرنده: پرزیدنت ترامپ و رئیس ستاد کاخ سفید مولوانی بیشتر4،038 پشتیبانی
5000 هدف
انجمن جهانی مهربانی امضای دادخواست
امضای طومار را بخوانید
سلام با قطع شدن اینترنت جهانی بعضی ها به فکر سو استفاده از مردم ساده افتادن و به دروغ خواستار مبلغی از اون ها شدن برای وصل کردن اونها به اینترنت جهانی
خواستم بگم لطفا مواظب باشید چون هیچ راهی وجود نداره برای وصل شدن و فریب اینطور آدم ها رو نخورید 
نمونه ای از وبلاگ ها
http://rbbet.blog.ir/1398/08/27/نحوه-استفاده-از-اینترنت-بین-المللی-باز-کردن-گوگل-تلگرام-و
 
http://netweb.blog.ir/post/ش52887587
 
حتی نظرات اونها ساختگی هستش خودشون نظر ساختگی فرستادن
 
️سردار جلالی: شبکه هنرمندان ایرانی بهایی کشور در حال پروژه سرقت ژنوم ایرانیان بودند!
رئیس پدافند غیرعامل کشور در برنامه زنده شبکه ۴ سیما گفت گروهی از هنرمندان ایرانی بهایی خارج از کشور در قالب پروژه ژنوم ایرانیان دنبال سرقت اطلاعات مهم ژنتیکی ایرانی‌ها بودند.
 
