نتایج جستجو برای عبارت :

غلامرضا محمدی پای خود را به تیغ جراحان سپرد

غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان، امروز عمل جراحی زانوی پا انجام داد.
بخش کشتی و وزنه برداری مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از فدراسیون کشتی، غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان، امروز (پنجشنبه) زانوی پای خود را به تیغ جراحان سپرد.
علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی نیز با حضور در بیمارستان از غلامرضا محمدی عیادت کرد.
جامعه کشتی کشور برای سرمربی تیم ملی کشتی آزاد و دارنده 4 مدال ن
  کتاب حقوق ثبت اسناد و املاک غلامرضا شهری pdf

دانلود کتاب

حقوق ثبت غلامرضا شهری pdf - Ali n - Mediumhttps://medium.com › حقوق-ثبت-غلامرضا-شهری-pdf-9a06026ed0b3۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - “حقوق ثبت غلامرضا شهری pdf” is published by Ali n. ... قانون ثبت اسناد و املاک با آخرین اصلاحات pdf ... بهترین کتاب تست حقوق ثبت · حقوق ثبت ...کتاب حقوق ثبت غلامرضا شهری pdf - آپاراتhttps://www.aparat.com › result › کتاب_حقوق_ثبت_غلامرضا_شهری_pdfدانلود رایگان خلاصه کتاب حقوق ثبت غلامرضا شهری · همیار فایل. 189 بازدید ۷
جراحان چه نوع جراحی بینی را مشکل می دانند؟
مشکل بسیاری از جراحان بینی، عدم توانایی پیشبینی دشواری جراحی و درصد موفقیت آن است. آنها اغلب قبل از جراحی نمی دانند که جراحی سخت یا آسانی پیش رو دارند و یا اینکه آیا جراحی نتیجه مطلوبی به دست خواهد داد یا خیر؟
در حالی که برخی جراحان بینی تمام جراحی ها را ساده و دارای نتایج مطلوب تصور می کنند، دیگران اکثر جراحی ها را چالش برانگیز، پیچیده و غیر قابل پیشبینی در نظر می گیرند. در اینجا دو نظریه کلی وجود دا
بعد از دو سه ساعت سرچ تو اینترنت و اینستا در مورد انواع و اقسام جراحان زیبایی بینی، بالاخرهههه یکی رو.پسندیدم!! منتهی فهمیدم هزینه عمل توسط ایشون از تمامی جراحان گرامی گرون تره! به نحوی که همه همه ی حقوق ماهیانمو باید تا اخر سال جمع کنم هیییییچ خرجی هم نکنم بلکه پول عملم دربیاد...بعدالان دارم فکر میکنم که اصن یه دماغ ارزش این همه سختی کشیدنو داره آیا! این همه خرج نکردن تا اخر سال به خاطر قوز بینی؟ اصن منطقیه؟ 

داستان فیلم غلامرضا تختی با قرائت و امضای وصیت نامه و خودکشی‌اش آغاز می‌شود، سپس با فلاش بک(رجعت به گذشته) از دوران کودکی‌اش را که در فقر شدید و در آلونک‌های خانی آباد جنوب تهران می‌گذراند. پدرش رجب خان یخچال دار قدیمی داشت که در طرح گسترش راه‌آهن مصادره می‌شود و این امر فقرشان تشدید می‌کند و کار پدر را به جنون می‌کشاند ...

منبع : فیلم غلامرضا تختی رایگان
لینک تماشای فیلم های 2020 : تماشای آنلاین فیلم
سلام خیلی خوش حالم که نسبت به 7 سال پیش وبلاگ نویسی توی ایران داره به بلوغ میرسه یا شایدم میتونم بگم رسیده. و دوست دارم تجربیات و دل نوشته های خودمو توی وبلاگم منتشر بکنم.خب بجای اینکه بیشتر گزاف گویی بکنم دوست دارم خودمو بهتون معرفی بکنم من سینا هندی زاده هستم از مشهد و الان 21 سالمه خب مطمئنا شما مانند بقیه خیلی کنجکاو میشین که بدونین چرا فامیل من هندی زاده هست؟؟؟ اول بهتون بگم کلا همتون خیلی فضولین.... آره من یک هندی هستم  از نسل پنجم غلامرضا
جراح مغز و اعصاب همانطور که از نامش پیداست ، نوعی پزشک معالج است که بیماریهای مغز و همچنین نخاع (مؤلفه دیگر سیستم عصبی مرکزی) ، ستون فقرات و سیستم عصبی محیطی را تشخیص داده و جراحی می کند. جراحان مغز و اعصاب با متخصصان مغز و اعصاب همپوشانی دارند ، اما متخصصان مغز و اعصاب اجازه انجام جراحی ندارند. جراحان مغز و اعصاب همچنین بیماریهای جسمی مانند تومور ، آسیب دیدگی ، آنوریسم یا مسایل مرتبط با عصب را درمان می کنند.همه درمان هایی که توسط جراحان مغز و
خلاصه‌‌‌‌‌ فیلم
این فیلم شامل سه فاز از زندگی غلامرضا تختی در مقطع کودکی ، نوجوانی ، بزرگسالی و مبازرات مسابقات کشتی و فوت وی می پردازد.

بازیگران
محسن تختی، شاهرخ شهبازی، علیرضا گودرزی، امیررضا فرامرزی، ماهور الوند،
بهنوش طباطبایی، مجتبی پیرزاد، آتیلا پسیانی، فرهاد آئیش، پریوش نظریه

برای دانلود فیلم غلامرضا تختی کلیک کنید
سلام خیلی خوش حالم که نسبت به 7 سال پیش وبلاگ نویسی توی ایران داره به بلوغ میرسه یا شایدم میتونم بگم رسیده. و دوست دارم تجربیات و دل نوشته های خودمو توی وبلاگم منتشر بکنم.خب بجای اینکه بیشتر گزاف گویی بکنم دوست دارم خودمو بهتون معرفی بکنم من سینا هندی زاده هستم از مشهد و الان 21 سالمه خب مطمئنا شما مانند بقیه خیلی کنجکاو میشین که بدونین چرا فامیل من هندی زاده هست؟؟؟ اول بهتون بگم کلا همتون خیلی فضولین.... آره من یک هندی هستم  از نسل پنجم غلامرضا
خاطره‌ای از جوانمردی تختی
 الکساندر مدوید، قهرمان افسانه‌ای کشتی جهان ، که در رقابت‌های جهانی تولیدوی آمریکا توانست بر غلامرضا تختی غلبه کند ، درباره مسابقه معروفش با جهان پهلوان ایرانی‌ها چنین می‌گوید:
«قبل از آن که غلامرضا را به طور کامل بشناسم و او را بهترین رفیق ورزشی خود بدانم، به او فقط به عنوان یک رقیب خطرناک و مدعی احترام می‌گذاشتم تا این که آن ماجرای معروف پیش آمد.
من از ناحیه پای راست آسیب دیده بودم و غلامرضا در حال عبور از رخ
دانلود آهنگ غلامرضا صنعتگر حاج قاسم هنوز زنده است
دانلود آهنگ حاج قاسم هنوز زنده است با صدای غلامرضا صنعتگر با لینک مستقیم دو کیفیت عالی صوتی 320 و 128 به همراه تکست موزیک از رسانه آپ آهنگ
Download New Music By : Gholamreza Sanatgar – Ghasem Hanooz Zendast
شعر: میلاد عرفان پور / موسیقی: محمدرضا چراغعلی
(در وصف سردار شهید حاج قاسم سلیمانی)

ادامه مطلب
انجام مأموریت شناسایی توسط شهید غلام رضا جوان و شهید محمد نوربخش

این عکس مربوط به شهید والامقام غلامرضا جوان میباشد که در حین انجام مأموریت شناسایی با شهید محمد نوربخش به اسارت دشمن بعثی عراق درآمده بودند . این عکس پس از انجام مأموریت سپاه پاسداران از طریق ماهواره رسد میکند و در اختیار خانواده شهید قرار میدهد دشمن زبون چون نمیتواند از این دوشهید اقرار بگیرد هردو آنان را ناجوانمردانه به شهادت میرساند .
دانلود رایگان فیلم سینمایی غلامرضا تختی
فیلم ایرانی غلامرضا تختی ۱۳۹۷ به کارگردانی بهرام توکلی
کارگردان: بهرام توکلی | ژانر: زندگینامه، درام، ورزشی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 8 بهمن ماه 1398
مدت زمان: 113 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت ویدئو: BluRay
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: سعید ملکان
خلاصه داستان: فیلم با قرائت و امضای وصیت نامه و خودکشی غلامرضا تختی آغاز می‌شود، سپس با فلش بک از دوران کودکی اش را که در فقر شدید
دانلود فیلم غلامرضا تختی با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی غلامرضا تختی با کیفیت عالی
نام فیلم : غلامرضا تختیژانر : اجتماعی | بیوگرافی | ورزشیمحصول : ایرانسال تولید : ۱۳۹۷کارگردان : بهرام توکلیبازیگران: محسن تختی ، سیاوش طهمورث ، ماهور الوند ، حمیدرضا آذرنگ ، پریوش نظریه ، فرهاد آئیش ، بهنوش طباطبایی ، آتیلا پسیانی ، ستاره پسیانی ، معصومه قاسمی پور ، شیرین یزدان بخش ، علیرضا گودرزی ، شاهرخ شهبازی ، جمشید آبلو ، امیررضا فرامرزی ، مجتبی پیرزا
نام مجتمع قضایی و شعبه: مجتمع شهید قدوسی شعبه 133الف: کلاسه پرونده : 133ب: شاکی : 1- حسین علی 2- محمد کاظممتهم : 1- غلامرضا 2- محمود 3- سید مهدی 4- مجید 5- زهراج: موضوع : کلاهبردارید: گردشکار: بنا به شکایت نامه تنظیمی شکات علیه متهمین :متهم غلامرضا خود را کامند ستادمبارزه با موادمخدر معرفی میکندو مرتضی وکیل دادگستری ... به عنوان سرهنگ 3- ... کارمند دادگستری و خانم ..... به عنوان فروشند زمین زمین واهی را به شکات می فروشندو پول آنرا تحصیل می نمایندقرار مجرمین که ب
نام مجتمع قضایی و شعبه: مجتمع شهید قدوسی شعبه 133الف: کلاسه پرونده : 133ب: شاکی : 1- حسین علی 2- محمد کاظممتهم : 1- غلامرضا 2- محمود 3- سید مهدی 4- مجید 5- زهراج: موضوع : کلاهبردارید: گردشکار: بنا به شکایت نامه تنظیمی شکات علیه متهمین :متهم غلامرضا خود را کامند ستادمبارزه با موادمخدر معرفی میکندو مرتضی وکیل دادگستری ... به عنوان سرهنگ 3- ... کارمند دادگستری و خانم ..... به عنوان فروشند زمین زمین واهی را به شکات می فروشندو پول آنرا تحصیل می نمایندقرار مجرمین که ب
غلامرضا شجاع دلیل اصلی کاهش قیمت کاغذ را آزاد شدن آن دانست و گفت: وقتی انحصار و محدودیت و امضای طلایی باشد، رانت و فساد ایجاد می کند از زمانی که نرخ کاغذ تومانی4200 نیست، قیمت کاغذ نیز کاهش یافت.برنامه «صبح و گفتگو» رادیو گفت و گو با موضوع کاهش 30 درصدی قیمت کاغذ و با تماس تلفنی با غلامرضا شجاع نماینده مصرف کنندگان کاغذ استان های کشور و حسین عابدینی ناشر به روی آنتن رفت.غلامرضا شجاع دلیل اصلی کاهش قیمت کاغذ را آزاد شدن آن دانست و گفت: وقتی انحصار
کتاب نظریه های رشد ویلیام کرین
جهت دانلود و مشاهده فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.
دانلود کتاب نظریه های رشد ویلیام کرین

نظریه های رشد: مفاهیم و کاربردها ~ویلیام کریستوفر کرین، غلامرضا خوی نژاد (مترجم)، علیرضا رجایی (مترجم) - نشر رشد - بزرگترین  خرید اینترنتی و آنلاین کتاب نظریه های رشد (مفاهیم و کاربردها)(رشد) نوشته ویلیام کرین و ترجمه غلامرضا خوی نژاد از نشر رشد (جوانه رشد)، نظریه های رشد ویلیام کرین ترجمه خوی نژاد و رجای کتاب نظریه های رشد
روش اول : لیفت مختصر صورت
این حالت به کسانی پیشنهاد می شود که دچار افتادگی کمی در ناحیه غبغب هستند.این روش مقداری تهاجمی است .مزیتی که این روش  نسبت به دیگر روشها دارد این است که عمل لیفت کامل صورت را تا مدتها به تعویق می اندازد.بعد از مشاوره  با متخصصین مشخص میشود که این عمل با بی حسی موضعی ، خواب و یا بیهوشی انجام میشود.نتیجه روش جراحی در همه موارد به یک شکل خواهد بود و انتخاب هریک از این موارد به شرایط بیمار بستگی دارد.
روش دوم : لیفت استاندا
سکوت باید
سکوتی معنادار برای تکرار نبودن
سکوتی کش‌دار برای تازه شدن
سکوتی سخت برای پختگی
سکوت اما انتها ندارد!
مبادا غرقش شوی!
مبادا نفهمی و بگذرد!
فرصت‌های "زندگی‌کردن" را می‌گویم
باید دل سپرد
حیف است تنهایی
حیف است سرشار نکردن دیگری از بودنت...
باید سرشار کردن خودت از بودنش...
روزها می‌گذرند و تو همچنان در سکوت
باید گفتن
باید شنفتن
باید اشتباه کردن، جبران کردن
باید دل سپرد
به او، به چشمانش، دستانش، شیرینی لبانش
به آن اتفاق ساده -که سرشار
کتاب نظریه های رشد ویلیام کرین
جهت دانلود و مشاهده فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

نظریه های رشد: مفاهیم و کاربردها ~ویلیام کریستوفر کرین، غلامرضا خوی نژاد (مترجم)، علیرضا رجایی (مترجم) - نشر رشد کتاب نظریه های رشد خرید اینترنتی و آنلاین کتاب نظریه های رشد (مفاهیم و کاربردها)(رشد) نوشته ویلیام کرین و ترجمه غلامرضا خوی نژاد از نشر رشد (جوانه رشد)، در فروشگاه آنلاین کتاب ۳۰  نظریه های رشد ویلیام کرین ترجمه
شدت جنگ عراق بر علیه ایران شدت گرفت و رهبر کبیر انقلاب سید روح اله خمینی(ره) از جوانان درخواست نمود جبهه ها را پر کنند .غلامرضا حیدری متولد 1348 با جمعی از جوانان نراق که تازه وارد 16 سال شده بود همه آمال و آرزوها را رها کرده و به ندای هل من ناصر رهبر انقلاب لبیک گفت .
آنان لباس رزم بسیج را برای دفاع مقدس از آب و خاک و دین پوشیدند و نراق را به سمت سرحدات استان خوزستان ترک گفتند . حضور این جوانان در تاریخ حماسه آفرینی مردم این دیار ثبت شد و همچنان باع

در مسابقات جام دهه فجر که توسط کانون فرهنگی ولایت و پایگاه بسیج برادران بیهود در دبیرستان جهاد به مدت 3 روز و با شرکت تیمهای دانش اموزان شهید غلامرضا عربپور، محمد آزاد ، غلامحسین همدم و احمد رحیمی برگزار گردید تیم شهید غلامرضا عربپور به مقام اول دست یافت و از طرف کانون فرهنگی ولایت جوایزی تقدیم نفرات تیم گردید.بیهود برگزار گردید 

پایگاه خبری اجتماعی کانون فرهنگی ولایت
بیهود قاینات
خراسان جنوبی
خود مغز درد را احساس نمی‌کندتا به حال فکر کرده اید که جراحان مغز چطور می‌توانند بیماران را عمل کنند، در حالی که آن‌ها به هوش هستند؟ «بث مک کوئیستون» متخصص اعصاب توضیح می‌دهد که اگرچه مغز چندین لایه پوشش و عروق خونی دارد که گیرنده‌های درد دارند، اما خود مغز ندارد. مثلا وقتی کسی سردرد دارد، فکر می‌کند که این درد از مغزش نشات می‌گیرد، اما در واقع عضلات و پوست اطراف مغز است که درد را احساس می‌کند.