پ ن: کار دوستان پدافند ظاهرا به جای پیشگیری تبدیل شده به وقایع نگاری
2628 - «اسدالله علم» معتمد «محمدرضا پهلوی» می‌نویسد: "روزنامه نیویورک‌تایمز شرحی نوشته بود که روشنفکران ایران خواستار تحولات عمیق و اساسی در اجتماع ایران هستند. شاهنشاه خندیدند و فرمودند «روشنفکر کدام گُهی است؟ اینها اشخاصی هستند که هزاران نوع عقده دارند. خود ما اسم روشنفکر بر آنها می‌گذاریم و آنها را عَلَم می‌کنیم، بعد از ما خرده‌گیری می‌کنند؟»"منبع: خاطرات علم، جلد۵، ص۳۱۳ (۳۰ مهر ۱۳۵۴)
دانلود فایل اصلی
در تاریخ 2/10/97 چهارمین جلسه ی شورای دانش آموزی در محل دفتر مدرسه برگزار گردید در این جلسه از زحمات دانش آموزان عضو شورا تشکر شد مسول کمیته ی علمی درخواست فرجه برای امتحانات نوبت دوم، همچنین تعطیلی کلاس های درس همزمان با امتحانات را خواستار شد . مسئول کمیته ی ورزشی قرار شد تا پایان امتحانات نوبت دوم ، اعلام توقف فعالیت های تربیت بدنی و ورزش را اعلام نمایند.در خاتمه نظارت بر حسن اجرای طرح مدام آذر ماه به عهده ی دانش آموزان عضو شورای دانش آموزی گ
در روز صلح حدیبیه، پیامبر «صلی الله علیه و آله و سلم» بازوی وصی خود امیرالمؤمنین «علیه السلام» را گرفت و فرمود: «علی پیشوای نیکان و قاتل پلیدان و گناهکاران است. هر کس او را یاری کند یاری شده، و هر کس او را خوار کند خوار شده است.» سپس حضرت خطاب به جمعیت حاضر در منطقه حدیبیه با صدای بلند فرمود: «من شهر علم هستم و علی در آن است. هر کس خواستار علم است از درِ آن وارد شود.»
+ گزارش لحظه به لحظه از ماجرای صلح حدیبیه - محمدرضا انصاری
2563 - «امیرعباس فخرآور» مواجب‌بگیر دولت آمریکا که پیشتر خواستار تحریم اقتصادی مردم ایران توسط دولت آمریکا شده بود، در مصاحبه با شبکه صهیونیستی من‌وتو، اذعان کرد: “ما افتخار می‌کنیم که 15سال تلاش کردیم تا توانستیم مقامات آمریکایی را قانع کنیم که نفت ایران را تحریم کنند، چون نفت را پاشنه‌آشیل اقتصاد ایران می‌دانیم ...”لینک منبع اینترنتی: www.b2n.ir/mzdr109
دانلود فایل اصلی
جیش الغضب الإلهی، یکی از  شاخه های مهم جریان احمدالحسن است که مدتی پس از درگیری پادگان الزرگه در سال 2008؛ که با معرفی «عبدالرزاق الجابری» به عنوان نماینده احمدالحسن، اعلام استقلال کرده و «مکتب نجف و رایات سود و احلاس» را به عنوان سه جریان انحرافی معرفی نمود.
▪️این گروه جایگاه خود در فرقه احمدالحسن را با عنوان «الهیئة العُلیا لإدارة مشروع الإصلاح المهدوی» تعریف کرده  و با تدوین و انتشار قانون اساسی خود در تاریخ 1397/9/22 که متشکل از 102 ماده، به
2495 - «امیرعباس فخرآور» مواجب‌بگیر دولت آمریکا و از حامیان تحریم ایران، پس از آنکه چند روز پیش از اطاعت و پیروی نکردن مردم ایران از گروه‌های اپوزیسیون ابراز ناامیدی و عصبانیت کرد، مانند اسلافش در گروهک تروریستی منافقین خواستار ترور روحانیون و علمای دینی شد و ادعا کرد: “تمام کشورهایی که به توسعه، آزادی و دموکراسی رسیدند از مرحله آخوندکشی عبور کرده‌اند!!!”لینک کوتاه منبع: yon.ir/mzdr125