ادامه مطلب
دوشنبه 25 آذر
امروز اتاق عمل پوست رفتم یه خانومی کل گوشت رون سمت راستشو از دست داده بود وضع عجیبی بود عمل دو ساعته گرافت پوستی براش انجام دادن بعدش یه معتاد آوردن که جفت پاهاش از جلو سوخته بود بوی به شدت بدی میداد حالم بد شد بردن منو آشپزخونه و کمی چایی قند بهم دادن تا خوب شدم و پیش یکی از معروف ترین جراحان ایران صبحونه خوردم. فردا باید پنج نفری کنفرانس سوختگی بین الملی بریم و کلی حوصلمون سر بره. نهار کوکو سبزی، شام هم عدسی.
روز یازدهم:
روز عاشورا عمرسعد سر مبارک امام حسین(علیه السلام) را به خولی و حمید بن مسلم سپرد و در همان روز ایشان را نزد ابن زیاد روانه کرد و بقیه ی سرها را نیز در میان قبائل پخش کرد تا نزد ابن زیاد ببرند و به سوی او تقرب جویند.
خولی با عجله حرکت کرد شب یازدهم وارد کوفه شد، چون در آن وقت شب ملاقات ابن زیاد ممکن نبود، لاجرم به خانه ی خود رفت و سر پسر پیغمبر را در تنور خانه جای داد.
از آن طرف عمرسعد شب یازدهم را در کربلا ماند و روز یازدهم محرم الحرام

دانلود فایل

دانلودخلاصه کتاب نظریه های رشد ویلیام کرینpdf - زمینzamin.xyz › آموزشی- Translate this page دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش لینک دانلود کتاب نظریه های رشد ویلیام کرین ترجمه ی دکتر غلامرضا خوی نژاد, دکتر علیرضا رجایی با فرمت PDF در حجم 509 ... نظریه های رشد ویلیام کرین ترجمه خوی نژاد و رجایی | آسیابوکasiabook.org › book › نظریه-های-رش...
عمل های جراحی زیبایی از شایع ترین اعمال جراحی در بین همه جوامع هستند.
زیبایی مقوله ای است که زن و مرد نمی شناسد.
همه به دنبال زیباتر شدن و رفع عیوب ظاهری هستند.حتما باید هر نوع جراحی زیبایی و پلاستیک توسط پزشک متخصص انجام شود.
جراحان فوق تخصص پلاستیک و زیبایی تنها افرادی هستند که اجازه انجام چنین عمل هایی رو دارند.
جذابیت و زیبایی در زندگی فردی و اجتماعی بسیار تاثیرگذارند.
اگر قصد انجام عمل جراحی زیبایی و یا ترمیمی صورت رو دارید باید بهترین ج
​ 
امروزه عمل بینی یکی از رایج ترین عمل هایی است که در میان مردم و به خصوص جوانان کشورمان رواج پیدا کرده است. به هر حال زیبایی ظاهری مورد توجه همگان بوده و هست. جراح زیبایی بینی، عملی فوق العاده حساس به حساب می آید که باید با دقت بیشتری به آن توجه کرد.

جراحی پلاستیک بینی
جراحی پلاستیک بینی یکی از روش هایی است برای افرادی که ترجیح می دهند با دقت بیشتری عمل بینی شان صورت پذیرد. جراحی پلاستیک یکی از عمل های فوق حساس به حساب می آید و پزشک مورد نظر
در سالِ ۱۹۲۶ امپراتوری تایشو در ژاپن از میان رفت ، و دوره‌ی تاریخی شوا آغاز گشت . این‌دوره شروع عصر تاریک و وحشتناکی در تاریخ ژاپن بود . زمان کوتاه دوره‌ی مدرنیسم و دموکراسی پایان یافت و جای خود را به فاشیسم سپرد .۱Q۸۴ ( هاروکی موریکامی )
لیپوساکشن چربی های انباشته و اضافی را برای ساختن شکلی بهبود یافته از بدن، حذف می کند. همانطور که لیپوساکشن به عنوان یک روش حذف چربی شناخته شده است، یکی از بهترین روش های کمک به پالایش و تصفیه ی بدن نیز می باشد. در واقع، جراحان زیبایی معمولاً از لیپوساکشن به منظور بهبود اثربخشی روشهای دیگر استفاده می کنند، چرا که هیچ تکنیک دیگری توانایی ایجاد چنین بهبود هایی را در محیط بدن ندارد.
ادامه مطلب
لیپوساکشن چربی های انباشته و اضافی را برای ساختن شکلی بهبود یافته از بدن، حذف می کند. همانطور که لیپوساکشن به عنوان یک روش حذف چربی شناخته شده است، یکی از بهترین روش های کمک به پالایش و تصفیه ی بدن نیز می باشد. در واقع، جراحان زیبایی معمولاً از لیپوساکشن به منظور بهبود اثربخشی روشهای دیگر استفاده می کنند، چرا که هیچ تکنیک دیگری توانایی ایجاد چنین بهبود هایی را در محیط بدن ندارد.
ادامه مطلب
بینی عروسکی و فانتزی از کجا آمد؟
در سال های گذشته که جراحی زیبایی بینی پیشرفت چندانی نکرده بود، بینی های عملی بیش از حد ظریف با قوس زیاد، چرخش بیش از حد و پل بسیار باریک به وفور دیده می شدند. جراحان آن دوره برای آنکه نواقص کار خود را پنهان کنند، از لقب فریبنده ی “عروسکی” یا “فانتزی” برای این نوع بینی استفاده کردند.
ادامه مطلب
غلامرضا انصاری ( معاون وزیر امور خارجه )  12 ادعای خلاف واقع بیان نموده است : یکی از آنها این است که هدف برجام ، اقتصادی نبوده است.
آقای انصاری لطفا بگویید پس هدف برجام چه بوده است!؟ معامله کردن کشور با آمریکا و غرب یا خیانت به کشور یا ...
خبر 12 آبان 1398

سایت های شفاف ساز اعتقادی سیاسی مذهبی:
1) www.noorisafa.ir

امشب علی جان داد. چه کسی گفت شهادت مولا در بیست و یکم ماه رمضان است؟! بیست و یک رمضان علی پر گشود و جام رستگاری را سر کشید و به خدای کعبه رسید. علی امشب جان داد. امشب که هستی اش را، آسمان را، به خاک سپرد.
مگر نه این است که معصوم اگر حرفی می زند خودش هم عمل می کند؟ ولیّ خدا به کودکانش گفت: جوری گریه کنید که صدای آن از خانه بیرون نرود. هر کس گوشه ای نشست و سر در گریبان فرو برد و هق هق و سوز و ناله را در جان فرو نشاند و آهسته اشک ریخت؛ اما
ناگاه صدای گری
عمل های جراحی زیبایی از شایع ترین اعمال جراحی در بین همه جوامع هستند.
زیبایی مقوله ای است که زن و مرد نمی شناسد.
همه به دنبال زیباتر شدن و رفع عیوب ظاهری هستند.حتما باید هر نوع جراحی زیبایی و پلاستیک توسط پزشک متخصص انجام شود.
جراحان فوق تخصص پلاستیک و زیبایی تنها افرادی هستند که اجازه انجام چنین عمل هایی رو دارند.
جذابیت و زیبایی در زندگی فردی و اجتماعی بسیار تاثیرگذارند.
اگر قصد انجام عمل جراحی زیبایی و یا ترمیمی صورت رو دارید باید بهترین ج
دوباره یک نفر آمد مرا به هم زد و رفتو سرنوشت مرا با جنون رقم زد و رفتکسی که مثل همه گفت: دوستت دارم!درست مثل همه آمد و به هم زد و رفتدرست مثل همه بی‌مقدمه از راه-رسید و سنگ بر آیینه‌ی دلم زد و رفتمرا سپرد به کابوس‌ها، به هرچه محالبه لحظه‌های من این‌گونه رنگ غم زد و رفتکسی که برکه‌ی آرامش مرا آشفتبه هستی‌ام -که نبود- آتشِ عدم زد و رفتبه چشم‌های سیاهش دچار کرد مراکنار رویاهایم کمی قدم زد و رفتتمام حرف من این است: آخر این‌گونهچگونه می‌شود از ع
تحقیقاتی که توسط محققان در گروه شیمی در RCSI انجام شده است، به طور بالقوه به جراحان برای حذف دقیق تر تومور و تشخیص سرطان در گره های لنفاوی در طی عمل جراحی کمک می کند. تحقیقاتی که به رهبری پروفسور RCSI، دونال اوشا انجام شده  و در علوم شیمی منتشر شده است.

ادامه مطلب
تاریخ فلسفه جلد چهارم ،  کاپلستون ، ترجمهٔ غلامرضا اعوانی ، نشر علمی فرهنگی

انسانها از آن حیث که از اراده ها و میل های خویش آگاهی دارند و نیز به جهت آن کهنسبت به عللی که اصل ِ آرزو و میل آنان است ، و وجود آنهارا حتی در خواب نمی بینند جاهل اند ، خویشتن را مختار می پندارند. «اسپینوزا»
در این مقاله میخواهیم راجب بهترین وکیل ملکی در تهران و ایران را بگوییم که یک وکیل ملکی خوب چه ویژگی هایی دارد و چرا باید برای انجام کار وکالت خود به یک وکیل مجرب ملکی اعتماد کنیم و به هر وکیلی نمی شود کار خود را سپرد. همراه باشید و مقاله را کامل بخوانید.

ادامه مطلب
این روزها را هیچ وقت به فراموشی نخواهم سپرداز سخت ترین دوران های زندگی ستاین قدر که حتی از شرح وقایع اش هم عاجزممحل کار یک جور و منزل طوری دیگرتنها امیدم این روزها به آیات الهی خداست که وعده داده به مجازات سخت تهمت زنندگانتنها امیدم به خداست که وعده داده به تمام شدن این دورانثبت می کنم برای یک عمر در این تاریخ23/06/1398 
میکروگرافت کرد . در اواخر دهه 80 , پزشک معالج B . L Limmer به کارگیری از میکروسکوپ برجسته نما را برای تبدیل یک نوار دهنده به میکروگرافت های کوچک باب کرد . در پی آن نحوه کاشت مو واحد فولیکولی آغاز به شکل گیری کرد و شکاف گرافت ها و میزان آنان کوچکتر شد . این گرافت های کوچکتر به جراحان اجازه می‌دهد تا گرافت های واحد فولیکولی بیشتری را در حوزه‌ پذیرنده قرار دهند .
پیرو پیروزی های کسب شده جراحان نیز دقت بیشتری به‌این کلیت ماجرای گرافت های کاشت شده معطوف
موسسه مهراندیشان پاک ملارد با مدیریت غلامرضا کجوری نژاد تحت نظر اداره بهزیستی شهرستان ملارد با کادری مجرب  آماده ارائه خدمات به شما بیماران عزیز میباشد.
آدرس :تهران .شهرستان ملارد .قشلاق.کوچه پیروزی پلاک ٢٥ 
شماره تماس مدیریت ٠٩١٩٣٥٠٢٢٣٥

مزایای جراحی بینی به روش بسته
جراحی بینی به روش بسته به خاطر برخی مزایایی که دارد در برخی از عمل های جراحی زیبایی بینی انتخاب اول جراحان بینی می باشد .

مزایای جراحی بینی بسته عبارتند از :
کاهش مدت زمان جراحی بینیعدم ایجاد برش در ناحیه کلوملاتورم کم نوک بینی و در نتیجه برطرف شدن ورم در مدت زمان بسیار کوتاه
ادامه مطلب
بی تو
خودم را بیابان غریبی احساس می‌کنم 
که باد را به وحشت می‌اندازد 
جویبار نازکی 
که تنها یک پنجم ماه را دیده‌ است 
زیباترین درختان کاج را حتا 
زنان غمگینی احساس می‌کنم 
که بر گوری گمنام مویه می‌کنند 
آه 
غربت با من همان کار را می‌کند 
که موریانه با سقف 
که ماه با کتان 
که سکته قلبی با ناظم حکمت 

گاهی به آخرین پیراهنم فکر می‌کنم 
که مرگ در آن رخ می‌دهد 
پیراهنم بی تو آه 
سرم بی تو آه 
دستم بی تو آه 
دستم در اندیشۀ دست تو از هوش می‌رو
باز هم مرغی خوش الحان بَر دِلان بنشسته رفتباز هم یک عالَمی دل از جهان بگسسته رفتبود نامش شیخِ اَکبر شهرت او حیدریهمچو حیدر دست خود از مال دنیا شسته رفتآنکه با فن بیان خود برای حفظ دینسال ها زحمت کشید با کوله باری بَسته رفت
خطبه هایش در نماز جمعه ها یادش بخیرآن امام جمعه و روحانی شایسته رفتعاقبت آن یار دیرین امام و رهبریپَر کشید از جمع یارانش ولی آهسته رفتآه و صد افسوس که از بین ائمه حیدریحجت الاسلام ما آن عالم وارسته رفتآنکه با یاد شهیدان نر
استاد سید غلامرضا سعیدی که در سال 1314 ه ق؛ مطابق با 1276 ه. ش (5) در روستای نوزاد مؤمن­آباد بیرجند به دنیا آمد و تحصیلات خویش را در زادگاه و شهر بیرجند سپری کرد و به قول خود "از سال 1320 ش یکسره تهرانی شد".
پس از سال­های 1320 ه. ش در صحنه فرهنگ ایران به طور محسوسی ظهور می‏یابد. و با تألیف آثار ارزنده خوب می‏درخشد. حتی آثارش در کشور الجزایر ترجمه شده و در روند مبارزات مردم الجزایر تأثیر بسیار بر جای می‏گذارد. آثارش در افغانستان نیز طرفداران زیادی پیدا می
بر اساس یک مطالعه جدید از محققان کالج پزشکان و جراحان دانشگاه واشنگتن، یک برخورد ژنومیک می تواند توضیح دهد که چرا بسیاری از پیوند کلیه از بین می روند، حتی زمانی که اهدا کنندگان و گیرندگان به خوبی هماهنگ باشند. این برخورد ژنومی یک ناسازگاری ژنتیکی بین اهدا کننده و گیرنده کلیه است و باعث می شود که گیرنده بتواند یک حمله ایمنی علیه پروتئین اهدا کننده ایجاد کند.
ادامه مطلب
در سمرقند بودیم و خوارزم‌شاه سمرقند را در حصار گرفته بود و لشکر کشیده، جنگ می‌کرد. در آن محلّه دختری بود عظیم صاحب جمال، چنان‌که در آن شهر او را نظیر نبود. هر لحظه می‌شنیدم که می‌گفت:«خداوندا کِی روا داری که مرا به دست ظالمان دهی؟ و میدانم که هرگز روا نداری و بر تو اعتماد دارم.» 
چون شهر را غارت کردند و همه خلق را اسیر می‌بردند و کنیزکانِ آن زن را اسیر می‌بردند، او را هیچ المی نرسید و با غایت صاحب جمالی کس او را نظر نمی‌کرد. تا بدانی که هر ک
قبول اجاره شرعیه نمود کربلائی صادق وَلد عمو نصرالله استاد محمد سان نراقی(صادق فرزند نصراله ابن محمد سان نراقی) از مخدره(زن با حجاب) المسماه صبیه(دختر) مرحوم آقا غلامرضا استاد آقاخان نراقی زوجه جواد ولد آقا حبیب اله حاجی آحمزه تمامی یکدرب یورت(مکان – اتاق خانه) انبار شهره واقعه در تحت اطاق عبدالرحیم آقا موسی(عبدالرحیم فرزند موسی) که در خانه حاجی کاظم شهره قُرب(نزدیک) مدرسه نراق است ضمیمه مَمَر(گذر) و مدخل(جای درآمدن) و مُشاع(مشترک) ... متعلقه ع
من به روزهای بهتری امیدوارم و راستش را بخواهی همین‌روزها را هم دوست دارم. همین روزها که شوق داریم، تاب و توان داریم و می‌جنگیم. می‌نویسیم، حرف می‌زنیم. گاهی به سوی هم پرواز می‌کنیم.جنگیدن به زندگی معنی می‌دهد، اما وقتی جنگ بالا می‌گیرد زندگی، معنی، همه‌چیز گم می‌شود. به‌هرحال ما زاده می‌شویم و زندگی می‌کنیم، یا کناری می‌جوییم یا رزمگاهی.
امروز سالمرگِ مرتضی کیوان بود. و من فکر می‌کنم هنوز هم می‌توان عاشق بود، جنگید و جان سپرد.
آممممممم
سلامم
اینجا وب دخترای اوه مای گرل عه
این وبو زدم تا ازشون حمایت کنم
خوشحال میشم اگر شماهم بهم کمک کنید
چندتا چیز هست
1 از مهیاسی بخاطر اینکه وبشو سپرد دستم تا بهش سروسامون بدم خیلییییی ممممممنونم
2 از دنا شی هم خیلی ممنونم که بهم امید داد که وبو حذف نکنم واقعا ازت ممنونمممممم
و اینکه
                              ادمین هم میپذیرم:-)
روزگاری دراز پیش از این، پادشاهی که عاشق تماشای پرواز پرندگان به بلندای آسمان بود، هدیه‌ای دریافت کرد از سوی دوستی که او را نیکو می‌شناخت. دو قوش از نژاد زیبای عربی، دو قوش بلندپرواز. دو قوش عاشق آسمان. 
آن دو سخت زیبا بودند و اگر بال می‌گشودند گویی تمامی زمین و زمینیان را زیر پر و بال خود می‌دیدند. سوار بر باد، به هر سوی پر می‌کشیدند.
پادشاه، شادمان از دریافت آن دو ارمغان، آنها را به پرورش دهندۀ بازها و قوش‌ها سپرد تا تعلیمشان دهد و به پر
تامپون داخل بینی :
پزشکان جراحی معمولا پس از اتمام عمل بینی از تامپون بینی یا باندهای مخصوص برای جلوگیری از خونریزی استفاده میکنند. استفاده از این نوع تامپون ها در گذشته رایج بود و امروزه بیشتر جراحان از مینی تامپون های بینی استفاده میکنند که به صورت عامیانه به آن مش یا فیتیله میگویند. مش یا تامپون از جنس گاز استریل است و پس از آغشته شدن به پماد تتراسایکلین در داخل بینی قرار میگیرد.
مهم ترین کاربرد تامپون نگه داشتن غشای مخاطی تیغه ی بینی به ص
بهترین سن برای جراحی بینی
معمولا دخترها بعد از اتمام ۱۶ سالگی و پسران بعد از ۱۷ سالگی می توانند برای انجام عمل بینی اقدام کنند. اما بطور قطعی نمی توان گفت که سن مناسب برای عمل بینی همین است. در واقع، هر زمان که رشد فرد کامل شود، می تواند جراحی های زیبایی از جمله عمل زیبایی بینی را انجام دهد. در غیر اینصورت، بینی بعد از عمل نیز به رشد خود ادامه داده و ممکن است با اختلالاتی همچون نازیبایی و نقص تنفسی روبرو شود. به همین دلیل است که جراحان درمورد عم
مدیرعامل کانون جوان با اهداء لوح، انتصاب آقای غلامرضا شعبانی بهار به ریاست فدراسیون تیراندازی با کمان، را تبریک عرض نمود و از خداوند منان برای ایشان سلامتی و موفقیت آرزو نمود.
همچنین حسین کریمی با اهداء لوح از زحمات آقایان دکتر محمدحسین پورغریب مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تهران، امید ریاحی مدیر دارو و تجهیزات پزشکی درمانگاه خاتم الانبیاء(ص)، مهندس سیدمحمود ارجمند حسینی دهیار روستای شهرستان بخش سنگر تقدیر و تشکر نمود. 
مدیرعامل کانون جوان با اهداء لوح، انتصاب آقای غلامرضا شعبانی بهار به ریاست فدراسیون تیراندازی با کمان، را تبریک عرض نمود و از خداوند منان برای ایشان سلامتی و موفقیت آرزو نمود.