دانلود فایل اصلی
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
2530 - «علیرضا نادر» از حامیان «ربع پهلوی» و کارشناسی رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه که پیشتر اعتراف کرده بود هدف آمریکا از مذاکره با ایران نه رفع اختلاف بلکه تضعیف مولفه‌های قدرت و نهایتا تجزیه ایران است، این‌بار خواستار تشدید تحریم‌ها علیه مردم ایران شد و گفت: “اکنون حکومت ایران با مدیریت مواد، واردات و حفظ قیمت مواد غذایی مشکل دارد، پس اگر آمریکا تحریم‌ها را در این بخش زیاد کند، این بدترین سلاح برای آنها است”لینک کوتاه منبع: yon.ir/mzdr143
دا
گرمای نهان و گرمادر هواساز  محسوس هوا با استفاده از کویل سرمایش حذف می شود. سیال سرمایش آب سرد یا مبرد است، که در این صورت کویل مبرد نقش اواپراتور را در چرخه ی تبرید تراکم بخار به عهده می گیرد. 
در همه ی کویل های فین دار، بخشی از هوا از کویل عبور می کند، بدون این که با فین ها یا لوله ها تماس پیدا کند. مقدار این بای پس ممکن است از 30% برای کویل چهارردیفه با سرعت fpm700 تا کمتر از 2% برای کویل هشت ردیفه با سرعت fpm300 تغییر کند. نقطه ی شبنم مخلوط هوایی که کو
 
 میکرودرم ابریژن چیست 
میکرودرم ابریژن به منظور جوانسازی پوست و شفاف سازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد در این روش چین و چروک پوست و لکه های غیر مادرزادی از بین می روند و ظاهر زیبایی در پوست صورت ایجاد می شود. در این روش پوست فرد با یک ماده بی ضرر به نام پودر اکسید آلومینیوم در تماس بوده کریستال های ریز موجود در این ماده موجب سابیده شدن پوست می شوند و در نتیجه بافت های مرده از بین می روند و پوست صورت ترمیم می شود و فرد به یک پوست جوان و شاداب
به نام خدا
==========
راحت نشین
خرید صندلی های راحت نشین هومپک
دارای کیفیت صادراتی
اگر خواستار صندلی راحت نشینی هستید که بعد از چندسال شکسته نشود و اگر هم بدنه اش شکست، بتوانید آن را مرجوع نمایید ، 
پس صندلی راحت نشین هومپک را خریداری نمایید.
Email:  HomePack98@Gmail.com
Phone:  0933.4444.724
از دقایقی پیش و پس از آنکه اخباری مبنی پهلو یکدلی اینترنت منتشر شد، شماری از کاربران زومیت در حصه نظرات از همراهی ارتباط اینترنت خویشتن خبر دادند. به نظر می رسد یگانگی اینترنت کاربران تو سراسر ملک اتفاق می افتاد. دقایقی پیش شاهد ترویج خبری به به نقل از ادیب شورای عالی رمزی بودیم که از یکدلی اینترنت و تلاش مسئولان برای پیوند آن در اسرع لمحه وقوف داده حیات. داخل صورتی که اینترنت شما کاربران زومیت نیز متصل شده، ما و دوستان خود را شهر محل اقامت
سفیرچین در ایران ضمن اعلام مخالفت از تحریم های یک‌جانبه آمریکا برعلیه ایران، گفت: ما آماده همکاری همه جانبه با ایران هستیم.
 