همچنین حسین کریمی با اهداء لوح از زحمات آقایان دکتر محمدحسین پورغریب مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تهران، امید ریاحی مدیر دارو و تجهیزات پزشکی درمانگاه خاتم الانبیاء(ص)، مهندس سیدمحمود ارجمند حسینی دهیار روستای شهرستان بخش سنگر تقدیر و تشکر نمود. 
چرا فیلم «غلامرضا تختی» نفروخت؟

از 25 اسفند 97 تاکنون سینمای ایران با
اکران هفت فیلم کم‌وبیش حدود 47 میلیارد تومان فروخته. سه میلیون و 500 هزار نفر
سینما رفته‌اند که سهم فیلم «غلامرضا تختی» حدود 66 هزار نفر است و این فیلم خوش‌ساخت
بسختی دارد خودش را به مرز یک میلیارد تومان فروش می‌رساند[1]. این در حالی است که حدود یک
میلیون و 700 هزار نفر به سینما رفته‌اند برای دیدن «رحمان 1400» و این فیلم در
حالی دارد از مرز 22 میلیارد تومان فروش می‌گذرد که تازه ار
کلاه جراح
از دیگر پوشش های پرسنل بیمارستان و جراحان کلاه جراحی می باشد که کلاه جراحی هم مانند سایر قسمت های لباس جراح از جنس پنبه تولید شده است که خاصیت ضد تعریق دارند و در ضمن این پوشیدن این نوع کلاه برای جراحان در حین عمل جراحی الزامی است و استفاده از این کلاه به متخصصین جراحی این امکان را می دهد که از ریزش و هم چنین انتقال بیماری ناشی از موی سر در محوطه اتاق عمل و بیمارستان  بیمار تحت عمل جراحی جلوگیری می کند. جنس این کلاه از پنبه یا مخلوطی
عمل بینی گوشتی ممکن است کمی چالش برانگیز باشد زیرا جراح در تلاش است بینی متناسب و تراش خورده به همراه نوکی زیباتر برای بیمار بسازد. استحکام غضروف بینی در این نوع عمل بینی گوشتی از اهمیت فراوانی برخوردار است زیرا غضروف بیشتر می تواند خود را از زیر پوشش پوست ضخیم، بر جسته تر نشان دهد. همچنین مزیت دیگر استحکام غضروف این است که تنفس بیمار بهبود یافته یا به خوبی قبل باقی می ماند. مشاوره با بهترین جراح بینی ایران می تواند به بیمار این فرصت را بدهد
آیا شما یادگرفتید که چطور باید یادبگیرید؟ شاید نه… شاید هم در مدرسه فقط به شما گفتند حفظ کنید ! همین و بس؟ در واقع حفظ کردن هم نوعی یادگرفتن است، اما شاید جالب باشد اگر بدانید بدترین استراتژی یادگیری است.
پس چاره ی کار چیست؟ اگر شما بخواهید هرچیزی یادبگیرید، قبل از یادگیری نیاز به دو دانش اولیه دارید :
ادامه مطلب
دانلود آهنگ قدیمی و محلی غلامرضا وزان به نام دیگه ناشم به کلعه
Download Old Music Gholamreza Vazan Digeh Nashom Be Kaleh
خواننده: غلامرضا وزان ، شاعر: استاد امید غصنفر
دانلود ترانه محلی بوشهر – دیگه ناشم به کله – دانلود آهنگ محلی
اهنگ شنیدنی و معروف با لهجه بوشهری بنام دیگه ناشم به کعله
دانلود آهنگ شاد محلی بندری با لهجه بوشهری ها
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
تکست و متن آهنگ محلی بوشهری دیگه ناشم به کلعه
دیگه ناشم به کلعه
دیگه نمیشم به کلعه
نه ناشم ب
زنان معمولا در طی دوره یائسگی ریزش مو را با کاهش تراکم موهای معمولی در وسط پوست سر از بین می برد. موها اغلب به دلیل فاز تلگودر استراحت طولانی تر، کوچک می شوند. ریزش مو به آرامی در موهای صورت صورت می گیرد.
خبر خوب برای زنان، ریزش موی زنانه می تواند به صورت موفقیت آمیز پزشکی یا جراحی درمان شود. این واقعیت توسط تحقیقات اخیر توسط انجمن بین المللی جراحی پیوند مو تایید شده است.
در اینجا قبل از رفتن به جراحی پیوند مو، نکات کلیدی را در نظر می گیرید: +
چی
به طور خلاصه،به کسی که به کمک تکنیک‌های جراحی، به لاغر شدن بیماران دچار چاقی مفرط کمک می‌کنند متخصص لاغری گفته می‌شود. جراح لاغری به افرادی که با روش‌های دیگر موفق به کاهش وزن نشده‌اند کمک می‌کند تا در یک مدت زمان کوتاه‌تر، به هدف خود یعنی لاغری برسند. البته جراح لاغری واژه مناسبی برای این جراحان نیست. از آنجایی که این پزشکان راه‌کار جراحی برای افراد چاق ارائه می‌دهند، بهتر است آن‌ها را جراح چاقی خطاب کرد نه لاغری

از جمله بهترین
تصمیم گرفتم که فراموشت کنم...اما نه کامل...نه برای همیشه...فراموش نکن که تو در اعماق قلب من فرمانروایی میکنی...
خود را به دست سرنوشت خواهم سپرد،زیرا اگر سرنوشت بخواهد مطمئنا روزی در جایی همدیگر را ملاقات خواهیم کرد و من برای رسیدن این روز هر ثانیه انتظار میکشم‌ ،هر ثانیه....

معلم مدرسه‌ای با اینکه ﺯﺒﺎ بود ﻭ ﺍﺧﻼﻕ خوبی داشت، هنوز ازدواج نکرده بود.ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯﺍﻧﺶ ﻨﺠﺎﻭ ﺷﺪند ﻭ ﺍﺯ ﺍﻭ ﺮﺳﺪﻧﺪ:«ﺮﺍ ﺑﺎ ﺍﻨﻪ ﺩﺍﺭﺍ ﻨﻦ ﺟﻤﺎﻝ ﻭ ﺍﺧﻼﻗ خوبی ﻫﺴﺘ ﻫﻨﻮﺯ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻧﺮﺩﻩﺍ؟»معلم گفت: « ﺯﻧ ﺩﺍﺭﺍ ﻨﺞ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻮﺩ. ﺷﻮﻫﺮﺵ او ﺭﺍ ﺗﻬﺪﺪ ﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﺍﺮ بار ﺩﺮ ﺩﺧﺘﺮ به دنیا بیاورد ﺁﻥ ﺭﺍ ﺳﺮ ﺭﺍﻩ خواهد ﺬﺍﺷﺖ ﺎ به هر ﻧﺤﻮ شده ﺁﻥ ﺭﺍ ﺑﺮﻭﻥ ﻣﺍﻧﺪﺍﺯد.ﺑﺎﺭ ﺩﺮ ﺁﻥ ﺯﻥ ﺩﺧﺘﺮ به دنیا آورد.ﺪﺭﺵ ﺁﻥ ﺩﺧﺘ

کدام خوانش دیگر رامیان جمله بگردانمکه در «به پنجره‌ها بنگر»خیالِ پرزده‌ای باشد؟کدام خواهش دیگر رابه گوش باد فروخوانمبه شوق آنکه پس از چندیمحالِ سرزده‌ای باشد؟کدام پنجره می‌بازد؟کدام پنجره می‌بندد؟کدام آینه غمگین است؟کدام آینه می‌خندد؟میان قاب لب دیوارهجوم جمعیتی خوشحالاز آن جهت که حضوری نیستبه راه وحشت و استیصالرسیده‌ایم به فرداهازمان کرشمهٔ نو داردبه جنگلی که در آن حتیشغال حق وتو دارد. 
غلامرضا آقاسی
به گزارش شهر زعفران، غلامرضا میری نایب رئیس شورای ملی زعفران درباره آخرین وضعیت بازار طلای سرخ در آستانه شب عید اظهار کرد: هم اکنون حداقل نرخ هر کیلو زعفران ۶ میلیون تومان و حداکثر ۹ میلیون تومان است.
چرا قیمت زعفران پایین آمد؟
وی از کاهش ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت زعفران در بازار خبر داد و گفت: با توجه به گسترش ویروس کرونا و لغو پروازها، قیمت زعفران کاهش یافته است که با استمرار روند توقف صادرات، افت قیمت محصول ادامه خواهد داشت.
ادامه مطلب
آقاجان خداروشکر که هستید! شمایید کوه استوار ایستادگی! شمایید پیر طریقت که از دامانتان هزاران هزار شهید عروج کرده اند. ان شالله به زودی زود امانت انقلاب اسلامی را به صاحبمان خواهید سپرد! دوستتان داریم آقاجان! ۴۱ سال پیروزی انقلاب مبارکتان باشد! ۴۱ اُمین سال پیروزی انقلاب مبارک همه آبجی ها و داداشای عزیزم
امیرالمومنین علی علیه السلام

ز خورشید گردون فراتر منم من
که خاک کف پای حیدر منم من

سزد گر ملک لب گشاید به مدحم
که مداح مولای قنبر منم من

علی (ع) آن که گر پرسی از وی که هستی
بگوید که ساقی کوثر منم من

نگهبان دین دست حق روح قرآن
رسول خدا را برادر منم من

مسیحا شود زنده با یک نگاهم
که جان عزیز پیمبر (ص) منم من

به دریای طوفانی دهر کشتی
به کشتی توحید لنگر منم من

به پیغمبران رهنما در بلاها
به ختم رسل یار و یاور منم من

چه بالاتر از این چه نیکوت
هدف من فراهم کردن آموزش هایی برای ایجاد جهش بزرگ در کسب و کار، درآمد و ثروت گروه پزشکی است. این کار را از طریق ارائه آموزش و مشاوره در زمینه برندسازی پزشکی ( برندینگ پزشکی )، بازاریابی پزشکی ( مدیکال مارکتینگ ) و سرمایه گذاری پزشکان در بازارهای مختلف و از طریق سایت iramedacademy.com انجام می دهم.
دکتر غلامرضا طباخیان
آیا عمل بینی گوشتی مشکل تر است؟

عمل بینی گوشتی ممکن است کمی چالش برانگیز باشد زیرا جراح در تلاش است بینی متناسب و تراش خورده به همراه نوکی زیباتر برای بیمار بسازد. استحکام غضروف بینی در این نوع جراحی ها از اهمیت فراوانی برخوردار است زیرا غضروف بیشتر می تواند خود را از زیر پوشش پوست ضخیم، بر جسته تر نشان دهد. همچنین مزیت دیگر استحکام غضروف این است که تنفس بیمار بهبود یافته یا به خوبی قبل باقی می ماند. مشاوره با یک جراح بینی خوب و با تجربه می ت
نمایندگان اصلاح طلب رد صلاحیت شده1.محمد دامادی، نماینده مردم ساری:x:2. علی مطهری، نماینده مردم تهران3. معصومه آقاپور، نماینده مردم شبستر4. محمود صادقی، نماینده مردم تهران5. حسین مقصودی، نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب6. طیبه سیاووشی، نماینده مردم تهران7. ابوالفضل موسوی بیوکی، نماینده مردم یزد9. حمید بنایی نماینده گناباد و بجستان10. الیاس حضرتی، نماینده مردم تهران11. محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران12. سیده حمیده زرآبادی، نماینده قزو
روضه خوانی      حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام
 به یاد‌‌ شهید بزرگوار غلامرضا کارگر
و یاد بود  شهید حاج قاسم سلیمانی
 و یاد بود پدر بزرگوارش مرحوم علی‌ کارگر و مادر مرحومه اش
زمان : دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ به مدت چهار شببعد از نماز مغرب و عشا
مکان : مسجد جامع شهیدیه
طرح جامعِ بیست‌وپنج ساله‌یِ تهران در دورانِ شهرداری او انجام گرفت؛ سرعتِ ساخت و ساز در پایتخت در زمانِ شهرداریِ نیک‌پی به اوج دورانِ خود رسید و تهران به سرعت به سمتِ تغییر و مدرن شدن پیش رفت. او برای آبادانیِ تهران بسیار زحمت کشید و در زمانِ او تهران کاملا متحول شد.
او به اتهاماتی چون: برطرف نکردنِ مشکلِ ترافیکِ تهران و کمک گرفتن از مهندسینِ فرانسوی برایِ راه‌اندازیِ مترویِ پایتخت تیرباران کردند.
[عکس 972×1280]
مشاهده مطلب در کانال

خاطره ای از «شهید غلامرضا شریفی پناه»
 همیشه نگران همسر و بچه هایش بود. مرتب به آنها تلفن می زد و حالشان را می پرسید. یک عکس خانوادگی توی جیب بغلش گذاشته بود و با وجود آن قوت می گرفت. هر چند وقت یکبار، عکس را از جیب بیرون می آورد و با عشق نگاه می کرد. آن وقت حال و هوایش عوض می شد و می گفت: بازدید خانوادگی کردم.
 سیره شهدای دفاع مقدس، ج 12، ص 37.
اگر به دنبال یک راهنمای حرفه‌ای برای آشپزی هستید تا غذاهای متنوعی به شما آموزش دهد، حتما سراغ زعفرون بروید. گوشی‌های هوشمند و اپلیکیشن‌های بیشمارشان، زندگی را برای ما ساده کرده‌اند؛ برای هرکاری و هر حرفه‌ای به‌راحتی می‌توان به جستجوی اپلیکیشن‌های متفاوت پرداخت و با خیالی آسوده دل به آموزش‌های مجازی اپلیکیشن‌ها و راهنمایی‌های آنها سپرد.
ادامه مطلب
غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به جلسه امروز چهارشنبه یکم آبان این شورا گفت: «در جلسه امروز شورای صنفی نمایش مقرر شد تا فیلم سینمایی «مطرب» به کارگردانی مصطفی کیایی از چهارشنبه ۸ آبان در گروه سینمایی ایران اکران شود. «سمفونی نهم» به کارگردانی محمدرضا هنرمند در گروه سینمایی فرهنگ از پانزدهم آبان اکران می شود، همچنین فیلم «تورنادو» به کارگردانی جواد هاشمی از پانزدهم آبان در گروه سینمایی آزاد و ادامه نمایش آن در سرگروه زندگی
بیـــــــمه گران -به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، غلامرضا سلیمانی که در نشست مشترک صنعت بیمه و پلیس راهور ناجا سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: نوع خدمت صنعت بیمه و پلیس به دلیل وجود مولفه‌هایی نظیر امنیت، اطمینان و آرامش، در یکدیگر تنیده است و این پیوستگی‌ها فصل مشترک پلیس و بیمه به شمار می‌رود.
ادامه مطلب
* همونطوری که نشستم و آهنگای مضخرف اما دوست‌داشتنیِ وانتونز و لیتو رو میشنوم، یادم میاد که مامان قبل اینکه بره بیرون ناهار امروز رو به من سپرد:/ ( نمی‌دونم بالاخره کِی قراره از آشپزی خوشم بیاد! )
* با یه حسِ خنثایِ رو به زوال که چند روزی میشه همراهمه به این فکر می‌کنم که من به چرت ترین نوع ممکن دارم حس‌ها و افکار خودمو نابود می‌کنم و تنها چیزی که به خورد خودم می‌دم تناقضه و تناقض!
اینکه می‌دونم تقریبا ۵۰ روز تا پاس کردنِ سه تا امتحانم وقت دار
دیشب با فیروزه راجب اینکه همخونه بشیم حرف زدم و اون موافق بود و نتیجه نهایی رو سپرد به من:(
همیشه تصمیم گیری تو هر زمینه ای سخت ترین کاره برام.حتی انتخاب غذا تو یه رستوران! همش حس میکنم بعد هر تصمیمی پشیمون میشم و باید خودمو بازخواست کنم!!و نمیدونم چرا این حسو دارم!
راجب داشتن همخونه هم همین طورم و البته اینجا بیشتر میترسم که پشیمون بشم:( و خب طبیعتا باید بعدش حداقل یک سال تحمل کنم شرایطو!
از یه طرف عادت کردم به تنها موندن و از یه طرف هم تنها بودن
جراحی بینی