به گزارش خبرگزاری شبستان از زنجان، «چانگ هوآ» امروز در دیدار با استاندار زنجان به موقعیت سوق الجیشی زنجان اشاره و اظهار کرد: این استان در مسیر جاده ابریشم قرار دارد و همین موجب جایگاه ویژه آن شده است.
 
سفیرچین در ایران با اشاره به پیشینیه زنجان و وجود آثار تاریخی ارزشمند بالاخص گنبد سلطانیه افزود: این آثار تاریخ
۲۶۹۱ - «مریم معمارصادقی» ضدانقلاب بهائی مقیم آمریکا که پیشتر خواستار تحریم همه‌جانبه و حتی حمله نظامی به ایران شده بود، برخلاف نظر مقامات بین‌المللی و کارشناسان غربی، با بیان اینکه ایران در زمینه تامین دارو توسط آمریکا تحریم نیست، ادعا کرد: “ایرانی‌ها با استفاده از بحران کرونا با هدف برداشته‌شدن فشار تحریم و به دست آوردن پولهایشان، به دروغ می‌گویند فروش دارو تحریم است، در حالی که مقامات آمریکا بارها گفته‌اند که دارو را تحریم نکردند!
آخر ندارد ای جان این راه آسمانیدیشب به خواب دیدم آن جلوه‌ی نهانی در خود تپیده بودم از انعکاس رویشدر پیش لوح آتش، در پس مه شهانی صد گونه خُرد و خاموش در خاک می‌خزیدمتا روی عشق دیدم، آن هیبت جهانی خلقت به منظرم بود چون خوابگاه راکدجانم چو موج برخاست زان باد کهکشانی دیگر نه خویش دیدم زنجیر چرخ مزدورسقف فلک شکستم وین چرخ استخوانی
ساقی به کف پیاله باز آر تا ببینمنقش و خطوط دیرین در جام ارغوانی تا قصد باده کردم بر باد رفتم از عشقتو بادبان بر ان
آفتاب نیوز: دایان فاینشتاین ، عضو دموکرات کمیته دادگستری سنای ایالات متحده ، یادداشتی را نوشت که خواستار برگزاری همایش بین مقامات تهران و واشنگتن در سطح کابینه برای کاهش اختلافات و تمرکز بر روی مبارزه با تاجی ویروس است.
وی با اشاره به اینکه ایجاد چنین کنفرانسی می تواند زمینه ساز توافق بیشتر باشد ، نوشت: “ایالات متحده و ایران به یک برنامه صلح برای تاج ویروس احتیاج دارند.”
فاینشتاین با هشدار درباره عواقب بیماری همه گیر کورونویروس ، پیشنهاد
2634 - «مصی علینژاد» پیمانکار سازمان سیا برای ترویج فرهنگ غربی بخصوص در بین زنان ایرانی که این روزها فعالیت خود را بر تشدید تحریم‌های اقتصادی علیه مردم ایران متمرکز کرده، با دعوت مقامات آمریکایی با هدف پرونده‌سازی جدید ضد کشورمان، عازم اجلاس جهانی «داووس» شده است.علینژاد که در ابتدای فعالیت‌های خود گفته بود فردی سیاسی نیست و تنها به دنبال «احقاق حقوق زنان ایرانی است(!)»، اکنون علنا به آلت‌دست مقامات آمریکایی علیه کشورمان تبدیل شده و خواس
 فرماندار #زرند عنوان کرد:
 با راه اندازی بیمارستان سینا بخش قابل توجهی از مشکلات زرند حل خواهد شد.
به گزارش ندای زرند به نقل از روابط عمومی فرمانداری زرند  حبیب الله خنجری به همراه اعضای شورای تأمین شهرستان در بازدید از بیمارستان سینا  گفت : تاکنون ۹۹ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، عملیات رنگ آمیزی چهار طبقه بطور کامل اجرا شده و نصب تجهیزات داخلی در حال انجام می باشد و همچنین محوطه بیمارستان یک لایه آسفالت شده است.
خنجری در حاشیه این بازد
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
قضات محترم ومعظم دادگاه تجدید نظر استان............ بااحترام به عرض می رسانم حکم صادره از شعبه ...............................دادگاه حقوقی برخلاف موازین شرعی وقانونی اصدار یافته وموارد آن به شرح ذیل می باشد: ۱-اینجانب درهیچ یک از جلسات رسیدگی حضور نداشته ام و هیچ کدام از ابلاغات به من حضوراً ابلاغ نگردیده است لذا جای بسی تعجب دارد که چگونه دادگاه محترم بدوی حکم صادره را حضوری تلقی نموده است وقابل تجدید نظرخواهی؟ به صراحت ماده ۳۰۳ قانون آیین دادرسی مدنی حکم د
توجه:این آموزشات جهت آگاهی افراد از وجود چنین نفوذگرهایی است و برای مدیریت خانواده کاربرد دارد
در صورتی که خواستار برنامه مدیریت خانواده هستید باما درتماس باشید
تمدید یکساله مدیریت خانواده((دسترسی به تمامی اطلاعات)):65000تومان
ساخت رات به صورت حرفه ای در راه است:
-مشاهده تمامی اطلاعات قربانی نظیر فیلم ها-عکس ها-برنامه ها -پیام ها-تماس ها-لوکیشن شخص قربانی و ........
 
 
 
۱-از همسرتان قدردانی کنیدتحقیقات نشان داده است، نزدیک به نصف مردانی که به همسرانشان خیانت میکنند، به دلیل نارضایتی احساسی است و نه سکس. وقتی مردها از جانب همسرانشان احساس ستایش و وابستگی نکنند، آنها خواستار ارتباط با هر زن جذاب دیگری میشوند که از راه شهوت انگیزی به هدفشان میرسند. پس به همسرتان اهمیت دهید و با او رابطه ی احساسی قوی ایجاد کنید.۲-برای چیزهای کوچک تشکر کنیدبرای انجام کارها در زندگی محاسبات نکنید-مثلا دفعه ی قبل من خانه را تمیز
الکترسیته:  الكترسیته انرژی نهفته ای در طبیعت و وجود آن در بعضی از مواد موجود درجهان میباشد این نیرو به صورت های مختلف میباشد و دارای 2 قطب میباشد اما به صورت كلی میتوان الكترسیته را به دوبخش تقسیم كرد الكترسیته ساكن++این حالت از الكترسیته عنصری كه آن را بو جود می آورد دارای قطب مثبت+میشود مانند وسیله پلاستیكی كه بر اثر مالش دارای قطب مثبت میشود یا بدن انسان كه بر اثر برخورد با این گونه اشیاء درای قطب مثبت الكترسیته ساكن میشود فقط زمین تامین
مشروح مصاحبه ظریف با بی‌بی‌سی
برجام بهترین توافقی است که امکان دارد برای ترامپ وجود داشته باشد.
اروپایی‌ها باید برای نجات برجام سرمایه‌گذاری کنند که می‌تواند شامل خرید نفت باشد.
باید ببینیم اینستکس منفعتی برای مردم ایران به همراه خواهد داشت یا خیر.
برجام کاملاً بر اساس عدم اعتماد نوشته شده است.
اگر دنبال بمب هسته‌ای بودیم خیلی وقت پیش این کار را می‌کردیم.
کسانی در دولت ترامپ هستند که دیوانه و تشنه جنگ هستند.
ایران خواستار جنگ نیست.
انگ
به نام خالق هستی
هرانسانی از ازندگی کردن هدفی دارد خیلی
ها ارزو دارند که یکی از پولدارترین شخص دردنیا شوند...خیلی ها آرزو دارند
بهترین پزشک از دانشگاه فلان باشند و...
 محیط زندگی...اخلاقیات ونوع زندگی کردن فامیلها و وابستگان برای انسانها آرزو درست میکنند...

 ولی تمام این آرزها باتوجه به جویات است که انسان درون آنها قرار میگیرند مگرنه تمام انسانها فطرتا خواستار رسیدن به خدا هستند
معمولا کسانیکه از اهداف معنوی برای خود ندارند معلوم است که از
یکی دیگر از گروههای مورد علاقه شما گروه واتساپ مختلط هست و ما با توجه به درخواست های زیاد شما دوستان گروه واتساپ مختلط رو ایجاد کردیم و از تمامی کسانی که دوست دارند تا در این گروههای مختلط واتساپ عضو بشن درخواست داریم که به گروه بیان.
چت کردن در این گروه مختلط آزاد هست و همه دختر پسرا میتونند به این گروه بیان و با دوستان خودشون چت کنند، گروه چت مختلط واتساپ پذیرای همه شما عزیزان هست و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.
در این گروه دوستان شما عض
یک مشکل به مشکلات استقلال اضافه شد
مدافع بلغاری تیم فوتبال استقلال هم از این تیم شکایت کرد.

به گزارش مشرق، نیکولای بودورف مدافع بلغاری استقلال که قبل از ایام کرونا راهی کشورش شد، قرارداد خود را به صورت یکطرفه با این باشگاه فسخ کرد.
این بازیکن فرصتی 15 روزه به استقلال داد تا مطالبات 60 هزار دلاری‌اش پرداخت شود اما با عدم پرداخت این رقم، شکایتی را تنظیم کرد و خواستار دریافت کل رقم قرارداش شده است.
قرارداد این بازیکن با استقلال برای مدت 5 ماه 125
با گسترش قیام مردم و خروج شاه از ایران، شاپور بختیار به عنوان تنها امید رژیم پهلوی، به عنوان نخست وزیر معرفی و باقی مانده بود.
 
این ایام که مصادف با اربعین امام حسین« علیه السلام» و گسترش راهپیمایی ها و اعتراضات مردمی بود، امام« قدس سره» طی پیامی، نکات تازه ای را برای هوشیاری مردم یادآور می شوند. همزمان با سایر شهرها، در تهران نیز راهپیمایی ها ادامه می یابد و فریاد الله اکبر جمعیت میلیونی لرزه بر اندام آخرین بقایای طاغوت می اندازد.
انسان ها
ویبراسیون یا همان فرآیند نهایی که برای پاکسازی پلیسه ها ، چربی ها و اکسیدها از روی قطعات و همینطور پولیش نهایی آن ها انجام می شد، کمبودی بود که در صنعت کشور به طور کامل احساس می شد و در کشورهای صنعتی از این فر آیند استفاده می شد . 
شرکت آریا سایان گستر برای رفع این کمبود در صنعت کشور با همکاری و مشارکت چند کشور اروپایی فعالیت تحقیقاتی خود را در این زمینه شروع کرده است .
تمامی مراحل ساخت ماشین آلات تولید سنگ ها و شامپوهای مصرفی این پروسه به دست
اختلال وسواس فکری عملی (OCD) یکی از انواع اختلالات اضطرابی رایج در بین افراد است که پیامد‌های نامطلوبی بر زندگی فرد می‌گذارد. این اختلال با استرس و اضطراب برای فرد مبتلا همراه است. در زمانه‌ای که وقت بسیار ارزشمند است، وسواس فکری عملی مانع شما در رسیدن به کار و فعالیت روزانه می‌شود و روند پیشرفت شما را کند می‌کند. فرد مبتلا به اختلال وسواس فکری عملی از بیماری خود آگاه است اما نمی‌تواند از دست افکار وسواسی و بیمارگونه‌ی خود رها شود. فرد وس
هوای تمیــــز...آسمان آبی...زمین پاک...و دل من خواستار طبیعت...سیزده بدر شد، سیزده بدری بدون رفتن در دامان طبیعت / تو یه کانال تلگرام نوشته بود روز طبیعت واقعی اینه / واقعا روز طبیعت و کسی طبیعت رو به گند نمیکشه /دلم میخواد برم کتابفروشی / اون چندتا کتاب‌فروشیِ خوشگلی که سراغ دارم و همه چی میفروشن... / همه چی تو دنیا رو ازمون گرفتن / دید و بازدید / کتابفروشی / طبیعت و... (البته برای شخصی تنهایی مثل من زیادم بد نبود)خیلی موقعیت خوبیه (یا خوبی بود) که بریم
اختلاف پرسپولیس و علیپور چیست؟
علی علیپور، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس تمایلی برای تمدید قرارداد خود با این باشگاه ندارد.

به گزارش مشرق، علی علیپور در فصل نقل‌وانتقالات از مدیریت پیشین باشگاه پرسپولیس درخواست افزایش رقم قرارداد خود را داشت و در عوض ایرج عرب نیز خواستار تمدید قرارداد وی شد.
ادامه مطلب
 
نکته ای در مورد عدم آمادگی انسان برای درک حضور امام زمان(ع)؛
مردم اگر به دیدیه تفکر در حالات و اعمال و رفتار خویش نگاه کنند.
به این نتیجه خواهند رسید آماده ظهور نشده اند.
زیرا تفکر انسان درحالات و افعال خویش،انسان را به این نتیجه خواهد رساند که انسان فقط برای رفع حوائج خواستار آن حضرت می باشد.
نکته قابل وصف ما با مردم کوفه در زمان امام حسین (ع)همین است که،
آنها هم هرمشکل و حاجتی که داشتند در نامه ای مکتوب کرده و برای امام حسین (ع) ارسال کردند.
ا
احساسات، افکار و اعمالِ در حال حاضر، سازندۀ زندگی آینده هستند / و همینطور قرار بود آذر ماه پستی بذارم راجع به عاشق شدنم الان به دلیل اینکه چند روز بد رو سپری میکنم و امیدوارم امشب تموم بشه پست رو همین الان میذارم / بله من عاشق یک نفر شدم / که البته عاشق شدنم با فکر کردن زیاد بهش شروع شد / ولی خیلی هارو ناراحت کرد / من هم همینطور دارم واسش فاکتورِ (بلند بالا) مینویسم که چرا ازش ناراحتم / ولی اگر هم احیانا بعد از چند سال دوباره دیدمش فکر نکنم اصلا حت
من ازدلدارو عشق خود گذشتم
چو دیدم خواستار بودنم نیست
چو دیدم انکه او را میپرستم
به هنگام غیابم غرق شادی است
کسی را که مرادیگرنخواهد
چگونه در کنارش سر نمایم
بسی مشتاق اوهستم و لیکن 
به ذلت برنداردگام  پایم
ندادم اشتیاقم را مجالی
که درهم میشکست اینسان غرورم
من از دلدار دیرینم گذشتم
ازاین پس سرنمایم بی سرورم
با اوج گیری بحران کرونا و تاثیر آن بر زندگی روزمره مردم، یکی از معضلات پیشرو خواندن کنتور آ، برق و گاز برای مامورین بود که تعطیل شد. اما هر کدام از ادارات محترم شیوه ای جدید بکار بردند تا بتوانند هزینه مصرف خود را از مشترکین بگیرند. از همه بهتر و جالب تر اداره گاز بود؛ چون از قبل قبض را حذف کرده بود و پیامک می داد، اینبار با ارسال پیامکی به مشترکین خود از آنها خواستار شده رقمهای سیاه کنتور را به همان شماره پیامک کنند. ارسال این عدد هزینه مشترک
سلام 
من پسری هستم 24 ساله، قصد و شرایط ازدواج رو دارم. مشکل من اینه که اصلا خواستار ازدواج سنتی نیستم به هیچ وجه، من برای ازدواج قصدم اینجوریه که مثلا شش ماه باید با طرف مقابلم ارتباط داشته باشم و بعد از شناخت اقدام کنم. منتهی مشکلی که دارم اینه که نمیتونم دختر مورد نظرم رو پیدا کنم . 
یعنی دانشگام که تموم شد اون جا که تک جنسیتی هم بود، محل کارم هم کسی در سن سال من نیست یعنی 20 تا 24 سال، و این جوری بگم مشکل من آشناییه . فرضا توی خیابون هم از کسی
سفیر کشورمان در لندن از شکایت ایران از شبکه‌های معاند فارسی زبان خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از دانشجو، «حمید بعیدی نژاد» سفیر ایران در لندن در صفحه توئیترش نوشت: «سفارت کشورمان در لندن در نامه رسمی به نهاد نظارت بر شبکه‌های تصویری در انگلیس (آفکام)، از شبکه‌های معاند فارسی زبان همچون BBC فارسی، ایران اینترنشنال و من و تو، به علت تحریف مغرضانه تحولات اخیر ایران و دعوت به خشونت گسترده علیه نهاد‌های مدنی ایران شکایت کرده و خواستار اجر
♨️ مادران آمریکایی علیه گناه همجنس بازی کمپین تشکیل دادند!
کمپین مادران آمریکایی برای تحریم انیمیشن Toy Story 4
مؤسسه «یک میلیون مادر» کمپینی برای تحریم انیمیشن  Toy Story 4به راه انداخته است. دوازده هزار مادر آمریکایی تا به امروز، به این کمپین پیوسته و خواستار جلوگیری از پخش این انیمیشن شده‌اند.
دلیل اعتراض مادران آمریکایی، نمایش یک کودک با دو مادر در بخشی از این انیمیشن است. این مادران برای جلوگیری از نمایش محتوای (گناه) همجنس بازی به این کمپین
براساس قوانین گمرک در عرصه ی تجارت برای صادرات و واردات کالا لازم است که کلیه ی اشخاص حقیقی و حقوقی کارت بازرگانی اخذ کنند.در ابتدا باید بازرگانان موسسه ی خود را به ثبت
برسانند و سپس دارای دفاتر پلمپ باشند و در اتاق بازرگانی محل خود عضویت
داشته باشند.بازرگانانی خواستار صدور کارت بازرگانی می باشند  باید توسط
فرم های اتاق بازرگانی اطلاعات لازم در مورد تجارت خود را به اتاق بازرگانی
منتقل کنند و دو نفر از اعضای اتاق بازرگانی معرف آنها باشند.
به نام خدا
فرماندهی محترم................................
با سلام،
احتراماً اینجانب سرباز
وظیفه................فرزند....................کدملی...................... پایه
خدمتی............ساکن...........................مستحضر میدارد که چون پدرم فوت
نموده و در حال حاظر خانواده ام هیچ سرپرستی ندارد و مدارک پیوستی موید ادعایم می
باشد. لذا خواستار انتقال محل خدمتم از............به......................را
دارم. مزید بر تشکر است.
با احترام:.....................
https://telegram.me/NamehNegariDarSarpoleZahab
من ازدلدارو عشق خود گذشتم
چو دیدم خواستار بودنم نیست
چو دیدم انکه او را میپرستم
به هنگام غیابم غرق شادی است
کسی را که مرادیگرنخواهد
چگونه در کنارش سر نمایم
بسی مشتاق اوهستم و لیکن 
به ذلت برنداردگام  پایم
ندادم اشتیاقم را مجالی
که درهم میشکست اینسان غرورم
من از دلدار دیرینم گذشتم
ازاین پس سرنمایم بی سرورم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جزوات کنکوری و دانشگاهی ماینر و ارز های دیجیتال گروه آموزشی دبیران زبان انگلیسی دوره دوم متوسطه ناحیه 1 اصفهان شرکت حمل ونقل تضمین بار 22923647-88610856-02144362537 ادبیات تعلیمی آموزش مقدماتی کامپیوتر طراحی سایت رایان وب قانون جذب دانلود مرجع تحقیق و پاورپوینت طرح ما