ایران به واسطه داشتن بهترین جراحان زیبایی بخصوص جراحی بینی در صدر کشورهای دنیا از این لحاظ قرار دارد 
تیم ما با همکاری با بهترین پزشکان ایران در هر شهر افتخار دارد که با معرفی توریست سلامت به پزشک متخصص و دریافت تخیفیف ویژه و همراهی بیمار و با در اختیار گذاشتن مترجم از ابتدای ورود به ایران تا اتمام کار در خدمت گردشگردرمان باشد .

شماره تماس 00982188202104 - همراه 00989014656473
مرگ پسر جوان بعد از جراحی صورت
پسر جوان که در تصادف رانندگی صورتش آسیب دیده بود وقتی برای ترمیم چهره اش خود را به تیغ جراح سپرد بر اثر سهل انگاری کادر درمان جان خود را از دست داد. جراحی صورت
حدود سه سال قبل «میثم» در سانحه رانندگی از ناحیه صورت بشدت مجروح شد. جراحات وارده به صورت پسر جوان به حدی شدید بود که به تشخیص پزشکان نیاز به جراحی سنگین ترمیمی داشت.
جراحی با حضور تیم متخصص فک و صورت و زیبایی انجام شد و «میثم» به بخش مراقبت های ویژه انتقال
بسم رب الشهدا
دیشب تو ماشینش نشسته بودیم و کارمون طول کشید... 
میگفت برام عجیبه چرا این درست نمیش:-[
وسط کار گوشیش زنگ خورد!
سلام علیکی کرد و گفت میشه5دیفه دیگه زنگ بزنی!!!
که گفت من اونورم!!!
از حرفاشون متوجه شدم که تماس از سوریه است... 
چشمام پر شد و التماس دعا گفتم... 
بهش سپرد که به اسم دعا کنه
آلاء بنت مریم
حس خیلی خوبی داشتم که یکی تو حرم بی بی اسمی از من کمترین ببره.... 
خوش بحال پسرا که میتونن برن سوریه
چقدر به این التماس دعا نیاز داشتم
پ ن:حالا ک
شکوفه‌های هلو رسته روی پیرهنت
دوباره صورتیِ صورتی‌ست باغ تنت
دوباره خواب مرا می‌برد که تا برسم
به روز صورتی‌ات ـ رنگ مهربان‌شدنت ـ
چه روزی آه چه روزی! که هر نسیم وزید
گلی سپرد به من پیش رنگ پیرهنت
چه روزی آه چه روزی! که هر پرنده رسید
نکی به پنجره زد پیشباز درزدنت
تو آمدی و بهار آمد و درخت هلو
شکوفه کرد دوباره به شوق آمدنت
درخت شکل تو بود و تو مثل آینه‌اش
شکوفه‌های هلو رسته روی پیرهنت
و از بهشت‌ترین شاخه روی گونه‌ی چپ
شکوفه‌ای زده بودی به
ویدئو کلیپ | حاج قاسم هنوز زنده است... خواننده: غلامرضا صنعتگر شعر: میلاد عرفان پور آهنگساز: محمدرضا چراغعلی تصویربردار: آرمین سلطانی تهیه شده در مرکز موسیقی وروابط عمومی حوزه هنری با مشارکت حوزه هنری سیستان و بلوچستان
ادامه مطلب
امپراتور دارو وانگ (29م - 77م)؛پس از مرگ «امپراتور اونجو» پسرش امپراتور دارو در سال 29م. به تخت نشست. او دومین امپراتور باکجه بود که مدت زیادی حکومت کرد ولی اقدامات شایسته ای انجام نداد، در دوران حومت او جنگ هایی بین باکجه و شیلا رخ داد که در اکثر آن ها دارو شکست خورد. او سرانجام در سال77م. از دنیارفت و سلطنت را به فرزند و ولیعهدش «گیرو» سپرد.
گرچه سال های بی خبری از «سید مغیّب»، امام موسی صدر می گذرد لکن مردم ما وانقلابیون فرزندان خمینی و رهروان خامنه ای او را به ورطه فراموشی نخواهند سپرد. اما گویا گرد مرگبار فراموشی بر سر مسوولین پاشیده شده که این جگرگوشه و فرزند مظلوم انقلاب را -از روی تعمد یا بی کفایتی- پیگیری جدی نکرده اند. لکن دنیا از وزارت خارجه ای که از دارندگان پاسپورت آن کشور حمایت و پیگیری نمی کنند، به نیکــی یاد نخواهد کرد.
این مستند با نام «هشت بهانه کوچک برای یادآوری»
جمع خوانی کتاب پول، خدا، بچه ها با حضور اعضاء کودک کتابخانه .
این کتاب از سری کتابهای ماه خرداد نهاد کتابخانه های عمومی کشور و مناسب گروه سنی ج می باشد. نویسنده این کتاب آقای غلامرضا حیدری ابهری می باشد که در قالب جملات ساده و گویا به آموزش سبک زندگی اسلامی در مسائل مالی می پردازد. 
چرا انسان مدرن ملزم به رعایت آداب معاشرت است؟ زندگی‌ های امروز سرعت بسیار بالایی دارند. ما اغلب در حال حرکت غذای خود را می‌خوریم، تمام روز لباس راحتی به تن داریم و در لیوان‌ های مقوایی چای یا قهوه می‌نوشیم. 
اما گاهی لازم است از سرعت زندگی کم کنیم. در رستوران‌های شیک و در آرامش غذا میل کنیم و لباس‌ های رسمی بپوشیم. مودب بودن و احترام گذاشتن به دیگران چیزی نیست که بتوان به دست فراموشی سپرد. این امر همچنین برای پایداری روابط اجتماعی نیز ب
♦️افراد تایید صلاحیت شده داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه شهرستان نطنز وبخش قمصر
♦️از بخش امامزاده
❇️محسن کلثومی❇️عباس قربیان❇️رسول عسگریان
♦️از بخش مرکزی نطنز
❇️اصغر صالح زاده علیایی❇️حمیدرضا غلامزاده❇️اسماعیل سلوکی تکیه سادات❇️علیرضا ادائی خضری❇️غلامعلی رسولی
♦️از بخش قمصر
❇️غلامرضا محمدی سده❇️علیرضا احمدی قمصری

شعری از زنده یاد غلامرضا قدسی در رثای دکترعلی شریعتی مزینانی
غلامرضا قدسی سال ۱۳۰۴ در مشهد به دنیا آمد، نسب او به میرزا محمد جان قدسی مشهدی، شاعر مشهور دورهٔ صفویه می‌رسد.وی پس از گذراندن دورهٔ ابتدایی، به تحصیلات قدیمه روی آورد.  او در  ۲۱ آذر ۱۳۶۸در مشهد درگذشت.

خرم درین بهار گلستان نیست              رنگ صفا به  عارض بستان  نیست
یک گل ندیده‌ام که درین گلشن             همچون بنفشه سر به گربیان نیست
گل را نمانده ذوق شکفتن‌ها     
جراحی دندان

مدت در مورد کاشت دندان 97 درصد است. کاشت دندان مشکلات مربوط به سایر روشهای جایگزینی را از بین می برد و به افراد اجازه می دهد هر چیزی را با اطمینان بخورند. ایمپلنت می تواند یک دندان از دست رفته را جایگزین کند ، اما با استفاده از  چهار ایمپلنت می توان تمام دندان های فوقانی یا تحتانی را جایگزین کرد. این تعداد به کیفیت و اندازه فک بستگی دارد. دندانهای جایگزین شما به این پایه ایمپلنت ها وصل می شوند. به زود، درست مانند دندانهای طبیعی خود
​جراحی زیبایی بینی به زبان ساده...
امروزه عمل بینی یکی از رایج ترین عمل هایی است که در میان مردم و به خصوص جوانان کشورمان رواج پیدا کرده است. به هر حال زیبایی ظاهری مورد توجه همگان بوده و هست. جراح زیبایی بینی، عملی فوق العاده حساس به حساب می آید که باید با دقت بیشتری به آن توجه کرد.
جراحی پلاستیک بینی
جراحی پلاستیک بینی یکی از روش هایی است برای افرادی که ترجیح می دهند با دقت بیشتری عمل بینی شان صورت پذیرد. جراحی پلاستیک یکی از عمل های فوق حساس
تاریخ فلسفه -از دکارت تا لایب نیتس - جلد چهارم ، نوشتهٔ چارلز کاپلستون ، ترجمهٔ غلامرضا اعوانی  

غالبا گفته می شود که فلسفه ی جدید با دکارت ( ۱۵۹۶-۱۶۵۰) یا فرانسیس بیکن (۱۵۶۱-۱۶۲۶ ) در انگلستان و با دکارت در فرانسه آغاز شده است. شاید مستقیما اشکار نباشد که با چه توجیهی لفظ «جدید» به تفکر قرن هفدهم اطلاق می شود. اما اطلاق این لفظ به وضوح متضمن آن است که میان فلسفه ی قرون وسطی و دوره ی ما بعد ان شکاف و فاصله ای وجود دارد و نیز هر یک واجد خصوصیات مهم
غلامرضا حیدری، با بیان این مطلب که سیگارهای الکترونیکی در جهان با هدف کاهش مصرف سیگارهای سنتی وارد بازار شدند، گفت: برخلاف تصور افراد این سیگارها برای سلامتی انسان ضرر دارد و طبق هشدار سازمان جهانی بهداشت مواد معطر موجود در سیگارهای الکترونیکی به سلامت افراد آسیب می‌رساند.
رئیس مرکز تحقیقات پیشگیری و کنترل دخانیات بیمارستان مسیح دانشوری، افزود: سیگارهای الکترونیکی نه تنها باعث ترک دخانیات نمی‌شود، بلکه عاملی برای شروع مصرف سیگارهای س
هر وقت به مشکلی برمی خوریم فکر می کنیم بدتر از این دیگر نیست. بدتر از این دیگه نمیشه، اولین جمله ای که به ذهنمون میاد! این فقط تا زمانی ترند می مونه که مشکل بعدی پیش بیاد و هیکلش از توی تاریکی زندگی عام بشری به روشنایی زندگی خصوصی ما وارد بشه. 
مثل هیولایی شاخ و دم دار با توجه ما بزرگ و بزرگتر میشه و هر چه عقب نشینی کنیم او پیشتر می آید تا زمانی که یه وجب جا بیشتر برایمان باقی نمی ماند و او بیشتر حجم زندگی مان را پر می کند. اینجاست که باید تصمیم گر
ســــــــــــرود « مــَـــســــتــــور » کاری از گروه "نوای یاس"

روایت زلزله ای مـهیب در مدینه پس از شهادت رسول اکرم (صلی الله علیه و آله) و اعــجــاز امـیـــرالـمـؤمـنین (علیه السلام) - (عـلـل الـشـرایـع، باب ۳۴۳، روایت ۸) / به مـناســبت عـید سعیــد غــدیـر خـم سال 1398 / با سپاس فراوان از "استاد غلامرضا سازگار" / تقدیم به پـیامبر اکـرم (صلی الله علیه و آله وسلم)

برای تماشای ســــــــــــرود « مــَـــســــتــــور » روی لینک کلیک کنید
 در روش تکنیک خطی لبهای داخلی لابیاپلاستی توسط یه گیره یا پنس مخصوص نگه داشته شده و بوسیله یک برش طولی قسمتهای اضافی لابیا برداشته شده و لبه های آن بخیه زده میشوند . این نوع جراحی حدود یک ساعت زمان نیاز دارد
این تکنیک اغلب زمانی استفاده میشود که لابیاها بزرگ تر از حد نرمال باشند .
تکنیک تریم ظاهر طبیعی لابیا را تغییر می دهد این روش احتمال بروز اختلالات ارگاسم را افزایش می دهد و موجب از بین رفتن رنگدانه پوست و یا مخاط اطراف این ناحیه و لبه طبی

و باز چون همیشه با سکوتش  بانگ می‌زد آوای خاموش خود را.
هر وقت تنهایی و غربت و بی‌پناهی به میهمانی‌اش می‌آمدند این گونه زانو در بغل داشت.
گویی دنیا با همه بزرگی برایش سلول انفرادی است.
دقائقی بصورتش چشم دوختم. پشت این چهره‌ی آرام می‌توانستم اقیانوس عمیق و متلاطمی را ببینم  که نامش را آرام  شنیده‌ام... 
به گل بوته‌ی آتش خیره شده بود. و رقص شعله را هیجان می‌بخشود.
با هر حرکت از رقصِ شعله، چهره‌اش زرد و سرخ می‌شد.
به چشمهایش که می‌نگریستی
درباره برند:
S.T.Dupont کمپانی طراح و تولید فندکهای لوکس، قلمهای کلکسیونی، کیف، عطر و ادکلن و اخیرا اسباب بازیهای پیشرفته است که در سال 1872 میلادی توسطSimon Tissot Dupont  در شهر همیشه زیبای پاریس تأسیس شد. دوپون در سال 1919 میلادی مدیریت کمپانی را به پسرانش   Andre و Lucien سپرد. در سال 1971 به دلیل بحران مالی پس از جنگ جهانی دوم نیمی از سهام کمپانی به Gillette فروخته شد که تا سال 1987 ادامه داشت. در سال 1998 میلادی  S.T.Dupont با تولید اولین عطر زنانه و مردانه خط تولید ع
«٣٧»فَتَقَبَّلَها رَبُّها بِقَبُولٍ‌ حَسَنٍ‌ وَ أَنْبَتَها نَباتاً حَسَناً وَ کَفَّلَها زَکَرِیّا کُلَّما دَخَلَ‌ عَلَیْها زَکَرِیَّا الْمِحْرابَ‌ وَجَدَ عِنْدَها رِزْقاً قالَ‌ یا مَرْیَمُ‌ أَنّى لَکِ‌ هذا قالَتْ‌ هُوَ مِنْ‌ عِنْدِ اللّهِ‌ إِنَّ‌ اللّهَ‌ یَرْزُقُ‌ مَنْ‌ یَشاءُ بِغَیْرِ حِسابٍ‌ پس پروردگارش او را به پذیرشى نیکو پذیرفت و به رویشى نیکورویاند و سرپرستى او را به زکریّا سپرد.هرگاه زکریّا در محراب عبادت بر مری
بَلْ نَقْذِفُ بِالْحَقِّ عَلَى الْباطِلِ فَیَدْمَغُهُ فَإِذا هُوَ زاهِقٌ وَ لَکُمُ الْوَیْلُ مِمَّا تَصِفُونَ (18)
بلکه حق را بر باطل فرو مى‏افکنیم، پس آن را در هم مى‏شکند، و بناگاه آن نابود مى‏گردد. واى بر شما از آنچه وصف مى‏کنید.

98/10/25
حجت الاسلام غلامرضا قاسمیان در برنامه تلوزیونی جهان آرا در شبکه افق سیما در پی شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت:
(تشبیه حق و باطل به سوزن و بادکنک)
باطل مثل بادکنک بزرگ و تجمیع می شود و حق مثل سوزن به آن برخورد ک

اگر کاندید انجام عمل جراحی لاغری هستید و سوالی در رابطه با انجام این عمل دارید میخواهید مورد ارزیابی قرار بگیرید دکتر عنبرا از بهترین جراحان لاغری ایران مشورت بگیرید دکتر عنبرا بیش از ۳ هزار عمل لاغری موفق با درصد موفقیت بسیار بالا داشته اند و کمتر کسی اندازه ایشان این تعداد عمل رابا موفقیت انجام داده است. ایشان تاکنون هیچ عمل لاغری ناموفق و شکست خورده ای نداشته اند.
عمل لاغری به روش های مختلفی انجام می شود و به طور کلی با دو هدف کاهش حج
فروش بیمه

مدت در مورد کاشت دندان 97 درصد است. کاشت دندان مشکلات مربوط به سایر روشهای جایگزینی را از بین می برد و به افراد اجازه می دهد هر چیزی را با اطمینان بخورند. ایمپلنت می تواند یک دندان از دست رفته را جایگزین کند ، اما با استفاده از  چهار ایمپلنت می توان تمام دندان های فوقانی یا تحتانی را جایگزین کرد. این تعداد به کیفیت و اندازه فک بستگی دارد. دندانهای جایگزین شما به این پایه ایمپلنت ها وصل می شوند. به زود، درست مانند دندانهای طبیعی خود ق

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها